Czas i formy dostawy


Zamówienia realizowane są za pośrednictwem firmy UPS, firmy GLS lub firmy InPost. Przesyłki doręczane są zazwyczaj już na drugi dzień roboczy po ich nadaniu (szacowany czas doręczenia to 1-2 dni robocze). Do wyboru są dwie formy przesyłki kurierskiej, po przedpłacie oraz za pobraniem.

 

Darmowa dostawa


Darmowa wysyłka oferowana jest dla wszystkich zamówień, których łączna wartość wynosi minimum 100 PLN. Darmowa dostawa realizowana jest tylko na terenie Polski.

 

Koszt przesyłki


W przypadku kwoty niższej niż 100 PLN za całość zamówienia, doliczany jest koszt wysyłki w wysokości 10 PLN (w przypadku płatności za przedpłatą) lub 14 PLN (w przypadku płatności przy odbiorze).

 

Odbiór osobisty w salonie DJI ARS


Istnieje możliwość osobistego odbioru zamówień w salonach DJI ARS w Warszawie, Poznaniu lub Katowicach. Po wyborze opcji odbioru osobistego zamówienie można opłacić drogą internetową lub w salonie podczas odbioru zamówienia. Po złożeniu zamówienia z odbiorem osobistym Salon DJI ARS kontaktuję się z klientem i informuje go o możliwości odebrania sprzętu na miejscu.