Zaawansowane technologie DJI – drony DJI Inspire, kamery Ronin 4D i wiele więcej

Sprzęt specjalistyczny

Specjalistyczny sprzęt DJI doskonale sprawdza się w profesjonalnych zastosowaniach. Chętnie korzystają z niego zarówno ekipy filmowe, jak i niezależni twórcy. Dostępne w sklepie DJI ARS drony DJI Inspire oferują niedoścignioną wydajność, najwyższą jakość obrazu i mnóstwo zaawansowanych technologii. Dzięki temu umożliwiają nagrywanie spektakularnych ujęć z powietrza. W ofercie znaleźć można również profesjonalne kamery DJI Ronin 4D. Stanowią one doskonałe połączenie fantastycznej jakości obrazu, niezawodnej stabilizacji i wielu nowoczesnych funkcji. To jednak nie koniec – w sklepie DJI ARS dostępnych jest wiele przydatnych urządzeń usprawniających pracę na planie filmowym, na przykład DJI Master Wheels i DJI Transmission. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Pokaż tylko
Kategoria
Producent
DJI Inspire 3

DJI Inspire 3

DJI Inspire 3 to najnowsze i jak do tej pory najpotężniejsze urządzenie z serii DJI Inspire. Ten profesjonalny dron z kamerą 8K pozwala nagrywać najwyższej jakości ujęcia i oferuje ulepszone funkcje Waypoint Pro oraz Spotlight Pro. Pozycjonowanie RTK zapewnia dokładność do centymetra, a system DJI O3 Pro umożliwia transmisję wideo o zasięgu do 8 km. DJI Inspire 3 sprawdzi się nawet w złożonych scenariuszach – obsługuje wielokierunkowe wykrywanie przeszkód i wiele zaawansowanych trybów.
Pole widzenia DFOV 161° Pole widzenia DFOV 161°
Nowy system transmisji wideo O3 Pro Nowy system transmisji wideo O3 Pro
Nagrywanie w rozdzielczości 8K/75FPS Nagrywanie w rozdzielczości 8K/75FPS
Pozycjonowanie RTK Pozycjonowanie RTK
Kompatybilność z ekosystemem DJI Pro Kompatybilność z ekosystemem DJI Pro
DJI Ronin 4D

DJI Ronin 4D

DJI Ronin 4D to pełnoklatkowa kamera na gimbalu, która doskonale sprawdzi się na planie filmowym. Wysoka rozdzielczość i nowy system CineCore 3.0 gwarantują doskonałą jakość ujęć, za których niezrównaną płynność odpowiada 4-osiowa stabilizacja. System LiDAR pozwala na usprawnioną regulację ostrości, a DJI O3 Pro umożliwia przesyłanie wideo 1080p/60FPS na duże odległości. DJI Ronin 4D wyróżnia się także czasem pracy do 2,5 godziny – ta profesjonalna kamera to idealny wybór dla wymagających twórców.
Pełnoklatkowa kamera na gimbalu Pełnoklatkowa kamera na gimbalu
8K/75fps RAW 8K/75fps RAW
4-osiowa stabilizacja 4-osiowa stabilizacja
Ostrzenie za pomocą LiDAR Ostrzenie za pomocą LiDAR
Bezprzewodowa transmisja i kontrola Bezprzewodowa transmisja i kontrola
DJI SDR Transmission

DJI SDR Transmission

DJI SDR Transmission to zaawansowany system transmisji wideo oparty na technologii Software-Defined Radio. Korzysta nie tylko z trybów SDR, ale też Wi-Fi, dzięki czemu przenosi transfer danych na zupełnie nowy poziom. To idealne narzędzie dla filmowców poszukujących niezrównanej jakości połączenia i elastyczności. Zapewnia niedoścignioną stabilność, odporność na zakłócenia oraz lepsze przenikanie sygnału przez przeszkody, a w sytuacjach wymagających tymczasowego monitoringu pozwala korzystać z transmisji Wi-Fi
DJI Master Wheels 3-Axis

DJI Master Wheels 3-Axis

Innowacyjny system sterowania DJI Master Wheels to profesjonalny sprzęt, który doskonale sprawdzi się na planie filmowym. Pozwala na zdalne sterowanie ruchami kamery i wyróżnia się nowoczesną konstrukcją. Został wyposażony w dokładne czujniki i oferuje zaawansowane algorytmy, dzięki czemu gwarantuje niedoścignioną prędkość i precyzję. DJI Master Wheels 3-Axis jest kompatybilny z takimi urządzeniami jak DJI Ronin 2, DJI Transmission, DJI Ronin 4D, DJI Inspire 3.
DJI Focus Pro

DJI Focus Pro

DJI Focus Pro to pionierski niezależny system kontroli obiektywu AMF od DJI. Złożony jest z czterech głównych modułów: LiDAR, Motor, Grip oraz Hand Unit, dzięki czemu oferuje elastyczność w zależności od potrzeb. Sprzęt ten zapewnia solidne i wszechstronne rozwiązania w zakresie regulacji ostrości. Pozwala także utrzymać ostrość na postaciach w kadrze na odległość do 20 metrów. DJI Focus Pro wprowadził także tryb AMF, czyli automatyczną ręczną regulację. Dzięki temu spełni oczekiwania indywidualnych twórców, jak i dużych zespołów.

Specjalistyczne

Do profesjonalnych zastosowań doskonale nada się specjalistyczny sprzęt DJI. Sprawdzi się jednakowo u ekip filmowych, jak i u niezależnych twórców. Znajdziesz tutaj między innymi drony z serii DJI Inspire, profesjonalne kamery DJI Ronin 4D i wiele więcej! W sklepie DJI ARS dostępnych jest wiele przydanych urządzeń, które usprawnią prace na planie filmowym, jak na przykład DJI Master Whells oraz DJI Transmission.

Co obejmuje kategoria sprzęty specjalistyczne DJI?

W kategorii specjalistyczne znajdziesz takie sprzęty jak:

 • Dron DJI Inspire 3;
 • DJI Ronin 4D 6K Combo;
 • DJI Ronin 4D 8K Combo;
 • DJI Transmission;
 • Master Wheels 3-Axis.

Drony dla wymagających

Specjalistyczne drony DJI powstały z myślą o osobach i firmach, które zajmują się profesjonalną produkcją wideo i fotografii czy innymi dziedzinami, które wymagają zaawansowanego sprzętu. Cechują się one wysoką jakością wykonania, stabilnością w locie oraz precyzyjnymi systemami nawigacyjnymi. Co więcej, wyróżniają się bogatym wyposażeniem w kamery oraz różnego rodzaju sensory i rozwiązania, które pozwalają na sterowanie z dużą odległością.

Przykładem takiego drona może być DJI Inspire 3 z kamerą 8K. Umożliwia on nagrywanie najwyższej jakości ujęć, a co więcej oferuje ulepszone funkcje Spotlight Pro oraz Waypoint Pro. Zapewni Ci dokładność co do centymetra, dzięki pozycjonowaniu RTK, a transmisję o zasięgu do 8 km zapewnia system DJI O3 Pro. Co więcej, DJI Inspire 3 sprawdzi się nawet w złożonych scenariuszach, ponieważ obsługuje wiele zaawansowanych trybów i wielokierunkowe wykrywanie przeszkód. Dron ten spełni oczekiwania najbardziej wymagających!

Idealna kamera dla profesjonalistów

Do tworzenia zachwycających, profesjonalnych filmów przyda się niezawodny sprzęt. DJI Ronin 4D to pełnoklatkowa kamera na gimbalu, która idealnie sprawdzi się na planie filmowym. Oferuje wiele przydatnych funkcji takich jak:

 • Aktywny system stabilizacji w czterech osiach — zapewnia on maksymalną precyzję podczas kręcenia nawet najbardziej skomplikowanych ujęć;
 • System LiDAR — pozwalający na usprawnioną regulację ostrości;
 • DJI O3 Pro — który umożliwia przesyłanie wideo 1080p/60FPS na duże odległości

To jednak nie wszystko! Jej czas pracy sięga do 2,5 godzin, dzięki czemu DJI Ronin 4D doskonale sprawdzi się dla wymagających twórców.

Jeszcze więcej możliwości ze specjalistycznym sprzętem DJI

To jednak nie wszystko, co znajdziesz w sklepie DJI ARS. Aby spełnić oczekiwania profesjonalnych twórców, znajdziesz tutaj także innowacyjny system sterowania DJI Master Wheels. Doskonale sprawdzi się na planie filmowym, ponieważ pozwala na zdalne sterowanie ruchami kamery. Co więcej, wyróżnia się nowoczesną konstrukcją. Gwarantuje doskonałą prędkość i precyzję, ponieważ wyposażony jest w dokładne czujniki, a dodatkowo oferuje zaawansowane algorytmy.

Warto również zwrócić uwagę na DJI Transmission, który doskonale sprawdzi się w połączeniu z produktami z serii Ronin oraz DJI Master Wheels. Powstał on z myślą o profesjonalnych zastosowaniach na planach filmowych. Jego główne zalety to:

 • Wykorzystanie technologii O3 Pro — która zapewnia stabilną transmisję wideo 1080p/60FPS o dużym zasięgu i niskim opóźnieniu;
 • Jednoczesne korzystanie z Dual-Link;
 • Transmisja metadanych przez SDI;
 • Automatyczne przełączanie częstotliwości;
 • Nielimitowana liczba odbiorników.

W DJI Store znajdziesz go w dwóch różnych zestawach: DJI Transmission Combo z nadajnikiem i zdalnym monitorem poglądowym oraz DJI Transmission Standard Combo z nadajnikiem i odbiornikiem. Dzięki temu dopasujesz go swoich potrzeb i oczekiwań.

pixel