Kod produktu: 012687

Walizka transportowa PGYTECH

DJI Mavic Pro

389 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Powiadom mnie o dostępności

Jakość wykonania

W walizce zostały zastosowane najnowsze elementy zabezpieczające zawartość takie jak: wysokiej jakości gumowe paski, które zapewniają wodoodporność, zawiasy ze stali nierdzewnej, gąbki ochronne, wzmocnione rogi walizki oraz automatyczny zawór ciśnienia.

Bezpieczeństwo gdziekolwiek jesteś

Twarda, lekka i ergonomiczna, której waga wynosi jedynie 2,2 kg oraz przestrzeń zaprojektowana by zmieścić wszystkie Twoje akcesoria do Mavica. Wykonana z odpornego na wstrząsy tworzywa PP dzięki czemu jest niezwykle wytrzymała. Klasa IP67 sprawia, że walizka jest wodoodporna oraz może być używana w temperaturze od -40 °C do 80 °C.

Wiele możliwości

Walizka jest w stanie pomieścić DJI Mavic Pro, aparaturę sterującą, kabel USB, dodatkowe akumulatory, śmigła, filtry ND, ładowarkę sieciową oraz hub ładowania akumulatorów. Pomimo swoich kompaktowych wymiarów walizka mieści wszystko to, czego potrzebujesz.

Marka PGYTECH zrodziła się z pasji do fotografowania w akcji. Zespół inżynierów i projektantów pracuje nad produkcją innowacyjnych akcesoriów, w celu zwiększenia jakości nagrań profesjonalistów i entuzjastów w powietrzu, na ziemi, a nawet pod wodą. Dzięki placówce w Szanghaju oraz codziennej kontroli jakości firma PGYTECH produkuje akcesoria, które łączą wysoką jakość z łatwymi w użytku rozwiązaniami.