+ Dodaj do porównania

DJI Transmission Combo

Kod EAN: 6941565928917
DJI Transmission Combo
DJI Transmission Combo
DJI Transmission Combo
DJI Transmission Combo
DJI Transmission Combo
DJI Transmission Combo
DJI Transmission Combo
DJI Transmission Combo
DJI Transmission Combo
DJI Transmission Combo
DJI Transmission Combo
DJI Transmission Combo
11 499,00 PLN
brutto / szt.
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Dostępny
Dostępny
Bezpieczne zakupy
Dostępność:
DJI Transmission – Wizja bez granic

System DJI Transmission rozwija technologię transmisji obrazu opracowaną przez DJI i dostarcza zintegrowanych rozwiązań łączących odbiornik wideo, monitor, kontroler i rejestrator. Został stworzony z myślą o integracji produktów z serii Ronin i DJI Master Wheels – doskonale sprawdzi się na planie filmowym. Zapewnia szybki i stabilny przesył wideo w rozdzielczości nawet 1080p/60FPS, a ponadto jest kompatybilny z wieloma profesjonalnymi akcesoriami. Zestaw DJI Transmission Combo zawiera między innymi nadajnik DJI Video Transmitter oraz zdalny monitor podglądowy DJI High-Bright Remote Monitor.

DJI Transmission na planie filmowym.
Imponująca wydajność transmisji

DJI Transmission wykorzystuje technologię O3 Pro, która oferuje imponujący zasięg transmisji naziemnej do 4 km [1]. Obsługuje przy tym przesyłanie wideo 1080p/60FPS, a także monitoring audio na żywo przy 16 bitach i 48 kHz. Nadajnik i odbiornik wideo wykorzystują te same układy scalone co Ronin 4D, dzięki czemu każde połączenie jest odpowiednio zoptymalizowane. Oprócz tradycyjnych pasm 2,4 GHz i 5,8 GHz O3 Pro wykorzystuje też pasmo DFS. Oferuje również nawet 23 opcje wyboru kanałów. Co więcej, DJI Transmission obsługuje trójpasmowe, automatyczne przełączanie częstotliwości. Użytkownicy mogą także ręcznie wybrać optymalny kanał, aby uniknąć zakłóceń między urządzeniami. Wszystko to przekłada się na niesamowicie stabilną transmisję obrazu o ultraniskim opóźnieniu.

Zdalny monitor podglądowy DJI High-Bright Remote Monitor.
Jeden nadajnik - wiele odbiorników

Zdalny monitor podglądowy DJI High-Bright Remote Monitor obsługuje jeden nadajnik z wieloma odbiornikami. Pozwala też przesyłać obraz i dźwięk w dwóch trybach transmisji. W trybie Control DJI Transmission zapewnia optymalną wydajność i pozwala prowadzić monitoring z dwóch odbiorników jednocześnie, podczas gdy Ronin 2, DJI RS 3 Pro i ostrość kamery mogą być kontrolowane zdalnie. W wypadku wieloosobowych ekip filmowych świetnie sprawdzi się tryb Broadcast, który umożliwia używanie nielimitowanej liczby odbiorników (wydajność transmisji będzie jednak inna niż w trybie Control). Dzięki temu efektywność pracy zostanie przeniesiona na zupełnie nowy poziom.

Anteny zdalnego monitora podglądowego DJI.
Szerokie możliwości sterowania

DJI High-Bright Remote Monitor ma wbudowany czujnik żyroskopowy, dzięki któremu może pełnić rolę samodzielnego kontrolera ruchu do sterowania Roninem 2 lub DJI RS 3 Pro. W wypadku korzystania z uchwytów Ronin 4D Hand Grips [2] joystick umożliwia kontrolę gimbala, a specjalne pokrętło pozwala regulować ostrość i ustawiać parametry kamery. Ponadto za pomocą odpowiedniego przycisku możesz rozpocząć / zatrzymać nagrywanie. [3] W efekcie obsługa DJI RS 3 Pro staje się podobna do obsługi Ronina 4D. Co więcej, gdy DJI RS 3 Pro jest zamontowany na wysięgniku, cable camie lub pojeździe, tryb Mirror Control [4] pozwala zdalnie obsługiwać menu bezlusterkowych kamer Sony z dowolnego miejsca na planie. Tak duże możliwości sterowania sprawiają, że filmowanie staje się znacznie prostsze i sprawniejsze!

