+ Dodaj do porównania

Dron DJI Inspire 3

Kod EAN: 6941565948625
Dron DJI Inspire 3
Dron DJI Inspire 3
Dron DJI Inspire 3
Dron DJI Inspire 3
Dron DJI Inspire 3
Dron DJI Inspire 3
Dron DJI Inspire 3
73 199,00 PLN
brutto / szt.
Dostępny
Dostępny
Bezpieczne zakupy
Dostępność:
Profesjonalny dron DJI Inspire 3

Master the Unseen

Zdobądź szczyt powietrznej fotografii. DJI Inspire 3 oferuje niedoścignioną wydajność pracy, fantastyczną jakość obrazu i niemal nieograniczoną wolność tworzenia. Ten wszechstronny dron z kamerą 8K pozwoli filmowcom wydobyć pełen potencjał każdego ujęcia i mistrzowsko opanować to, co nieuchwytne.

Dron DJI Inspire 3

Pozycjonowanie RTK z dokładnością do centymetra

Dron Inspire 3 integruje technologię pozycjonowania RTK o wysokiej precyzji, która zapewnia dokładność do centymetra. [4] Dzięki temu nie tylko gwarantuje stabilniejszy lot, ale też ułatwia planowanie tras! Anteny RTK zostały wbudowane w ramę drona – w efekcie możliwe jest korzystanie ze wszystkich trzech typów GNSS (GPS, BeiDou i Galileo). Aktywując sieć RTK [5] lub konfigurując stację mobilną D-RTK 2 [6], użytkownicy mogą uzyskać niezwykle precyzyjne ustalanie pozycji bez konieczności stosowania dodatkowych modułów. Co więcej, instalacja anten z przodu i z tyłu drona pozwoliła zapewnić imponującą odporność na zakłócenia, a co za tym idzie dokładność i bezpieczeństwo lotu.

Inspire 3 w sklepie DJI ARS

Definicja mocy i wydajności w DJI Inspire 3

DJI Inspire 3 wyróżnia się nową, ulepszoną konstrukcją i czasem lotu do 28 minut. [1] Jego maksymalna prędkość nurkowania wzrosła z 9 m/s do 10 m/s, a prędkość wznoszenia i opadania została zwiększona z 6 m/s i 4 m/s do 8 m/s. [1] Kamera FPV, czujniki wizyjne, anteny pozycjonujące i gniazdo karty pamięci – wszystko to jest idealnie zintegrowane z ramą drona. DJI Inspire 3 dziedziczy klasyczną, przekształcalną konstrukcję znaną z serii Inspire, ale jednocześnie wykorzystuje całkowicie nowy design, który pozwala na struktury 360° Pan i Tilt Boost. Przykładowo, gdy podwozie jest opuszczone, gimbal umożliwia bezproblemowe nagrywanie pod kątem 80° w górę, [3] ułatwiając filmowcom tworzenie innowacyjnych ujęć.

DJI Inspire 3 - sprawdź cenę w sklepie DJI ARS

Spotlight Pro

Tryb Spotlight Pro znany z DJI Inspire 2 został znacznie ulepszony, dzięki czemu może zaoferować twórcom działającym w pojedynkę jeszcze więcej możliwości nagrywania. Potężne algorytmy uczenia maszynowego sprawiają, że Inspire 3 obsługuje automatyczne rozpoznawanie i śledzenie obiektów takich jak ludzie, pojazdy czy łodzie z większą dokładnością niż jego poprzednik. Teraz z łatwością wykonasz nawet najbardziej złożone ujęcia! Co więcej, dostępne są 2 tryby Spotlight Pro – Follow i Free.

