Kod produktu: 013619

Walizka transportowa PGYTECH

DJI Mavic Pro + Goggles

499 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Powiadom mnie o dostępności

Pełna ochrona w każdych warunkach

Walizka transportowa dla DJI Mavic oraz Goggles została specjalnie zaprojektowana z myślą o tych produktach. Jej wytrzymała konstrukcja zapobiega uszkodzeniu sprzętu a stopień ochrony IP67 zapewnia odporność na wodę oraz pył. Wnętrze walizki zostało wypełnione specjalną pianką EVA która zabezpiecza zawartość przed wstrząsami oraz drganiami.

Wiele możliwości

Walizka jest w stanie pomieścić DJI Mavic Pro z zestawem akcesoriów Fly More Combo, DJI Goggles, aparaturę, dodatkowe akumulatory, filtry ND, ładowarkę sieciową oraz ładowarkę samochodową. Dzięki zastosowaniu dodatkowych kieszeni możemy przenosić wiele innych, przydatnych rzeczy np. komputer przenośny z akcesoriami.

Jakość wykonania

Walizka waży 4,73 kg a jej temperatura robocza mieści się w zakresie od -25 do 90° C. Wykonane ze stali nierdzewnej zatrzaski zapewniają ochronę przed obrażeniami oraz kradzieżą, a automatyczny zawór ciśnienia zapobiega dostawaniu się wody do środka.

Marka PGYTECH zrodziła się z pasji do fotografowania w akcji. Zespół inżynierów i projektantów pracuje nad produkcją innowacyjnych akcesoriów, w celu zwiększenia jakości nagrań profesjonalistów i entuzjastów w powietrzu, na ziemi, a nawet pod wodą. Dzięki placówce w Szanghaju oraz codziennej kontroli jakości firma PGYTECH produkuje akcesoria, które łączą wysoką jakość z łatwymi w użytku rozwiązaniami.