Mężczyzna obsługuje zdalny monitor podglądowy DJI High-Bright Remote Monitor.
Zdalny monitor podglądowy

DJI Transmission integruje monitor o wysokiej jasności z wbudowanym odbiornikiem, dzięki czemu sprzęt jest łatwy w transporcie i montażu. DJI High-Bright Remote Monitor ma wbudowany 7-calowy ekran dotykowy o jasności 1 500 nitów. Został też wyposażony w zabezpieczenie wykonane ze szkła hartowanego oraz profesjonalną osłonę. Wszystko to pozwala cieszyć się wyraźnym, czytelnym obrazem niezależnie od warunków oświetleniowych! Ekran o rozdzielczości 1920x1200 wyświetla między innymi parametry nagrywania, zapewniając szybki dostęp do najważniejszych informacji. Możesz też skorzystać z narzędzi pomocniczych takich jak safe zone, frame guide, zebra stripes, false color, peaking i waveform – to znaczne ułatwienie podczas tworzenia ujęć. Monitor został również wyposażony w gniazdo kart microSD, a ponadto umożliwia nagrywanie i odtwarzanie obrazu na żywo w formacie H.264 1080p/60FPS.

Obsługa zdalnego monitora podglądowego DJI.
Kompatybilność z Master Wheels i DJI Force Pro

Gdy używasz zdalnego monitora w połączeniu z DJI Master Wheels lub DJI Force Pro, [5] zyskujesz możliwość bardziej zaawansowanej kontroli gimbala Ronina 2 lub DJI RS 3 Pro. W takim scenariuszu oryginalny sprzęt będzie nadawał sygnał kontrolny bezpośrednio przez DJI Transmission, nie używając sygnałów bezprzewodowych nadawanych przez DJI Master Wheels lub DJI Force Pro. To pozwala cieszyć się nawet 3-krotnie większą wydajnością transmisji. Wzmacnia też zasięg sygnału, stabilność oraz odporność na zakłócenia.

Praca na planie filmowym z DJI Transmission.
Jeszcze efektywniejsza regulacja ostrości

Wykorzystaj dostępny w oddzielnej sprzedaży DJI LiDAR Range Finder (RS) to DJI Transmission Cable Hub, ab podpiąć nadajnik DJI Video Transmitter do dalmierza LiDAR i silnika DJI RS Focus Motor (2022). W ten sposób stworzysz niezależny system sterowania ostrością, który pozwoli Ci uzyskać autofocus z ręcznym obiektywem bez konieczności podłączania do DJI RS 3 Pro. Zależy Ci na jeszcze prostszej, a zarazem bardziej precyzyjnej kontroli focusa? Użyj DJI Ronin 4D Hand Grips!

Pracownik planu filmowego trzyma kamerę z zamontowanym DJI Transmission.
Wszystko w jednym

Wchodzące w skład zestawu urządzenia zostały wyposażone w szereg różnych portów, dzięki czemu ich obsługa staje się się jeszcze przystępniejsza. Nadajnik oferuje między innymi port 3G-SDI Loop Out, port wejściowy 3G-SDI oraz port wejściowy HDMI 1.4 typu A, który obsługuje sygnał wejściowy wideo 1080p/60FPS. Zdalny monitor DJI High-Bright Remote Monitor ma natomiast porty takie jak na przykład 3,5 mm stereo jack, który pozwala monitorować dźwięk w czasie rzeczywistym, slot na kartę microSD, port wejściowy HDMI 2.0 typu A, port wejściowy zasilania i port USB-C, który umożliwia aktualizację oprogramowania sprzętowego. Ponadto DJI Transmission obsługuje bezpieczne parowanie i szyfrowanie AES 256-bit, aby zapewnić Ci ochronę przed nieupoważnionym dostępem do Twoich informacji.

Kamera z zamontowanym nadajnikiem DJI Transmission.
Kilka możliwości zasilania

Mocowanie typu zimna stopka pozwala zamontować nadajnik bezpośrednio na spodzie Ronina 2 lub RS 3 Pro, dzięki czemu może być zasilany bezpośrednio z niego. Co więcej, zarówno Video Transmitter, jak i zdalny monitor są kompatybilne z akumulatorami DJI WB37. Możesz też używać wchodzącego w skład zestawu adaptera do akumulatorów NP-F. Możliwe jest również zasilanie transmitera i zdalnego monitora za pomocą akumulatorów typu V-mount - w takiej sytuacji należy użyć adapterów typu V-mount innych producentów. Zależy Ci na stałym zasilaniu sprzętu? Pozwala na to kabel P-TAP do DC-IN, który umożliwia podłączenie urządzeń do zewnętrznego źródła energii. Dzięki tak wielu dostępnym opcjom nie musisz się martwić, że niezbędny sprzęt odmówi Ci posłuszeństwa w najmniej odpowiednim momencie – z DJI Transmission przygotujesz się na każde okoliczności.