DJI Inspire 3 - poznaj opinie

Waypoint Pro

Funkcja Waypoint Pro została stworzona specjalnie z myślą o powietrznej kinematografii. Dzięki niej możesz zaplanować ścieżkę lotu i wykonywane ujęcia, wykorzystując do tego mnóstwo dostępnych ustawień. Nowe tryby Repeatable Routes i 3D Dolly zapewniają innowacyjne, zautomatyzowane doświadczenie nagrywania, a pozycjonowanie RTK z dokładnością do centymetra umożliwia jeszcze dokładniejsze planowanie tras. Nieważne, czy pracujesz solo, czy jesteś częścią większego zespołu – Waypoint Pro pozwoli Ci bez trudu tworzyć nawet najbardziej złożone ujęcia.

aparatura sterująca w Inspire 3

Wielokierunkowy system wykrywania w DJI Inspire 3

Inspire 3 został wyposażony w dziewięć czujników wizyjnych, które umożliwiają wielokierunkowe wykrywanie przeszkód i zapewniają bezpieczeństwo lotu. [7] Po raz pierwszy do każdego z czterech ramion do lądowania dodano także kamerę typu fisheye. Taka konstrukcja pozwala unikać przeszkód ze strony ramy drona, gdy podwozie jest podniesione. Umożliwia też wykrywanie przeszkód w poziomie, gdy podwozie jest opuszczone. Inspire 3 oferuje również nową, konfigurowalną funkcję, dzięki której możesz niezależnie włączać lub wyłączać poziome, górne i dolne wykrywanie obiektów, a także ręcznie ustawiać zakres alarmu dotyczącego przeszkód. Teraz jeszcze lepiej dostosujesz drona do różnych scenariuszy! [8]

sterowanie dronem DJI Inspire 3

Nowa, oszałamiająca perspektywa z powietrza w Inspire 3

Inspire 3 został wyposażony w nową kamerę FPV z 1/1,8-calową matrycą i polem widzenia DFOV 161°, która świetnie sprawdzi się zarówno w dzień, jak i w nocy. Dostępna jest również X9-8K Air – lekka, pełnoklatkowa kamera DJI z 3-osiowym gimbalem. Najnowszy system przetwarzania obrazu DJI CineCore 3.0 obsługuje wewnętrzne nagrywanie filmów do 8K/25FPS CinemaDNG [9] i 8K/75FPS [10] Apple ProRes RAW, a DJI Cinema Color System gwarantuje świetnie odwzorowaną kolorystykę. X9-8K Air oferuje także Dual Native ISO i zakres dynamiczny 14+ stopni. Jest też kompatybilna z obiektywami DL, w tym z ultraszerokokątnym obiektywem pełnoklatkowym DL 18 mm F2.8 i nowym teleobiektywem [12]. Co więcej, w trybie S&Q kamera obsługuje wewnętrzne nagrywanie do pełnoklatkowego filmu 4K/120FPS ProRes RAW bez konieczności kadrowania.

DJI Inspire 3 w powietrzu

DJI RC Plus

Inspire 3 jest dostępny w zestawie z profesjonalną aparaturą DJI RC Plus, która została wyposażona w 7-calowy wyświetlacz o jasności 1200 nitów. Dzięki temu gwarantuje większy komfort podczas pracy na zewnątrz. Urządzenie oferuje również port wyjściowy HDMI, a także kilka przycisków i pokręteł z przodu, z tyłu i na górze. Ich funkcje możesz dostosować do swoich przyzwyczajeń, aby zapewnić sobie jeszcze płynniejsze doświadczenie kontroli! Wbudowany akumulator DJI RC Plus gwarantuje czas pracy do 3,3 godziny, da się jednak wydłużyć go do około 6 godzin za pomocą zewnętrznego akumulatora WB37. [11] Ponadto aplikacja DJI Pilot 2 wyróżnia się nowym interfejsem monitorowania, który umożliwia proste i wygodne sprawdzanie informacji dotyczących między innymi ekspozycji kamery, specyfikacji wideo czy ogniskowej.

aparatura sterująca w DJI Inspire 3 - spawdź cene w sklepie DJI ARS

Kinowa transmisja wideo DJI O3 Pro [13]

