Pokaż tylko

2nd Life

2nd Life to doskonała alternatywa dla zakupu nowych urządzeń DJI. Podczas wykonywania ujęć w trudnych warunkach, czy w pobliżu obiektów takich jak drzewa, skały lub budynki, nawet najlepszy dron może ulec uszkodzeniu. Z nimi bezstresowo nauczysz się latać, a co więcej będziesz w stanie uzupełnić swoje braki sprzętowe. W kategorii 2nd Life znajdziesz nie tylko urządzenia w atrakcyjnych cenach, ale także przeznaczone dla nich akcesoria.

Bogaty wybór modeli dronów

W ofercie outletowej znajdziesz różnorodne modele dronów DJI w tym na przykład DJI Mini 3, który dzięki swojej kompaktowej budowie będzie łatwy w przenoszeniu i przechowywaniu, czy DJI Mini 3 Pro, będący najbezpieczniejszym dornem z serii 1. Produkty z kategorii 2nd Life są idealne do zastosowań zarówno hobbystycznych, jak i profesjonalnych. To doskonałe narzędzia do fotografii i filmowania z powietrza. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym droniarzem, czy doświadczonym profesjonalistą, w naszym outlecie znajdziesz coś dla siebie.

Dla kogo używane drony?

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z dronami, zakup używanego sprzętu będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Postaw na urządzenie z drugiej ręki, jeśli masz ochotę nauczyć się latać, jednak nie chcesz za każdym razem obawiać się, że Twój dron ulegnie uszkodzeniu podczas trudniejszych manewrów.

W naszym sklepie znajdziesz idealne zestawy dla początkujących jak na przykład DJI Mini 3 Pro (DJI RC). W jego skład wchodzi między innymi dron oraz kontroler DJI RC, dzięki czemu będziesz w stanie cieszyć się płynnym lotem i responsywną kontrolą. Inną opcją będzie także DJI Mini 3 Fly More Combo, który zachwyci Cię swoją składaną i lekką konstrukcją, dzięki czemu bez problemu możesz zabrać go ze sobą w każdą podróż.

Wybór odpowiedniego sprzętu sprawi, że początki przygody z nauką latania będą łatwe i przyjemne. Drony dla początkujących (w tym także te wymienione wyżej) zostały wyposażone w szereg funkcji, które ułatwią sterowanie. Może to być na przykład funkcja, która pomoże wzbić się w powietrze lub taka, która ułatwi powrót do punktu startu, w przypadku problemów z sygnałem czy gdy akumulator będzie bliski rozładowaniu. Wszystko to sprawi, że łatwiej opanujesz podstawy manewrowania i bezpiecznego sterowania.

Nie tylko dla początkujących droniarzy

W kategorii 2nd Lifie odnajdą się nie tylko początkujący — także profesjonaliści znajdą tutaj coś dla siebie. Zakup używanego sprzętu będzie idealnym wyborem, jeśli szukasz sprawdzonego urządzenia od renomowanego producenta, jednak nie chcesz wydać na niego dużo pieniędzy. Taki wybór to doskonały kompromis, ponieważ dostajesz dobrą jakość za mniejsze pieniądze.

pixel