Czas i formy dostawy


Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku do godziny 13:00, realizowane są tego samego dnia (dotyczy to zamówień opłaconych przy pomocy płatności elektronicznych lub z płatnością przy odbiorze). Wszystkie przesyłki realizowane są za pośrednictwem firmy UPS, a przesyłki doręczane są zazwyczaj już na drugi dzień roboczy po ich nadaniu (szacowany czas doręczenia to 1-2 dni robocze). Do wyboru są dwie formy przesyłki kurierskiej, po przedpłacie oraz za pobraniem.

 

Darmowa dostawa


Darmowa wysyłka oferowana jest dla wszystkich zamówień, których łączna wartość wynosi minimum 100 PLN. Przesyłka realizowana jest za pośrednictwem firmy UPS. Darmowa dostawa realizowana jest tylko na terenie Polski.

 

Koszt przesyłki


W przypadku kwoty niższej niż 100 PLN za całość zamówienia, doliczany jest koszt wysyłki w wysokości 10 PLN (w przypadku płatności za przedpłatą) lub 14 PLN (w przypadku płatności przy odbiorze).

 

Odbiór osobisty w salonie DJI ARS


Istnieje możliwość osobistego odbioru zamówień w salonach DJI ARS w Warszawie, Poznaniu lub Katowicach. Po wyborze opcji odbioru osobistego, zamówienie można opłacić drogą internetową lub w salonie podczas odbioru zamówienia.