10 niezbędnych akcesoriów do Mavic Air 2

10 niezbędnych akcesoriów do Mavic Air 2

Poniżej znajdziesz najlepsze akcesoria do Mavica Air 2. Bez względu na to, czy latasz dronami po raz pierwszy, jesteś królem przestworzy, czy może znajdujesz się gdzieś pośrodku - wybraliśmy dla Ciebie 10 najważniejszych akcesoriów.

Inteligentny akumulator

Nie ma nic gorszego, niż znalezienie idealnego miejsca do stworzenia fenomenalnych ujęć i zorientowanie się, że w akumulatorze pozostała jedynie połowa mocy. Ładowanie jest czasochłonne, a idealne warunki mogą się nie powtórzyć. Dlatego polecamy dokupić do swojego Mavic Air 2 dodatkowy akumulator, który zapewni dodatkowe 34 minuty lotu.

Inteligentny akumulator

Hub ładowania akumulatorów

Jeśli szukasz sposobu na wygodne ładowanie kilku akumulatorów na raz, to Hub ładowania akumulatorów DJI Mavic Air 2 jest rozwiązaniem stworzonym dla Ciebie. Dzięki niemu możesz ładować do 3 akumulatorów sekwencyjnie zaczynając od tego, który ma najwyższy poziom naładowania. Skończ z pilnowaniem czasu, przypinaniem kolejnych akumulatorów i skorzystaj z inteligentnego rozwiązania DJI.

Hub ładowania akumulatorów

Śmigła DJI Mavic Air 2

Dodatkowy zestaw śmigieł jest niezbędnym akcesorium zapasowym. Przezorny zawsze ubezpieczony, w przypadku uszkodzenia śmigieł warto mieć zawsze pod ręką drugi zestaw. Śmigła te przeszły intensywne testy, aby zapewnić cichszą pracę i niższe zużycie energii. Oznacza to, że możesz nagrywać idealne ujęcia bez przeszkadzania innym ludziom w relaksowaniu się w zacisznym miejscu.

Śmigła DJI Mavic Air 2

Osłony śmigieł

Jeśli nie masz doświadczenia w lataniu dronem, a chcesz zapewnić mu dodatkową warstwę ochronną, osłony na śmigła sprawią, że poczujesz się bezpieczniej podczas pierwszych lotów. Osłony cechuje konstrukcja, która umożliwia szybka instalację, co sprawi, że jej montaż i demontaż będą dziecinnie proste.

osłony śmigieł

Zestaw filtrów ND

Kolejne akcesorium powinno znajdować się w plecaku każdego fotografa. Zestaw filtrów ND daje Ci większą kontrolę w różnych warunkach oświetleniowych. Filtr ND ogranicza ilość światła, która przechodzi przez Twój obiektyw, dzięki czemu daje Ci możliwość zrobienia wspaniałych zdjęć mimo trudnych warunków oświetleniowych. Pierwszy zestaw (ND4/8/32) sprawdza się dobrze przy długim czasie naświetlania w trakcie próby uchwycenia chmur, wody, czy fotografii krajobrazowej. Drugi zestaw (ND16/64/256) jest popularny przy tworzeniu ciekawych efektów w mieście oraz podczas fotografowania, gdy światło słoneczne jest zbyt mocne. Wybierz oba zestawy i przekonaj się jak filtry ND mogą odmienić świat Twojej fotografii.

Zestaw filtrów ND

Adapter powerbank

Każdy z nas przez to przechodził. Jesteś we wspaniałym miejscu podczas nagrywania i nagle pojawia się komunikat mówiący o tym, że zaraz Twoje urządzenie się rozładuje. Adapter powerbank do akumulatorów Mavic Air 2 umożliwi stworzenie z akumulatora powerbanka, który wesprze Twój smartfon w czasach kryzysu. Nie pozwól aby słaby akumulator pokrzyżował Twoje plany uchwycenia czegoś niesamowitego.

Adapter Powerbank

Karta pamięci SanDisk Extreme 128GB

To akcesorium jest niezbędne dla każdego operatora dronów. SanDisk Extreme pozwala nagrywać i odtwarzać filmy w jakości 4K Ultra HD. Karta pamięci umożliwia uchwycenie zapierających w piersi detali i przesyłanie ich pomiędzy różnymi urządzeniami.

Karta pamięci SanDisk Extreme 128GB

Drążki aparatury

Drążki posiadają schowek w aparaturze, jednak czy nie warto zainwestować w dodatkową parę, aby gdy po spędzeniu długiego czasu w samochodzie i dojechaniu na miejsce, które chce się nagrać, nie ogarnęło nas zdziwienie, że “one tu powinny być!”, a ich nie ma? Warto mieć zawsze dodatkowy komplet w plecaku.

Drążki aparatury

Ładowarka samochodowa

Ładowarka samochodowa Mavic Air 2 jest nieodłącznym towarzyszem osób, które spędzają podróż do swojego miejsca docelowego w samochodzie. Urządzenie pozwala naładować do pełna akumulator przy pomocy gniazda zapalniczki w samochodzie. Ładowarka posiada wbudowaną ochronę przed przegrzaniem i zbyt niskim napięciem, aby zapewnić akumulatorowi bezpieczeństwo.

Ładowarka samochodowa

Torba na ramię

Po wybraniu wszystkich interesujących Cię akcesoriów, będziesz musiał je gdzieś przechowywać. Wart rozważenia jest zakup torby na ramię do Mavic Air 2, która bez problemu pomieści drona, jego wszystkie akcesoria i inne przydatne rzeczy zapewniając im ochronę przed uszkodzeniami.

Torba na ramię

Mavic Air 2 Fly More Combo

Jeśli nie kupiliście jeszcze Mavic Air 2, możecie zdecydować się na Fly More Combo, który zawiera drona z zestawem trzech akumulatorów, hubem ładowania akumulatorów, filtrami ND, torbą na ramię i innymi akcesoriami! Ten zestaw posiada wszystkie niezbędne akcesoria do Mavica Air 2, a całość kosztuje mniej niż zakupienie drona, a następnie pojedynczych części.

Mavic Air 2 Fly More Combo

DJI Care Refresh do Mavica Air 2

Zanim odlecisz na swoją kolejną przygodę, zastanów się nad zakupem DJI Care Refresh, aby zdobyć ochronę przed przypadkowymi uszkodzeniami, możliwość wymiany na nowego drona i priorytet swojego zgłoszenia.

DJI Care Refresh do Mavica Air 2

Wejdź na wyższy poziom z rekomendowanymi przez nas akcesoriami. Sprawdź listę dostępnych akcesoriów w naszym sklepie.

pixel