Kod produktu: 015929

Wodoodporna walizka PGYTECH - DJI Mavic 2 + Goggles

939 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Powiadom mnie o dostępności

Odporna walizka

Walizka służy do transportu drona DJI Mavic 2 wraz z akcesoriami. Walizka została wykonana z odpornego na wstrząsy materiału EVA. Walizka ma prostą, atrakcyjną budowę, co pozwala na łatwe zorganizowanie miejsca na drona oraz akcesoria jednocześnie chroniąc je przed zarysowaniem oraz kurzem.

Kompaktowy rozmiar

Walizka pomimo niewielkich rozmiarów jest w stanie pomieścić: Mavic 2, aparaturę sterującą, 3 akumulatory (jeden w dronie), kabel USB, hub ładowania, dodatkowe filtry, ładowarkę samochodową, urządzenie mobilne, DJI Goggles oraz ładowarkę do DJI Goggles.

Niska waga

Walizka charakteryzuje się niską wagą, która wynosi zaledwie 4,66 kg. Umożliwia to łatwy i wygodny transport zestawu. Do wyprodukowania tego modelu walizki zostało użyte niezwykle wytrzymałe tworzywo sztuczne PP, które odporne jest na uderzenia i upadki z wysokości.

Marka PGYTECH zrodziła się z pasji do fotografowania w akcji. Zespół inżynierów i projektantów pracuje nad produkcją innowacyjnych akcesoriów, w celu zwiększenia jakości nagrań profesjonalistów i entuzjastów w powietrzu, na ziemi, a nawet pod wodą. Dzięki placówce w Szanghaju oraz codziennej kontroli jakości firma PGYTECH produkuje akcesoria, które łączą wysoką jakość z łatwymi w użytku rozwiązaniami.