Salony DJI Store

Widok na salony DJI Store

Poznaj nas bliżej

Salony DJI Store

Dowiedz się więcej o naszych salonach. Sprawdź, co można w nich zobaczyć i dlaczego warto nas odwiedzić

Zajrzyj do salonu DJI Store

Odwiedź jeden z naszych salonów stacjonarnych DJI Store – znajdziesz je w Katowicach, w Warszawie oraz w Poznaniu. Na miejscu możesz nie tylko obejrzeć i kupić produkty DJI, ale też uzyskać fachowe doradztwo, poprosić o pomoc z konfiguracją sprzętu, a nawet przetestować wybrane urządzenia! Nasi pracownicy chętnie odpowiadają na pytania klientów i dzielą się swoim doświadczeniem. Organizowane są również interesujące eventy, konkursy i spotkania. Dowiedz się więcej o naszych salonach i zobacz, dlaczego warto się do nich wybrać!

Gdzie znajdują się salony DJI Store?

Chcesz nas odwiedzić? Świetnie! Salony DJI Store działają w trzech dużych miastach w Polsce – znajdziesz nas w Katowicach, Warszawie i Poznaniu. Zapoznaj się z dokładnymi adresami i godzinami otwarcia.

zdjęcie wnętrza salonu DJI w Warszawie

Salon DJI Store Warszawa

Adres salonu DJI w Warszawie
Budynek New City
ul. Marynarska 15
02-674 Warszawa
Godziny pracy salonów DJI ARS w Warszawie
Pon.-Pt.: 10:00-19:00 Sobota: 10:00-18:00 Niedziela handlowa: 10:00-18:00
zdjęcie wnętrza salonu DJI w Katowicach

Salon DJI Store Katowice

Adres salonu DJI w Katowicach
Galeria Katowicka, Poziom 0
ul. 3-go Maja 30
40-097 Katowice
Godziny pracy salonów DJI ARS w Katowicach
Pon.-Pt.: 09:00-21:00 Sobota: 09:00-21:00 Niedziela handlowa: 10:00-20:00
zdjęcie wnętrza salonu DJI w Poznaniu

Salon DJI Store Poznań

Adres salonu DJI w Poznaniu
Stary Browar, Atrium (Poziom 0)
ul. Półwiejska 42
61-888 Poznań
Godziny pracy salonów DJI ARS w Poznaniu
Pon.-Pt.: 09:00-21:00 Sobota: 09:00-21:00 Niedziela handlowa: 10:00-20:00

Idealne dla każdego

W naszych sklepach stacjonarnych znajdziesz wszystkie produkty DJI, w tym drony, kamery, gimbale do telefonów, stabilizatory do kamer i akcesoria. Na miejscu wykupisz też usługę serwisową DJI Care Refresh. Chcesz więcej? W salonach oferujemy także akcesoria innych marek, takich jak PGYTECH czy PolarPro – dostępne są między innymi filtry i torby transportowe. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie!

Wystawa produktów DJI w salonie

Zobacz produkty DJI na ekspozycji

Salon DJI Store to idealne miejsce, aby zobaczyć wybrane produkty DJI przed zakupem. W każdym sklepie na wystawie znajdują się prawdziwe urządzenia – nie są to atrapy ani specjalne modele stworzone z myślą o ekspozycji. Możesz więc dokładnie obejrzeć wymarzonego drona lub kamerę, a także uzyskać odpowiedzi na swoje pytania – nasi pracownicy chętnie udzielą Ci wszystkich informacji!

Przetestuj sprzęt osobiście w salonach DJI!

Przetestuj wybrane urządzenia

Chcesz przetestować wybrany sprzęt przed zakupem? Żaden problem! Pracownicy naszych salonów dokonują pełnych prezentacji urządzeń takich jak kamery i gimbale, umożliwiając klientom samodzielne wypróbowanie ich funkcji.

Pracownicy salonów DJI w trakcie pracy

Poznaj naszych pracowników

Większość naszych pracowników na co dzień zajmuje się filmowaniem – hobbystycznie lub nawet profesjonalnie. To osoby, które interesują się dronami, fotografią i nagrywaniem wideo, doskonale znają możliwości sprzętu DJI i są na bieżąco z najnowszymi trendami w branży. Ich szeroka wiedza na temat sprzedawanych produktów sprawia, że mogą fachowo doradzać klientom i udzielać im wielu cennych wskazówek.

Skorzystaj z pomocy ekspertów

Salon DJI Store to miejsce, w którym uzyskasz fachową pomoc i poznasz odpowiedzi na swoje pytania. Jeśli chcesz, przyjdź do nas ze swoim urządzeniem DJI – nasi pracownicy wytłumaczą Ci, jak działają wybrane funkcje i rozwieją Twoje ewentualne wątpliwości. Planujesz zakup stabilizatora z serii Ronin? Przynieś do sklepu swoją kamerę, aby od razu sprawdzić kompatybilność! Pracownicy salonów chętnie pomogą Ci również w pierwszym wyważeniu sprzętu, przedstawią najważniejsze różnice między dostępnymi modelami i podpowiedzą, na który warto się zdecydować. Dzięki temu zyskujesz pewność, że wybierasz idealne urządzenie dla siebie!

Towary DJI na wystawie w salonie

Weź udział w ciekawych eventach

Czy wiesz, że w salonach DJI Store odbywają się również interesujące eventy? To doskonała okazja, aby jeszcze lepiej poznać nasze produkty i zyskać dodatkową wiedzę! Dla przykładu, jakiś czas temu zorganizowaliśmy miniszkolenie z prawa dronowego, podczas którego uczestnicy mogli w ciekawy sposób zgłębić to zagadnienie i zadawać pytania ekspertowi.

Konkursy i szkolenia z zakresu obsługi sprzętu DJI

Szkolenia to jednak nie wszystko. W salonach regularnie mają miejsce wydarzenia, w trakcie których można zobaczyć i wypróbować nowości w ofercie DJI. Organizujemy także konkursy – w zeszłym roku odbył się nasz salonowy wyścig FPV. Uczestnicy mieli o co walczyć – do wygrania był gimbal do telefonu DJI Osmo Mobile SE.

Informacje o wydarzeniach znajdziesz na stronie DJI i profilu Facebook

W salonach DJI Store dużo się dzieje. Warto więc trzymać rękę na pulsie i brać udział w organizowanych przez nas wydarzeniach – to nie tylko ogromna dawka wiedzy i atrakcji, ale też nierzadko okazja do zgarnięcia firmowych gadżetów i niespodzianek! Wszystkie eventy zapowiadamy z wyprzedzeniem – śledź naszą stronę internetową DJI ARS i nasz profil na Facebooku, aby niczego nie przegapić.

Zapraszamy do naszych salonów

Salon DJI Store to coś więcej niż zwykły sklep – to idealne miejsce dla miłośników technologii, początkujących twórców, profesjonalistów i nie tylko. Tutaj każdy może znaleźć coś dla siebie. Odwiedź nas i przekonaj się, że naprawdę warto! Przetestuj wybrany sprzęt, poznaj jego możliwości i uzyskaj odpowiedzi na swoje pytania. Być może trafisz też na jakiś ciekawy event! Katowice, Warszawa czy Poznań – gdzie widzimy się najpierw? Zajrzyj do najbliższego salonu i wybierz coś dla siebie!

Nasze salony

pixel