Kod produktu: 018027

Uchwyt / statyw PGYTECH

DJI Osmo Pocket / Action

169 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa

Gwarancja realizacji zamówienia dziś. Zamów jeszcze przez:

Uchwyt / Statyw PGYTECH - DJI Osmo Pocket / Action

Statyw PGYTECH jest kompatybilny ze standardowymi mocowaniami kamery i kompatybilnymi stabilizatorami. Dzięki rozkładanym nóżkom uchwyt, w ciągu kilku sekund ze sterowania aparatem jedną ręką, zmienia się w stabilny niemal na każdej powierzchni statyw. Uchwyt został wyposażony w antypoślizgowy uchwyt na telefon i magnetyczny system blokujący.

Statyw umożliwia łatwe przełączanie się z aparatu selfie na POV, obracając pokrętłem o 360°. Ponadto przekształcalna konstrukcja pozwala ustawić stały punkt widzenia kamery podczas jazdy. Używaj ekranu swojego telefonu jako perspektywy widzenia w pierwszej osobie i zmieniaj kąt w zależności od ujęcia. Uchwyt/Statyw jest kompatybilny z przedłużeniem PGYTECH.

Specyfikacja:

  • Nazwa: Uchwyt/Statyw do kamery sportowej PGYTECH
  • Kod producenta: P-GM-104
  • Materiały: ABS i aluminium
  • Waga netto: 135 g
  • Waga brutto: 165 g
  • Wymiary opakowania: 259 mm x 57 mm x 50 mm

Marka PGYTECH zrodziła się z pasji do fotografowania w akcji. Zespół inżynierów i projektantów pracuje nad produkcją innowacyjnych akcesoriów, w celu zwiększenia jakości nagrań profesjonalistów i entuzjastów w powietrzu, na ziemi, a nawet pod wodą. Dzięki placówce w Szanghaju oraz codziennej kontroli jakości firma PGYTECH produkuje akcesoria, które łączą wysoką jakość z łatwymi w użytku rozwiązaniami.