Kod produktu: 013409

Pędzel czyszczący PolarPro DronePen

59 PLN

47,20 PLN

Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Gwarancja dostawy jutro. Zamów jeszcze przez:

Pędzel firmy PolarPro do czyszczenia obiektywów jest kompaktowym i bardzo praktycznym narzędziem, które może zostać przypięte do twojej kieszeni bądź schowane do plecaka. DronePen utrzyma w czystości wszystkie obiektywy i filtry w modelach DJI Phantom 4 , Phantom 3, Inspire 1, pozwalając na uchwycenie obrazu, który jest krystalicznie czysty.

DronePen jest wyposażony w dwa narzędzia, które pomogą Ci w utrzymywaniu soczewek, filtrów, gimbali oraz silników w czystości. Jedna strona narzędzia posiada regulowany pędzel do czyszczenia pyłu i innych zanieczyszczeń z gimbala i silników. Druga strona to pad polerski, który pomaga w czyszczeniu tłustych zabrudzeń.

Marka PolarPro to wysokiej jakości akcesoria, które wyróżniają się niepowtarzalnym wykonaniem oraz dbałością o szczegóły. Innowacyjne podejście oraz doświadczenie w branży foto-wideo, umożliwiły stworzenie produktów dopasowanych do potrzeb profesjonalistów. W swojej ofercie PolarPro posiada szeroki asortyment filtrów fotograficznych oraz dopasowanych akcesoriów dla dronów DJI m.in. zabezpieczenia transportowe, uchwyty i mocowania, oraz kable.