Inspire 3 obsługuje O3 Pro, najnowszy kinowy system transmisji DJI, który zapewnia maksymalny zasięg do 8 km w trybie Single Control [14] i 6,4 km [15] w trybie Dual-Control. Zarówno kamera z gimbalem, jak i kamera FPV umożliwiają przesyłanie wideo 1080/60FPS z niskim opóźnieniem około 90 ms [16]. Po raz pierwszy obsługiwane są również transmisje na żywo w rozdzielczości 4K/30FPS z maksymalnym zasięgiem 3 km. Dzięki temu DJI Inspire 3 może zaspokoić potrzeby związane z monitorowaniem i przesyłaniem wideo UHD na planie filmowym. [17] Co więcej, w porównaniu z poprzednikiem DJI Inspire 3 zapewnia ulepszone doświadczenie podwójnej kontroli. [18] Dwie aparatury sterujące pozwalają odbierać transmisje na żywo i sterować dronem niezależnie, dzięki czemu pilot i operator gimbala mogą znajdować się w różnych miejscach na planie filmowym.

praca z DJI Inspire 3

Kompatybilny z ekosystemem DJI PRO

RC Plus to nie wszystko – DJI Inspire 3 pozwala używać zdalnego monitora w roli drugiego kontrolera. Możesz sparować DJI High-Bright Remote Monitor [11] bezpośrednio z dronem, aby odbierać transmisje na żywo, a nawet sterować gimbalem i ostrością, gdy podłączone są uchwyty Ronin 4D Hand Grips. [11] Chcesz więcej? Zdalny monitor został wyposażony w porty HDMI [19] i SDI [19], dzięki czemu pozwala przesyłać obraz na żywo do innych urządzeń monitorujących. Inspire 3 jest też kompatybilny z DJI Three-Channel Follow Focus, DJI Master Wheels i DJI Transmission. Możesz więc zapewnić sobie jeszcze więcej możliwości w zakresie monitoringu, transmisji i kontroli!

obsługa drona Inspire 3

Akcesoria w zestawie DJI Inspire 3

Nowy, składany hub umożliwia przechowywanie 8 akumulatorów i wyróżnia się imponującą wydajnością. W trybie Fast naładuje 2 akumulatory do 90% w około 35 minut [21], a 8 akumulatorów do 100% w około 160 minut. [20] Co więcej, port USB-C 65 W pozwala także na ładowanie aparatury DJI RC Plus. Do zestawu dołączono też DJI PROSSD 1TB, który oferuje maksymalną prędkość odczytu na poziomie 900 Mbps [21]. Dostępna jest również nowa walizka, która znacznie ułatwia transport drona wraz z akcesoriami. To jednak nie wszystko – akumulatory DJI Inspire 3 obsługują hot-swapping oraz funkcję automatycznego podgrzewania, a nowe, składane śmigła z możliwością szybkiego montażu są proste w przechowywaniu i nie wymagają ponownej instalacji przed każdym lotem.

akumulatory w DJI Inspire 3
W zestawie
Dron DJI Inspire 3
x1
RC Plus (Inspire 3)
x1
Zenmuse X9-8K Air Gimbal Camera
x1
Inteligentny akumulator TB51
x1
Dysk PROSSD 1TB
x1
Stacja łądująca dla inteligentnych akumulatorów TB51
x1
Składane śmigła Inspire 3 z funkcją szybkiego demontażu (para)
x1
Szelki dla RC Plus
x1
Wsparcie talii RC Plus
x1
Walizka na kółkach dla Inspire 3
x1
Zenmuse X9-8K Air Gimbal Camera - pudełko
x
Pudełko do przenoszenia obiektywu (18/24/35/50 mm)
x1
USB-C to USB-C High-Speed Data Cable
x1
USB-C to USB-A Data Cable
x1
Przewód zasilający dla stacji ładowania inteligentnych akumulatorów TB51
x1
Gumowe amortyzatory Gimbala
x1
Naklejki dla Inteligentnych akumulatorów TB51
x1
Śrubokręt z podwójną głowicą
x1
Przypisy

 *Przed lotem należy sprawdzić lokalne przepisy i ściśle ich przestrzegać.

** Wszystkie dane zostały przetestowane z modelem produkcyjnym DJI Inspire 3 w kontrolowanym środowisku. Rzeczywiste doświadczenie może się różnić w zależności od środowiska, sposobu użytkowania i wersji oprogramowania.

*** Wszystkie filmy i zdjęcia na tej stronie zostały przygotowane w ścisłej zgodności z lokalnymi przepisami.

**** Przed użyciem należy aktywować drona DJI Inspire 3 za pomocą aplikacji DJI Pilot 2.

 

1. Zmierzono podczas lotu do przodu ze stałą prędkością 36 km/h, z opuszczonym podwoziem, w bezwietrznym środowisku, na poziomie morza, z kamerą i obiektywem przymocowanymi do drona, bez innych akcesoriów i podczas nagrywania wideo 4K/24FPS H.264 (S35) do momentu, gdy poziom naładowania akumulatora spadł do 0%. Dane te służą wyłącznie jako punkt odniesienia. Należy zapoznać się z rzeczywistymi wartościami w aplikacji.

2. Pełna prędkość testowana podczas lotu w bezwietrznym środowisku na poziomie morza, z kamerą i obiektywem przymocowanymi do drona, bez innych akcesoriów. Dane służą wyłącznie jako punkt odniesienia.

3. Zmierzono przy użyciu obiektywu DL 50 mm, przy opuszczonym podwoziu i zawisie drona w bezwietrznym otoczeniu.

4. Gdy RTK jest wyłączony, DJI Inspire 3 domyślnie wykorzystuje pozycjonowanie GNSS.

5. Przed użyciem własnej sieci RTK należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą w celu zakupu usługi.

6. Stacja D-RTK 2 jest dostępna w sprzedaży oddzielnie.

7. Wykrywanie przeszkód jest wyłączone, gdy podwozie jest w trakcie podnoszenia lub opuszczania. Gdy podwozie jest opuszczone, w przedniej lewej i przedniej prawej części drona znajdują się martwe pola (około 20°).

8. Niestandardowy zakres hamowania podczas unikania przeszkód: 2-10 m w poziomie, 1-3 m w górę i 1 m w dół. Niestandardowy zakres alertu wykrywania przeszkód: 2,1-30 m w poziomie, 1,1-10 m w górę i 1,1-10 m w dół.

9. Klucz licencyjny jest dostępny w sprzedaży oddzielnie.

10. Nagrywanie filmów w rozdzielczości 8K/75FPS wymaga pełnoklatkowego obrazu o proporcjach 2,4:1 oraz Apple ProRes RAW w trybie S&Q.

11. W sprzedaży oddzielnie.

12. Nowy teleobiektyw zostanie udostępniony w późniejszym terminie.

13. Zmierzono w środowisku zewnętrznym wolnym od przeszkód i zakłóceń, z kamerą i obiektywem przymocowanymi do drona, bez innych akcesoriów. Powyższe dane pokazują najdalszy zasięg komunikacji dla lotów w jedną stronę, bez powrotu, w ramach każdego standardu. Podczas lotu należy zwracać uwagę na powiadomienia w aplikacji.

14. Największy zasięg transmisji wideo w trybie Single Control: kamera FPV: około 15 km (FCC), 8 km (CE / SRRC / MIC). Kamera z gimbalem (transmisja wideo 1080p/60FPS): ok. 13 km (FCC), 7 km (CE / SRRC / MIC). Kamera z gimbalem (transmisja wideo 4K/30FPS): ok. 5 km (FCC), 3 km (CE/SRRC/MIC).

15. Największy zasięg transmisji wideo w trybie Dual-Control: kamera FPV: około 12 km (FCC), 6,4 km (CE / SRRC / MIC). Kamera z gimbalem (transmisja wideo 1080p/60FPS): ok. 11,2 km (FCC), 5,6 km (CE / SRRC / MIC). Kamera z gimbalem (transmisja wideo 4K/30FPS): ok. 4 km (FCC), 2,4 km (CE / SRRC / MIC).

16. Najniższe opóźnienie kamery z gimbalem zostało zmierzone podczas nagrywania wideo 4K/60FPS ProRes RAW. Najniższe opóźnienie kamery FPV zostało zmierzone przy silnych sygnałach transmisji wideo.

17. Tylko gdy liczba klatek na sekundę wynosi 30FPS i mniej.

18. W przypadku korzystania z dwóch aparatur sterujących należy upewnić się, że anteny obu aparatur są skierowane w stronę drona, a pomiędzy aparaturami a dronem nie ma żadnych przeszkód. W przeciwnym razie aparatura o słabym sygnale może pogorszyć jakość komunikacji z drugą aparaturą.

19. Port znajduje się na płytce rozszerzeń DJI Remote Monitor Expansion Plate, która jest dostępna w sprzedaży oddzielnie.

20. Przetestowano w temperaturze pokojowej 25°C, w dobrze wentylowanym otoczeniu. Podane informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia.

21. Zmierzono podczas transmisji danych przy użyciu dołączonego do zestawu kabla USB-C do USB-C do MacBooka Pro 2021 (układ Apple M1 Max).

Specyfikacja
Model T740
Waga Ok. 3995 g (wliczając kamerę z gimbalem, dwa akumulatory, obiektyw, PROSSD oraz śmigła)
Maks. masa startowa Ok. 4310 g
Zakres dokładności zawisu

Pionowo: ±0,1 m (z pozycjonowaniem wizyjnym), ±0,5 m (z pozycjonowaniem GNSS), ±0,1 m (z pozycjonowaniem RTK)
Poziomo: ±0,3 m (z pozycjonowaniem wizyjnym), ±0,5 m (z pozycjonowaniem GNSS), ±0,1 m (z pozycjonowaniem RTK)
Dokładność pozycjonowania RTK (RTK fix) 1 cm + 1 PPM (w poziomie), 1,5 cm + 1 PPM (w pionie)

Maks. prędkość kątowa Pitch: 200°/s
Roll: 200°/s
Yaw: 150°/s"
Maks. kąt nachylenia Tryb N: 35°
Tryb S: 40°
Tryb A: 35°
Tryb T: 20°
Hamowanie awaryjne: 55°
Maks. prędkość wznoszenia

8 m/s

*Zmierzono podczas lotu w bezwietrznym środowisku, na poziomie morza, z kamerą z gimbalem i obiektywem przymocowanymi do drona, bez innych akcesoriów. Przedstawione informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia.

Maks. prędkość opadania

Pionowo: 8 m/s
Pochylenie: 10 m/s

*Zmierzono podczas lotu w bezwietrznym środowisku, na poziomie morza, z kamerą z gimbalem i obiektywem przymocowanymi do drona, bez innych akcesoriów. Przedstawione informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia.

Maks. prędkość pozioma

94 km/h

*Zmierzono podczas lotu w bezwietrznym środowisku, na poziomie morza, z kamerą z gimbalem i obiektywem przymocowanymi do drona, bez innych akcesoriów. Przedstawione informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia.

Maks. pułap (nad poziomem morza)

Standardowe śmigła: 3800 m
Śmigła do lotów na dużych wysokościach: 7000 m

*Zmierzono w środowisku z lekkim wiatrem, z kamerą z gimbalem i obiektywem przymocowanymi do drona, bez innych akcesoriów. Przedstawione informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia.

Maks. odporność na wiatr

Start / lądowanie: 12 m/s
Podczas lotu: 14 m/s

*Zmierzono podczas lotu na poziomie morza, z kamerą z gimbalem i obiektywami przymocowanymi do drona, bez innych akcesoriów. Przedstawione informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia.

Maks. czas zawisu

Ok. 25 min

*Zmierzono w trakcie zawisu w bezwietrznym środowisku, na poziomie morza, z kamerą z gimbalem i obiektywem przymocowanymi do drona, bez innych akcesoriów, z podniesionym podwoziem, podczas nagrywania wideo 4K/24FPS H.264 (S35), do momentu, gdy poziom naładowania akumulatora spadł do 0%. Przedstawione informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia. Należy zapoznać się z rzeczywistymi wartościami w aplikacji.

Maks. czas lotu

Ok. 28 min
Ok. 26 min

*Zmierzono podczas lotu do przodu ze stałą prędkością 36 km/h, w bezwietrznym środowisku, na poziomie morza, z kamerą z gimbalem i obiektywem przymocowanymi do drona, bez innych akcesoriów, podczas nagrywania wideo 4K/24FPS H.264 (S35) do momentu, gdy poziom naładowania akumulatora spadł do 0%. Przedstawione informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia. Należy zapoznać się z rzeczywistymi wartościami w aplikacji.

Model silnika DJI 3511s
GNSS GPS + Galileo + BeiDou Model śmigła Standardowe śmigła: DJI 1671
Śmigła do lotów na dużych wysokościach: DJI 1676
Temperatura pracy Od -20°C do 40°C (od -4°F do 104°F)
Przekątna Podwozie podniesione: 695 mm
Podwozie opuszczone: 685 mm
Wymiary (w trybie Travel) Wysokość: 176 mm
Szerokość: 709,8 mm
Długość: 500,5 mm
Matryca Pełnoklatkowa matryca CMOS 35 mm
Maks. rozdzielczość Zdjęcia: 8192x5456
Wideo: 8192x4320
Rozdzielczość wideo Sprawdź szczegółową listę
Obsługiwane obiektywy Obiektyw DL 18 mm F2.8 ASPH
Obiektyw DL 24 mm F2.8 LS ASPH
Obiektyw DL 35 mm F2.8 LS ASPH
Obiektyw DL 50 mm F2.8 LS ASPH
Format zdjęć JPG, DNG
Format wideo MOV, CinemaDNG
Tryby pracy Capture, Record, Playback
Tryby ekspozycji P, A, S, M
Rodzaj migawki Elektroniczna migawka
Prędkość migawki 8-1/8000 s
Balans bieli AWB
MWB (2000K-10000K)
Zakres ISO Zdjęcia: ISO: 100-25600
Filmy: EI: 200-6400
Anti-flicker Tryb Capture: Auto, 50 Hz, 60 Hz, OFF
Zakres wibracji kątowych Zawis: ±0,002°
Lot: ±0,004°
Sposób montażu Szybki montaż (Quick release)
Zakres mechaniczny Tilt: Od -128° do 110° (podwozie opuszczone), od -148° do 90° (podwozie podniesione)
Roll: od -90° do 230°
Pan: ±330°
Zakres kontroli Tilt (podwozie opuszczone): Przed rozszerzeniem limitu wychylenia gimbala: od -90° do 30°, po rozszerzeniu limitu wychylenia gimbala: od -115° do 100°
Tilt (podwozie podniesione): Przed rozszerzeniem limitu gimbala: od -90° do 30°, po rozszerzeniu limitu gimbala: od -140° do 75°
Roll: ±20°
Pan: ±300°
Maks. prędkość kontroli Z DJI RC Plus: Tilt: 120°/s
Roll: 180°/s
Pan: 270°/s
Z DJI Master Wheels:
Tilt: 432°/s
Roll: 432°/s
Pan: 432°/s
Waga Ok. 516 g (bez obiektywu)
System transmisji wideo O3 Pro
Jakość podglądu na żywo Kamera FPV: do 1080p/60FPS
Kamera z gimbalem: do 1080p/60FPS, 4K/30FPS
Maks. bitrate wideo podczas transmisji na żywo 50 Mbps
Maks. zasięg transmisji

Tryb Single Control:
Kamera FPV: ok. 15 km (FCC), 8 km (CE / SRRC / MIC)
Kamera z gimbalem (transmisja wideo 1080p/60FPS): ok. 13 km (FCC), 7 km (CE / SRRC / MIC)
Kamera z gimbalem (transmisja wideo 4K/30FPS): ok. 5 km (FCC), 3 km (CE / SRRC / MIC
Tryb Dual-Control:
Kamera FPV: ok. 12 km (FCC), 6,4 km (CE / SRRC / MIC)
Kamera z gimbalem (transmisja wideo 1080p/60FPS): ok. 11,2 km (FCC), 5,6 km (CE / SRRC / MIC)
Kamera z gimbalem (transmisja wideo 4K/30FPS): ok. 4 km (FCC), 5,6 km (CE / SRRC / MIC)

*Zmierzono w środowisku zewnętrznym wolnym od przeszkód i zakłóceń, z kamerą z gimbalem i obiektywem przymocowanymi do drona, bez innych akcesoriów. Powyższe dane pokazują najdalszy zasięg komunikacji dla lotów w jedną stronę, bez powrotu, w ramach każdego standardu. Podczas lotu należy zwracać uwagę na powiadomienia w aplikacji.

Najniższe opóźnienie

Kamera FPV: 90 ms
Kamera z gimbalem: 90 ms

*Najniższe opóźnienie dla kamery z gimbalem zmierzono podczas nagrywania filmu 4K/60FPS ProRes RAW. Najniższe opóźnienie kamery FPV zmierzono przy silnych sygnałach transmisji wideo.

Częstotliwość robocza

2,4000-2,4835 GHz
5,150-5,250 GHz (CE: 5,170-5,250 GHz)
5,725-5,850 GHz

*W niektórych krajach i regionach częstotliwości 5,1 GHz i 5,8 GHz są zabronione lub częstotliwość 5,1 GHz jest dozwolona tylko do użytku wewnętrznego. Należy zapoznać się z lokalnymi przepisami.

Moc nadajnika (EIRP) 2,4 GHz: < 33 dBm (FCC), < 20 dBm (CE / SRRC / MIC)
5,1 GHz: < 23 dBm (CE)
5,8 GHz: < 33 dBm (FCC), < 30 dBm (SRRC), < 14 dBm (CE)
Model Inteligentny akumulator TB51
Pojemność 4280 mAh
Napięcie nominalne 23,1 V
Typ Li-ion
Skład chemiczny LiCoO2
Energia 98,8 Wh
Waga Ok. 470 g
Temperatura pracy Od -20°C do 40°C (od -4°F do 104°F)
Temperatura ładowania

Od - 20°C do 40°C (od -4°F do 104°F)

*Jeśli temperatura akumulatora spadnie poniżej 10°C (50°F), uruchomiona zostanie funkcja automatycznego ogrzewania. Ładowanie w temperaturach poniżej 0°C (32°F) może skrócić żywotność akumulatora.

Maks. moc ładowania 411 W
Ładowanie przez drona Nie jest obsługiwane
Wejście 100-240 V AC, maks. 8 A
Wyjście 26,4 V, 7,8 A
Całkowita znamionowa moc wyjściowa 476 W, wliczając szybkie ładowanie 65 W PD (port USB-C)
Czas ładowania

Tryb Fast: ok. 35 min do 90%
Tryb Standard: ok. 55 min do 100%
Tryb Silent: ok. 80 min do 100%

*Przetestowano w temperaturze pokojowej 25°C (77°F) i w dobrze wentylowanym otoczeniu. W trybie Fast każda para akumulatorów jest sekwencyjnie ładowana do 90%, a następnie osiem akumulatorów jest ładowanych razem do 100%.

