Plecak fotograficzny PGYTECH OneGo (Obsidian Black)

Kod produktu: 025877  
 | 
999 PLN

Gwarancja realizacji zamówienia dziś.
Zamów jeszcze przez: 00:00:00

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Plecak fotograficzny PGYTECH OneGo

   Plecak PGYTECH OneGo Backpack to idealne połączenie funkcjonalności i stylu. Smukły i pojemny - sprawdzi się w wielu zastosowaniach, takich jak praca czy podróż. Modułowa konstrukcja i konfigurowalne wnętrze pozwolą Ci zorganizować swoją przestrzeń idealnie dopasowując się do sytuacji. Możesz też otworzyć plecak niemal z każdej strony, aby mieć szybki i łatwy dostęp do wszystkich swoich rzeczy. OneGo jest również niezwykle trwały, odporny na zużycie i wygodny w użytkowaniu.

   Zmieścisz w nim wszystko, czego potrzebujesz

   Pojemność plecaka wynosi aż 18 l - bez problemu zmieścisz w nim wszystko, czego potrzebujesz. Sprzęt fotograficzny potrzebny Ci do pracy? Ubrania na zmianę i kosmetyki niezbędne w podróży? A może notebook, laptop i konsola, bez których nie wyobrażasz sobie codziennego wychodzenia z domu? OneGo zapewni bezpieczny i wygodny transport przedmiotów, na których Ci zależy.

   Organizacja miejsca w plecaku

   Niewątpliwą zaletą OneGo jest jego modułowa konstrukcja. Znajdziesz w niej kilka praktycznych przegródek, które pozwolą Ci optymalnie zorganizować przestrzeń w plecaku. Dostosuj ich układ i umieść je w wybranym miejscu - wszystko zależy od Ciebie. Korzystając z możliwości, jakie daje ten praktyczny plecak z łatwością utrzymasz porządek wśród wszystkich spakowanych przedmiotów.

   Specyfikacja

   • Producent: PGYTECH
   • Pojemnośc: 18l
   • Wymiary zewnętrzne 44 * 32 * 18cm
   • Waga 1.95KG (z przegródkami: 2.2KG)
   • Wymiary zewnętrzne 44 * 32 * 18cm

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj