Utwardzone etui PGYTECH

DJI Osmo Action

Kod produktu: 019602  
 | 
84 PLN

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Utwardzony pokrowiec PGYTECH - DJI Osmo Action

   Utwardzone etui PGYTECH zapewnia precyzyjną ochronę kamery sportowej wraz z selfie stickiem. Dzięki wysokiej jakości twardego materiału EVA i PU jest wygodne w dotyku.

   Wzmocniony pokrowiec umożliwia bezpieczną ochronę kamery bez potrzeby demontażu dodatkowego przedłużenia, dzięki czemu eliminuje problem wielokrotnego demontażu i montażu selfie sticka.

   Case ma wbudowaną kieszeń do przechowywania. Regulowana smycz ułatwia przenoszenie i zapobiega uszkodzeniom kamery w przypadku wyślizgnięcia się z rąk. Etui ma szeroką kompatybilność, można w nim przechowywać kamery sportowe takie jak na przykład DJI Osmo Action.

   Specyfikacja:

   • Nazwa: Utwardzony pokrowiec PGYTECH dla kamer sportowych
   • Kod producenta: P-GM-127
   • Materiał: PU, EVA
   • Waga netto: 57 g
   • Wymiary: 88,5 mm x 95,5 mm x 47,5 mm

   Marka PGYTECH zrodziła się z pasji do fotografowania w akcji. Zespół inżynierów i projektantów pracuje nad produkcją innowacyjnych akcesoriów, w celu zwiększenia jakości nagrań profesjonalistów i entuzjastów w powietrzu, na ziemi, a nawet pod wodą. Dzięki placówce w Szanghaju oraz codziennej kontroli jakości firma PGYTECH produkuje akcesoria, które łączą wysoką jakość z łatwymi w użytku rozwiązaniami.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj