Kod produktu: 014490

Zestaw 3 filtrów Cinema Vivid PolarPro

DJI Phantom 4

249 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Powiadom mnie o dostępności

Zestaw Filtrów Vivid Collection jest częścią filtrów z serii Cinema. Wyposażone w najwyższej jakości szkło i powłoki zapewniające świetne parametry optyczne. Seria Cinema jest przeznaczona dla operatorów dronów, którzy oczekują od filtrów absolutnie najwyższej jakości. Filtry dedykowane dla DJI Phantom 4 mają ultra cienki rant i mogą być umieszczone na gimbalu podczas włączania urządzenia, kiedy dron dokonuje kalibracji. Kolekcja Vivid zawiera filtry ND4/PL, ND8/PL oraz ND 16/PL, które wydłużają czas otwarcia mogawki, niwelują odblaski i zwiększają nasycenie kolorów. Każdy z filtrów produkowanych przez firmę PolarPro jest wytwarzany z wykorzystaniem unikatowej konstrukcji rantów zwanej AirFrame, aby zapewnić bezproblemową pracę gimbala.

Elementy szklane serii Cinema:

Filtry produkowane przez PolarPro na tle konkurencji wyróżnia przede wszystkim zastosowanie do produkcji najwyżej jakości materiałów wielopowłokowych, pożądanych przez profesjonalistów. Filtry cechuje przede wszystkim niski współczynnik załamania się wiązki światła.

Budowa AirFrame: Jest to specjalnie zaprojektowana konstrukcja ramki filtrów PolarPro dedykowana do filmowania i wykonywania zdjęć z powietrza. Konstrukcja Fatherlite idealnie współpracuje z precyzyjnie wykonaną obudową kamery i zapewnia perfekcyjną pracę gimbala.

Zestaw zawiera:

Filtr ND4/PL (5,6g): Ten filtr zmniejsza dwukrotnie czas otwarcia migawki aparatu i niweluje odblaski. Jest używany najczęściej podczas filmowania o zmroku lub świcie oraz w pochmurne dni.

Filtr ND8/PL (5,6g): Ten filtr zmniejsza trzykrotnie czas otwarcia migawki. Jest idealny na pochmurne dni, zwiększy nasycenie kolorów, a jego właściwości polaryzacyjne zniwelują odblaski.

Filtr ND 16/PL (5,6g): Ten filtr zmniejsza czterokrotnie czas otwarcia migawki. Jest idealny na słoneczne dni, zwiększy nasycenie kolorów, a jego właściwości polaryzacyjne zniwelują ilość odblasków.

  • Zaprojektowane specjalnie dla kamer DJI Phantom 4. Każdy z filtrów serii Cinema jest wykonany z wielopowłokowego szkła dla podkreślenia walorów optycznych kamery
  • Smukła linia rantów filtra nie koliduje z pracą gimbala
  • Zestaw Cinema zawiera filtry: ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL
  • Edycja jest wykonana z anodowanego aluminium
  • Filtr może być założony nawet podczas włączania DJI Phantom 4

FiltrRedukcja ekspozycjiZastosowanie
UV-Niweluje ilość promieniowania UV wpadającego do obiektywu.
Polaryzacyjny1,6 EVWe wszystkich warunkach, redukuje odbłyski.
ND42 EVZmierzch lub świt, gdy kamera używa czasu naświetlania 1/250 s.
ND83 EVZachmurzone niebo, gdy kamera używa czasu naświetlania 1/500 s.
ND164 EVCzęściowo zachmurzone niebo, gdy kamera używa czasu naświetlania 1/1000 s.
ND325 EVBezchmurne niebo, gdy kamera używa czasu naświetlania 1/1250 s.
ND646 EVEkstremalnie jasne otoczenie, np: słoneczny dzień, na śniegu.
ND8/PL3 EVZachmurzone niebo, gdy potrzebny jest filtr polaryzacyjny.
ND16/PL4 EVCzęściowo zachmurzone niebo, gdy potrzebny jest filtr polaryzacyjny.
ND32/PL5 EVBezchmurne niebo, gdy potrzebny jest filtr polaryzacyjny.

Wybór odpowiedniego filtra

Szukasz idealnego filtra dostosowanego do danej scenerii? Tabela znajdująca się obok ukazuje jaki typ filtra wykorzystać w danej sytuacji.

Filtr polaryzacyjny (PL / CPL) niweluje ilość odbłysków oraz zwiększa nasycenie kolorów. Dzięki zastosowaniu filtra polaryzacyjnego błękit nieba staje się ciemniejszy, możemy zobaczyć co jest pod taflą wody, a cała sceneria wygląda o wiele korzystniej.

Filtr szary (ND) Wydłuża czas otwarcia migawki kamery, pozwalając na uzyskanie bardziej kinowego efektu podczas nagrania lub wykonanie zdjęcia z długim czasem naświetlania.

Filtr UV Głównie służy do ochrony szkła obiektywu przed uszkodzeniami mechanicznymi. Niweluje ilość szkodliwego promieniowania ultrafioletowego wpadającego do obiektywu.

Marka PolarPro to wysokiej jakości akcesoria, które wyróżniają się niepowtarzalnym wykonaniem oraz dbałością o szczegóły. Innowacyjne podejście oraz doświadczenie w branży foto-wideo, umożliwiły stworzenie produktów dopasowanych do potrzeb profesjonalistów. W swojej ofercie PolarPro posiada szeroki asortyment filtrów fotograficznych oraz dopasowanych akcesoriów dla dronów DJI m.in. zabezpieczenia transportowe, uchwyty i mocowania, oraz kable.