Wodoodporna walizka PGYTECH

DJI Mavic Air 2 / Air 2S

Kod produktu: 023203  
 | 
399 PLN

Gwarancja realizacji zamówienia dziś.
Zamów jeszcze przez: 00:00:00

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Wodoodporna walizka PGYTECH do DJI Mavic Air 2

   Walizka wykonana jest z odpornego na wstrząsy oraz korozję tworzywa sztucznego, które jest trwałe i solidne. Wyłożona w środku jest pianką EVA, która skutecznie chroni jej zawartość przed uszkodzeniami. Walizka zapewnia swoją ochronę w temperaturze od -20 do 60 stopni, ale w krótkim czasie, może też przebywać w temperaturze od -40 do 80 stopni.

   Ogromna pojemność

   Walizka została skonstruowana tak, żeby każda rzecz była odpowiednio zabezpieczona. W środku jest miejsce na Mavica Air 2, dwa akumulatory, DJI Smart Controllera, dodatkową parę śmigieł, zestaw filtrów ND, hub ładowania akumulatorów, aparaturę sterującą, adapter power bank, ładowarkę akumlatorów drona oraz smart controllera oraz na kable. Wszystko to ściśle pasujące do wypustek w piance.

   Przemyślane rozwiązania

   Walizka jest wyposażona w zawór, który równoważy ciśnienie. Takie rozwiązanie zapobiega różnicy ciśnienia wewnątrz walizki w porównaniu do tego na zewnątrz. W ten sposób unikamy możliwości, że wewnątrz wytworzyło się uszczelnienie próżniowe, które podczas otwierania walizki uszkodzi jej zawartość.

   Specyfikacja

   • Materiał: PP + pianka EVA
   • Waga: 2,2 kg
   • Wymiary walizki: 3800 x 300 x 140 mm
   • Kolor: Czarny

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj