+ Dodaj do porównania

DJI Focus Pro Creator Combo

Kod EAN: 6941565981875
DJI Focus Pro Creator Combo
DJI Focus Pro Creator Combo
DJI Focus Pro Creator Combo
DJI Focus Pro Creator Combo
DJI Focus Pro Creator Combo
DJI Focus Pro Creator Combo
DJI Focus Pro Creator Combo
DJI Focus Pro Creator Combo
DJI Focus Pro Creator Combo
DJI Focus Pro Creator Combo
DJI Focus Pro Creator Combo
Wybierz inny model serii
4 229,00 PLN
brutto / szt.
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
Bezpieczne zakupy
Dostępność:
Baner z DJI Focus Pro.
Feel the Focus

DJI Focus Pro to pierwszy niezależny system sterowania obiektywem Automated Manual Focus (AMF) marki DJI. Zapewnia operatorom filmowym solidne i kompleksowe rozwiązanie do ustawiania ostrości, otwierając nową erę współpracy człowieka z maszyną.

Plan filmowy, DJI Focus Pro i samochody.
Regulacja ostrości LiDAR – od teraz dostępna dla wszystkich

Po raz pierwszy DJI wprowadza system ostrości LiDAR jako niezależny produkt, dzięki czemu szerokie grono użytkowników może doświadczyć swobody kreatywnych możliwości ogniskowania.

Kamera i sprzęt DJI zamontowane na wysięgniku przymocowanym do samochodu.
Zupełnie nowy uchwyt, wszechstronne możliwości

Zaprojektowany na nowo uchwyt DJI Focus Pro Grip oferuje 2,5-godzinne zasilanie systemu, intuicyjną obsługę, automatyczną kalibrację i przechowywanie danych dla 15 obiektywów, rozpoczynanie i zatrzymywanie nagrywania przez Bluetooth oraz możliwość filmowania z ręki. Pozwala też cieszyć się regulacją ostrości LiDAR nawet bez stabilizatora Ronin.

Obsługa uchwytu DJI Focus Pro Grip.
Regulacja parametrów na ekranie dotykowym, synchronizacja widoku LiDAR

Uchwyt został wyposażony w kolorowy ekran dotykowy, który umożliwia regulację parametrów LiDAR oraz silnika, a ponadto oferuje podgląd w czasie rzeczywistym z perspektywy LiDAR. Dzięki temu operatorzy zyskują pełną świadomość podczas użytkowania.

System sterowania obiektywem DJI Focus Pro.
Automatyczna kalibracja, wydajność i wygoda

Aplikacja DJI Ronin zawiera dane dotyczące obiektywu, które można zaimportować do silnika Focus Pro, łącząc się z uchwytem przez Bluetooth. Jeden silnik pozwala przechowywać dane dla maksymalnie 15 obiektywów.

Obsługa ekranu dotykowego urządzenia DJI.
Łączność Bluetooth, bezprzewodowa kontrola

Uchwyt może bezpośrednio łączyć się z aparatami bezlusterkowymi przez Bluetooth, umożliwiając bezprzewodowe rozpoczynanie i zatrzymywanie nagrywania. Da się również sparować go z aplikacją DJI Ronin, aby przeprowadzić kalibrację obiektywów ręcznych. [1]

Obsługa kamery z akcesoriami na planie filmowym.
Czas pracy do 2,5 godziny, możliwość używania podczas ładowania

Uchwyt oferuje 2,5-godzinne zasilanie zarówno dla LiDAR, jak i dla silnika regulacji ostrości. Pozwala też na nieprzerwane użytkowanie podczas ładowania za pomocą szybko ładujących się akumulatorów PD innych producentów.

Obiektyw z silnikiem regulacji ostrości DJI.
Dalsze i szersze ustawianie ostrości

Odległość ogniskowania LiDAR człowiek-obiekt została zwiększona do 20 m, [2] czyli około trzy razy więcej niż w przypadku poprzedniej generacji. Zastosowane rozwiązanie bez trudu radzi sobie z nagrywaniem teleobiektywami. Ponadto bardzo szerokie pole widzenia ostrości na poziomie 70° z łatwością dostosowuje się do zbliżeń i kompozycji skupiających się na krawędziach kadru, zwiększając swobodę twórczą.

Pracownik planu filmowego korzysta ze zdalnego monitora podglądowego.
Dokładniejsza i stabilniejsza regulacja ostrości

Ulepszony LiDAR ma teraz aż 76 800 punktów pomiarowych, co stanowi skok o 77% w porównaniu z poprzednią generacją. [3] To pozwala na skuteczniejsze wykrywanie krawędzi sylwetek ludzkich, a jednocześnie ogranicza konieczność szukania odpowiedniej ostrości. Co więcej, dzięki częstotliwości odświeżania LiDAR sięgającej 30 Hz, focus niezawodnie działa nawet wtedy, gdy obiekt szybko się porusza.

Praca na planie filmowym – prezentacja możliwości LiDAR DJI Focus Pro.
Rozpoznawanie i śledzenie obiektów AF

Dzięki nowym algorytmom AI możliwe jest osiągnięcie bardziej niezawodnego rozpoznawania ludzi i pojazdów. Nawet jeśli wybrany obiekt na chwilę zostanie zasłonięty, LiDAR może szybko odzyskać ostrość.

Aparat zamontowany na urządzeniu DJI Ronin.
Przełączanie obiektów AF

W scenariuszach, w których mamy do czynienia z wieloma obiektami, możemy szybko przenosić ostrość między poszczególnymi celami.

Obsługa zdalnego monitora podglądowego.
Regulowana prędkość ustawiania ostrości AF

Do dyspozycji masz aż 5 poziomów prędkości automatycznej regulacji focusa. Niższe poziomy oferują łagodniejsze efekty, podczas gdy wyższe zapewniają szybsze i bardziej czułe ustawianie ostrości.

Regulacja ostrości obiektywu za pomocą silnika DJI Focus Pro Motor.
Możliwość wyboru obszaru ostrości AF

Dostępne są dwa tryby ustawiania obszaru ostrości: Wide i Flex Spot. W trybie Wide LiDAR może automatycznie wykrywać i ustawiać ostrość na ludziach i pojazdach. Natomiast w trybie Flex Spot użytkownicy mają swobodę ręcznego wyboru obiektu, na którym ma być ustawiona ostrość.

Zdalne sterowanie kamerą na planie filmowym.
Elastyczne kombinacje dla różnych scenariuszy

Focus Pro składa się z czterech głównych modułów: LiDAR, Motor, Grip oraz Hand Unit. Filmowcy mogą elastycznie je łączyć w zależności od swoich potrzeb. Samodzielni twórcy mogą wykorzystać automatyczną regulację ostrości LiDAR, aby znacząco poprawić wydajność nagrywania i zapewnić sobie wyjątkowe rezultaty. Z kolei ekipy filmowe mają możliwość nadania większej głębi swoim wizualnym opowieściom dzięki precyzyjnej kontroli za pomocą modułu Hand Unit. Focus Pro oferuje solidne możliwości, dostosowując się do różnorodnych scenariuszy i gatunków filmowych.

Mężczyzna siedzi w samochodzie na planie filmowym i korzysta ze zdalnego monitora podglądowego.
AMF – współpraca człowiek-maszyna

Dzięki przełomowemu trybowi AMF zastosowanemu po raz pierwszy zarówno w module Hand Unit, jak i w uchwycie, DJI Focus Pro wyznacza nowy standard współpracy człowieka z maszyną w zakresie kontroli ostrości. Może więc sprostać szerokiej gamie wymagań twórczych.

Mężczyzna kontroluje nagrywanie za pomocą zdalnego monitora i DJI Focus Pro.
Ostrość, którą możesz poczuć

W trybie AMF, gdy działa autofocus, przednie pokrętło na uchwycie (lub pokrętło ostrości na module Hand Unit) jednocześnie się obraca. Dzięki temu operator może nie tylko obserwować stan ostrości na monitorze, ale też odbierać go przez dotyk. To pozwala na szybkie podejmowanie decyzji i przejmowanie inicjatywy!

