Kod produktu: 015940

Wodoodporna walizka PGYTECH - DJI Ronin-S

699 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Gwarancja dostawy jutro. Zamów jeszcze przez:

Odporna walizka

Walizka służy do transportu stabilizatora DJI Ronin-S wraz z akcesoriami. Walizka została wykonana z odpornego na wstrząsy materiału EVA. Walizka ma prostą, atrakcyjną budowę, co pozwala na łatwe zorganizowanie miejsca na drona oraz akcesoria jednocześnie chroniąc je przed zarysowaniem, kurzem oraz wodą, dzięki czemu możesz bez obaw wybrać się z nią w podróż podczas złej pogody.

Kompaktowe rozmiary i niska waga

Walizka jest bardzo pojemna, mieści stabilizator RONIN-S wraz z akcesoriami. Czterostronne zatrzaski zapobiegają możliwości otwarcia się walizki, dzięki czemu nie musisz się martwić o swój sprzęt. Przedziały na akcesoria DJI RONIN-S zostały idealnie dopasowane. Jednocześnie zachowuje niską wagę, co umożliwia łatwy i wygodny transport zestawu.

Marka PGYTECH zrodziła się z pasji do fotografowania w akcji. Zespół inżynierów i projektantów pracuje nad produkcją innowacyjnych akcesoriów, w celu zwiększenia jakości nagrań profesjonalistów i entuzjastów w powietrzu, na ziemi, a nawet pod wodą. Dzięki placówce w Szanghaju oraz codziennej kontroli jakości firma PGYTECH produkuje akcesoria, które łączą wysoką jakość z łatwymi w użytku rozwiązaniami.