Pióro do czyszczenia filtrów i obiektywów PGYTECH

Kod produktu: 016455  
 | 
65 PLN

   INFORMACJA

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Pióro do czyszczenia filtrów i obiektywów

   Profesjonalne pióro pomaga utrzymać w czystości filtry i obiektywy. Idealnie nadaje się do czyszczenia różnych typów kamer, projektorów czy urządzeń wideo. Poprzez swoją kompaktową budowę możesz zabrać akcesorium ze sobą - gdziekolwiek zechcesz.

   Pióro do czyszczenia filtrów i obiektywów P-GM-112, czyszczące obiektyw drona
   Pióro do czyszczenia filtrów i obiektywów P-GM-112, zbliżenie na końcówki pióra

   Wygoda stosowania

   Dzięki miękkiemu uchwytowi i nowej, ulepszonej konstrukcji ze stopu aluminium, pióro jest niezwykle wygodne w użyciu, lekkie i wytrzymałe. Długie i delikatne włókna chowanej szczotki dokładnie usuwają zanieczyszczenia i kurz. Aktywny proszek na bazie węgla umożliwia czyszczenie bez użycia cieczy, efektywnie likwiduje odciski palców i zabrudzenia, które mogą pogoszyć jakość obrazu.

   Pióro do czyszczenia filtrów i obiektywów P-GM-112, czyszczące obiektyw

   Marka PGYTECH zrodziła się z pasji do fotografowania w akcji. Zespół inżynierów i projektantów pracuje nad produkcją innowacyjnych akcesoriów, w celu zwiększenia jakości nagrań profesjonalistów i entuzjastów w powietrzu, na ziemi, a nawet pod wodą. Dzięki placówce w Szanghaju oraz codziennej kontroli jakości firma PGYTECH produkuje akcesoria, które łączą wysoką jakość z łatwymi w użytku rozwiązaniami.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj