Kod produktu: 013369

Uchwyt Katana PolarPro

DJI Spark

189 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Powiadom mnie o dostępności

Wykorzystaj potencjał kamery

Produkt PolarPro Katana został stworzony, aby wykorzystać świetną kamerę i stabilizację drona DJI Spark podczas wykonywania ujęć z ziemi. Katana umożliwia wykonywanie precyzyjnych ujęć w ciasnych lub trudno dostępnych miejscach. W zestawie znajduje się także uchwyt marki PolarPro na telefon komórkowy, dzięki któremu możesz dokładnie zobaczyć co filmujesz. Mocowanie to umożliwia również doskonałe wykadrowanie ujęć. Uchwyt PolarPro Katana pozwala na użycie Drona DJI Spark jako kamery, w miejscach gdzie wcześniej nie było to możliwe. Uchwyt możesz wykorzystywać do nagrywania szerokiej gamy materiałów: od dynamicznych, sportowych filmów do niewielkich produkcji wideo. Możliwości tego rozwiązania ogranicza jedynie Twoja wyobraźnia.

Główne cechy:

  • Zestaw zawiera uchwyt, mocowanie na drona i telefon
  • Uchwyt do telefonu pomieści nawet iPhone'a 7 Plus wraz z etui (oraz inne modele o tym samym rozmiarze i mniejsze)
  • Pozwala wykorzystywać drona DJI Spark jako aparat/kamerę na co dzień
  • Uchwyt na telefon komórkowy umożliwia uchwycenie doskonałego kadru
  • PolarPro Katana umożliwia użycie stabilizowanej kamery drona DJI Spark w strefach objętych zakazem latania lub trudno dostępnych
  • Idealne urządzenie dla początkującego filmowca

Marka PolarPro to wysokiej jakości akcesoria, które wyróżniają się niepowtarzalnym wykonaniem oraz dbałością o szczegóły. Innowacyjne podejście oraz doświadczenie w branży foto-wideo, umożliwiły stworzenie produktów dopasowanych do potrzeb profesjonalistów. W swojej ofercie PolarPro posiada szeroki asortyment filtrów fotograficznych oraz dopasowanych akcesoriów dla dronów DJI m.in. zabezpieczenia transportowe, uchwyty i mocowania, oraz kable.