Temperatura ładowania Od -20°C do 40°C (od -4°F do 104°F)
Waga Ok. 1680 g
Rodzaj karty pamięci DJI PROSSD 1TB
Przedni Zakres pomiaru: 1,5-48 m
Efektywna prędkość wykrywania: ≤ 15 m/s
Pole widzenia (FOV): 90° w poziomie, 103° w pionie (podwozie podniesione), 72° w poziomie, 103° w pionie (podwozie opuszczone)
Tylny Zakres pomiaru: 1,5-48 m
Efektywna prędkość wykrywania: ≤ 15 m/s
Pole widzenia (FOV): 90° w poziomie, 103° w pionie
Boczny Zakres pomiaru: 1,5-42 m
Efektywna prędkość wykrywania: ≤ 15 m/s
Pole widzenia (FOV): 90° w poziomie, 85° w pionie
Górny Zakres pomiaru: 0,2-13 m
Efektywna prędkość wykrywania: ≤ 6 m/s
Pole widzenia (FOV): 100° z przodu i z tyłu, 90° z lewej i z prawej strony
Dolny Zakres pomiaru: 0,3-18 m
Efektywna prędkość wykrywania: ≤ 6 m/s
Pole widzenia (FOV): 130° z przodu i z tyłu, 160° z lewej i z prawej strony
Środowisko pracy Przedni, tylny, lewy, prawy i górny: powierzchnie o wyraźnych wzorach i odpowiednie oświetlenie (luksy > 15)
Dolny: powierzchnie o wyraźnych wzorach i współczynniku odbicia rozproszonego > 20% (np. ściany, ludzie, drzewa); odpowiednie oświetlenie (luksy > 15) Wykrywanie przeszkód jest wyłączone, gdy podwozie jest w trakcie podnoszenia lub opuszczania.
Zasięg pomiaru czujnika podczerwieni ToF 0-10 m
Model RM700B
Czas pracy Wbudowane akumulatory: ok. 3,3 h
Wbudowane akumulatory + zewnętrzny akumulator: ok. 6 h
Częstotliwość robocza

2,4000-2,4835 GHz
5,725-5,850 GHz

*W niektórych państwach i regionach częstotliwości 5,1 GHz i 5,8 GHz są zabronione lub częstotliwość 5,1 GHz jest dozwolna tylko do użytku wewnętrznego. Należy sprawdzić lokalne przepisy.

Port wyjściowy wideo HDMI
Zasilanie Wbudowane akumulatory lub akumulator zewnętrzny
Skoordynowana praca Obsługuje podwójne sterowanie i koordynację pracy wielu operatorów.
Pobór mocy 12,5 W
Temperatura pracy Od -20°C do 50°C (od -4°F do 122°F)
Temperatura przechowywania Od -30°C do 45°C (od -22°F do 113°F) (w ciągu jednego miesiąca)
Od -30°C do 35°C (od -22°F do 95°F) (od jednego do trzech miesięcy)
Od -30°C do 30°C (od -22°F do 86°F) (od trzech miesięcy do roku)
Akumulator Wbudowany akumulator: 3250 mAh-7.2V (zestaw)
Zewnętrzny akumulator: WB37 Intelligent Battery
Protokół Wi-Fi Wi-Fi 6
Częstotliwość robocza Wi-Fi 2,4000-2,4835 GHz  
5,150-5,250 GHz
5,725-5,850 GHz
Moc nadajnika Wi-Fi (EIRP) 2,4 GHz: < 26 dBm (FCC), < 20 dBm (CE / SRRC / MIC)
5,1 GHz: < 26 dBm (FCC), < 23 dBm (CE / SRRC / MIC)
5,8 GHz: < 26 dBm (FCC / SRRC), < 14 dBm (CE)
Protokół Bluetooth Bluetooth 5.1
Częstotliwość robocza Bluetooth 2,4000-2,4835 GHz
Moc nadajnika Bluetooth (EIRP) < 10 dBm
Aplikacja DJI Pilot 2
Pole widzenia (FOV) 161°
Rozdzielczość 1920x1080 @ 60FPS
Do pobrania
Podziel się swoją opinią
Twoja ocena:
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 946 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-22
Szybko sprawnie :) polecam
2024-07-20
Szybka dostawa, bardzo dobrze zabezpieczona paczka, 10/10.
pixel