Kod produktu: 015421

Zestaw akcesoriów (Standard) PGYTECH

DJI Mavic Air

199 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Powiadom mnie o dostępności

Zestaw akcesoriów Combo (Standard) do DJI Mavic Air

Zestaw akcesoriów Combo firmy PGYTECH zawiera niezbędne akcesoria do drona DJI Mavic Air. W zestawie znajduje się lądowisko (1), zabezpieczenie ze smyczą do aparatury sterującej (2), dwie skórki: UNF-CA3 i UNA-D5 (3), podwyższenie podwozia (4), zabezpieczenie drążków aparatury sterującej (5) oraz osłona obiektywu (6).

Opakowanie zestawu PGYTECH Standard dla Mavic Air
Elementy zestawu PGYTECH Standard dla Mavic Air
Dron na pomarańczowym lądowisku. Lądowisko dla dronów: złożone w etui, niebieska strona, pomarańczowa strona.

Lądowisko - Landing Pad Pro

Dwustronne lądowisko o średnicy 50 cm. Przeznaczone jest dla małych i średnich dronów, jest łatwe w obsłudze, przechowywaniu i transporcie. Wysokiej jakości materiał jest wodoodporny i wytrzymały.

Skórka dla Mavic Air

Komplet dwóch skórek PGYTECH: UNF-CA3 i UNA-D5. Skórki są przeznaczone do użytkowania na zewnątrz, są odporne na wodę, zadrapania i rozdarcia. Skórki nadają indywidualnego wyglądu i oryginalności.

Skórka dla Mavic Air - opakowanie, wizualizacja modeli UNF-CA3 i UNA-D5
Akcesoria PGYTECH dla Mavic Air: zabezpieczenie ze smyczą do aparatury sterującej, zabezpieczenie drążków aparatury sterującej, podwyższenie podwozia oraz osłona obiektywu

Zabezpieczenie ze smyczą do aparatury sterującej

Zwiększa bezpieczeństwo w czasie użytkownia aparatury sterującej. Łatwe do założenia i zapięcia, nie przeszkadza w użytkowaniu portu USB.

Zabezpieczenie drążków aparatury sterującej

Przydatne w transporcie oraz w czasie, gdy aparatura nie jest używana. Lekkie i wytrzymałe, wykonane jest z estetycznego tworzywa.

Osłona obiektywu

Oprócz ochrony obiektywu, dzięki swemu kształtowi osłona minimalizuje winietowanie i niepożądane efekty kolorystyczne obrazu.

Podwyższenie podwozia

Zapobiega uszkodzeniom gimbala, chroniąc go przed kurzem, piaskiem czy pyłem podłoża. Nóżki absorbują wstrząsy w czasie lądowania lub upadku. Szybkie w montażu, areodynamiczne i lekkie.

Marka PGYTECH zrodziła się z pasji do fotografowania w akcji. Zespół inżynierów i projektantów pracuje nad produkcją innowacyjnych akcesoriów, w celu zwiększenia jakości nagrań profesjonalistów i entuzjastów w powietrzu, na ziemi, a nawet pod wodą. Dzięki placówce w Szanghaju oraz codziennej kontroli jakości firma PGYTECH produkuje akcesoria, które łączą wysoką jakość z łatwymi w użytku rozwiązaniami.