Wysięgnik teleskopowy / Extension Rod DJI Osmo Action 3

Kod produktu: 037443  
 | 
199 PLN

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Dostosuj go do swoich potrzeb i twórz niepowtarzalne ujęcia

   Ten praktyczny uchwyt na kamerę sportową DJI Osmo Action 3 pozwoli Ci stworzyć jeszcze bardziej oryginalne materiały. Dzięki regulowanej długości do 1,5m z łatwością sięgniesz wszędzie tam, gdzie chcesz i wykonasz niezwykłe ujęcie z góry. Co więcej, zwiększone pole widzenia i możliwość dostosowania nachylenia spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających twórców i zaspokoją większość potrzeb, które mogą pojawić się podczas filmowania.

   Zamontuj na nim smartfona i korzystaj z dodatkowych możliwości

   Wbudowany zacisk umożliwia bezpieczne i stabilne przymocowanie smartfona do DJI Osmo Action 3 Extension Rod. Dzięki temu zyskasz możliwość wygodnej kontroli swojej kamery za pomocą telefonu. To nie wszystko! Możesz też wykorzystać tak zamontowany smartfon do tworzenia ciekawych ujęć pod różnymi kątami. Zacisk pozwala na obracanie przymocowanego telefonu, dzięki czemu możliwe jest nagrywanie z różnych perspektyw.

   Wykonaj idealne selfie

   Już nie musisz kupować dodatkowego selfie sticka. DJI Osmo Action 3 Extension Rod sprawdzi się w tej roli znakomicie! Za jego pomocą zrobisz sobie fantastyczne zdjęcie pod wybranym kątem. Możesz też wykonać idealne selfie grupowe. Baw się nowymi możliwościami, twórz zachwycające fotografie i publikuj je w swoich mediach społecznościowych!

   W zestawie

   • Extension Rod do DJI Osmo Action 3 x1
   • Śruba blokująca x1
   • Mocowane adaptera z szybkozłączką x1

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj