Kategoria
Pokaż tylko

Specjalistyczne

Do profesjonalnych zastosowań doskonale nada się specjalistyczny sprzęt DJI. Sprawdzi się jednakowo u ekip filmowych, jak i u niezależnych twórców. Znajdziesz tutaj między innymi drony z serii DJI Inspire, profesjonalne kamery DJI Ronin 4D i wiele więcej! W sklepie DJI ARS dostępnych jest wiele przydanych urządzeń, które usprawnią prace na planie filmowym, jak na przykład DJI Master Whells oraz DJI Transmission.

Co obejmuje kategoria sprzęty specjalistyczne DJI?

W kategorii specjalistyczne znajdziesz takie sprzęty jak:

 • Dron DJI Inspire 3;
 • DJI Ronin 4D 6K Combo;
 • DJI Ronin 4D 8K Combo;
 • DJI Transmission;
 • Master Wheels 3-Axis.

Drony dla wymagających

Specjalistyczne drony DJI powstały z myślą o osobach i firmach, które zajmują się profesjonalną produkcją wideo i fotografii czy innymi dziedzinami, które wymagają zaawansowanego sprzętu. Cechują się one wysoką jakością wykonania, stabilnością w locie oraz precyzyjnymi systemami nawigacyjnymi. Co więcej, wyróżniają się bogatym wyposażeniem w kamery oraz różnego rodzaju sensory i rozwiązania, które pozwalają na sterowanie z dużą odległością.

Przykładem takiego drona może być DJI Inspire 3 z kamerą 8K. Umożliwia on nagrywanie najwyższej jakości ujęć, a co więcej oferuje ulepszone funkcje Spotlight Pro oraz Waypoint Pro. Zapewni Ci dokładność co do centymetra, dzięki pozycjonowaniu RTK, a transmisję o zasięgu do 8 km zapewnia system DJI O3 Pro. Co więcej, DJI Inspire 3 sprawdzi się nawet w złożonych scenariuszach, ponieważ obsługuje wiele zaawansowanych trybów i wielokierunkowe wykrywanie przeszkód. Dron ten spełni oczekiwania najbardziej wymagających!

Idealna kamera dla profesjonalistów

Do tworzenia zachwycających, profesjonalnych filmów przyda się niezawodny sprzęt. DJI Ronin 4D to pełnoklatkowa kamera na gimbalu, która idealnie sprawdzi się na planie filmowym. Oferuje wiele przydatnych funkcji takich jak:

 • Aktywny system stabilizacji w czterech osiach — zapewnia on maksymalną precyzję podczas kręcenia nawet najbardziej skomplikowanych ujęć;
 • System LiDAR — pozwalający na usprawnioną regulację ostrości;
 • DJI O3 Pro — który umożliwia przesyłanie wideo 1080p/60FPS na duże odległości

To jednak nie wszystko! Jej czas pracy sięga do 2,5 godzin, dzięki czemu DJI Ronin 4D doskonale sprawdzi się dla wymagających twórców.

Jeszcze więcej możliwości ze specjalistycznym sprzętem DJI

To jednak nie wszystko, co znajdziesz w sklepie DJI ARS. Aby spełnić oczekiwania profesjonalnych twórców, znajdziesz tutaj także innowacyjny system sterowania DJI Master Wheels. Doskonale sprawdzi się na planie filmowym, ponieważ pozwala na zdalne sterowanie ruchami kamery. Co więcej, wyróżnia się nowoczesną konstrukcją. Gwarantuje doskonałą prędkość i precyzję, ponieważ wyposażony jest w dokładne czujniki, a dodatkowo oferuje zaawansowane algorytmy.

Warto również zwrócić uwagę na DJI Transmission, który doskonale sprawdzi się w połączeniu z produktami z serii Ronin oraz DJI Master Wheels. Powstał on z myślą o profesjonalnych zastosowaniach na planach filmowych. Jego główne zalety to:

 • Wykorzystanie technologii O3 Pro — która zapewnia stabilną transmisję wideo 1080p/60FPS o dużym zasięgu i niskim opóźnieniu;
 • Jednoczesne korzystanie z Dual-Link;
 • Transmisja metadanych przez SDI;
 • Automatyczne przełączanie częstotliwości;
 • Nielimitowana liczba odbiorników.

W DJI Store znajdziesz go w dwóch różnych zestawach: DJI Transmission Combo z nadajnikiem i zdalnym monitorem poglądowym oraz DJI Transmission Standard Combo z nadajnikiem i odbiornikiem. Dzięki temu dopasujesz go swoich potrzeb i oczekiwań.

pixel