Pracownicy planu filmowego korzystają z urządzeń DJI Transmission.
W zestawie
DJI Video Transmitter
DJI Video Transmitter
x1
Zdalny monitor podglądowy DJI High-Bright Remote Monitor
Zdalny monitor podglądowy DJI High-Bright Remote Monitor
x1
Osłona na zdalny monitor
Osłona na zdalny monitor
x1
Adapter do akumulatorów WB37 (TX)
Adapter do akumulatorów WB37 (TX)
x1
Inteligentny akumulator WB37
Inteligentny akumulator WB37
x1
Hub do ładowania akumulatorów WB37 (USB-C)
Hub do ładowania akumulatorów WB37 (USB-C)
x1
Adapter do akumulatorów NP-F (TX)
Adapter do akumulatorów NP-F (TX)
x1
Adapter do akumulatorów NP-F (RX)
Adapter do akumulatorów NP-F (RX)
x1
Kabel zasilania USB-C do LEMO
Kabel zasilania USB-C do LEMO
x1
Płytka montażowa do gimbala RS
Płytka montażowa do gimbala RS
x1
Kabel USB-C
Kabel USB-C
x1
Kabel SDI
Kabel SDI
x1
Kabel zasilania DJI DC
Kabel zasilania DJI DC
x1
Kabel zasilania DC do P-Tap
Kabel zasilania DC do P-Tap
x1
Zestaw narzędzi montażowych
Zestaw narzędzi montażowych
x1
Etui ochronne
Etui ochronne
x1
Przypisy

1. Zmierzono w trybie Control, zgodnie ze standardem FCC, w środowisku wolnym od zakłóceń.

2. W sprzedaży oddzielnie.

3. Wymaga kabla camera control. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących obsługiwanych modeli kamer, sprawdź listę kompatybilności.

4. Aby sprawdzić kompatybilne modele kamer, zapoznaj się z oficjalną specyfikacją.

5. Produkty są dostępne w sprzedaży oddzielnie.

Specyfikacja
WagaWaga transmitera: ok. 350 g (bez anten); Waga monitora: ok. 727 g (bez anten);
WymiaryTransmiter: 127 x 87 x 26 mm (D x S x W, bez anten); Monitor: 213 x 135 x 51 mm (D x S x W, bez anten);
Częstotliwość roboczaPasma inne niż DFS:
2,400-2,484 GHz; 5,150-5,250 GHz; 5,725-5,850 GHz;
Pasma DFS:
5,250-5,350 GHz; 5,470-5,600 GHz; 5,650-5,725 GHz;
Moc nadajnika (EIRP)2,400-2,484 GHz:
<33 dBm (FCC); <20 dBm (SRRC / CE / MIC); 5,150-5,250 GHz:
<30 dBm (FCC); <23 dBm (SRRC / MIC); 5,470-5,600 GHz, 5,650-5,725 GHz:
<30 dBm (FCC); <23 dBm (CE / MIC); 5,725-5,850 GHz:
<33 dBm (FCC / SRRC); <14 dBm (CE);
Maks. przepustowość40 MHz
Maks. bitrate40 Mbps
Pobór mocy11 W
Napięcie źródła zasilania6-18 V
Napięcie wyjściowePort wyjścia zasilania: 6-18 V
Czas pracyTransmiter: ok. 3 h 40 min; Monitor: ok. 2 h; *Zmierzono w temperaturze pokojowej (25°C) przy całkowicie naładowanym akumulatorze WB37.
Format wejściowy wideo1080p: 23.98 / 24 / 25 / 29.97 / 30 / 50 / 59.94 / 60 FPS; 720p: 50 / 59.94 / 60 FPS;
Format wyjściowy wideo1080p: 23.98 / 24 / 25 / 29.97 / 30 / 50 / 59.94 / 60 FPS; 720p: 50 / 59.94 / 60 FPS;
Format wejściowy audioSDI embedded, HDMI embedded
Format wyjściowy audioPCM
System transmisji wideoO3 Pro
Opóźnienie transmisji wideo70 ms *Zmierzono podczas nagrywania wideo 1080p/60FPS.
Format kodowania wideoH.264
Maks. zasięg transmisji6 km (FCC); 4 km (CE / SRRC / MIC) *W otwartym środowisku bez przeszkód i zakłóceń.
Temperatura pracyOd -10°C do 45°C *Podczas korzystania z inteligentnego akumulatora WB37 zalecana temperatura pracy wynosi powyżej 0°C. W przypadku używania akumulatora w temperaturach poniżej 0°C należy podjąć odpowiednie środki, aby utrzymać go w cieple.
Kamery obsługujące tryb Mirror ControlZV1 / A7 III / A7S III / A7M III / A7R III / A7R IV / A7 IV / FX3 / A7S II / A6600 / A6400 i wszystkie kamery Sony obsługujące BRAVIA (HDMI control).
Podziel się swoją opinią
Twoja ocena:
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 946 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-21
Polecam
2024-07-20
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Produkt jest rewelacyjny
pixel