Kamera z zamontowanym silnikiem regulacji ostrości DJI Focus Pro Motor.
Przełączanie między trybem ręcznym i automatycznym w ciągu milisekund

Teraz kontrola ostrości jest zawsze na wyciągnięcie ręki. W trybie AMF ręczna regulacja może być włączana i wyłączana w ciągu milisekund. Nie tylko pozwala to uchwycić intencje operatora z większą precyzją, co zapewnia spójną wizualną narrację, ale też znacznie poprawia wydajność pracy na planie, zmniejszając zakłócenia spowodowane zmianami ustawień.

Korzystanie z funkcji stabilizatora DJI RS 4 Pro.
Dynamiczna regulacja ostrości – to, co najlepsze z obu światów

Innowacyjna funkcja AMF zapewnia nieograniczone możliwości twórcze. W tym trybie LiDAR wraz z udziałem człowieka zapewnia doświadczenie ostrości, które jest równie eleganckie i dynamiczne, jak wydajne i wygodne. To płynne hybrydowe rozwiązanie, które łączy moc i niezawodność technologii z intuicją i kreatywnością ludzkich operatorów. Obróć pokrętło, aby uzyskać przejście ostrości AMF – idealne do scen narracyjnych. Naciśnij i przytrzymaj pokrętło, aby uzyskać blokadę ostrości AMF, która doskonale nadaje się do scen z przeszkodami na pierwszym planie.

Kamera zamontowana na stabilizatorze z przymocowanym silnikiem regulacji ostrości DJI Focus Pro Motor.
Wspomaganie regulacji ostrości z widokiem z lotu ptaka

Dzięki DJI Focus Pro LiDAR operatorzy mogą bardziej intuicyjnie rozumieć pozycję przestrzenną obiektu i wykorzystać pomoc w ustawianiu ostrości LiDAR Waveform [4] za pomocą monitora DJI High-Bright Remote Monitor. Uzyskaj widok całej sceny z lotu ptaka i ciesz się efektywnym nagrywaniem! Ponadto LiDAR Waveform oferuje dodatkowe informacje, takie jak pozycja obiektu, linia odniesienia płaszczyzny ogniskowej w czasie rzeczywistym i skala odległości. To pomaga ocenić status automatycznej regulacji ostrości i przewidzieć optymalny moment na ręczną interwencję.

Pracownik planu filmowego korzysta ze zdalnego monitora DJI High-Bright Remote Monitor.
Moduł Hand Unit FIZ z tłumieniem magnetycznym

Teraz ostrzyciele mogą bez wysiłku kontrolować ostrość obiektywu, zoom i przysłonę. Dzięki temu praca zespołowa staje się znacznie wydajniejsza, co ułatwia kręcenie bardziej złożonych scen.

Obsługa modułu DJI Focus Pro Hand Unit.
Bezstopniowa regulacja tłumienia w czasie rzeczywistym

Moduł Focus Pro Hand Unit umożliwia bezstopniową regulację tłumienia w czasie rzeczywistym, równoważąc komfort i precyzję.

Obsługa ekranu dotykowego gimbala DJI RS 4 Pro.
Tryb elektronicznego oznaczania punktów A-B

Elektroniczny tryb oznaczania punktów A-B obsługuje sprężynowe dotykowe sprzężenie zwrotne dla punktów końcowych, zapewniając precyzję i wygodę kontroli ostrości.

Kamera z zamontowanym modułem DJI Focus Pro LiDAR.
Zasięg komunikacji do 100 m [5]

Zaspokaja większość potrzeb związanych z nagrywaniem zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Kamera zamontowana na urządzeniu DJI Ronin z przymocowanym modułem DJI Focus Pro LiDAR.
Rozpoczynanie / zatrzymywanie nagrywania przez Bluetooth

Możliwość bezprzewodowego rozpoczynania i zatrzymywania nagrywania przez bezpośrednie połączenie Bluetooth z aparatami bezlusterkowymi. [1]

Obsługa ekranu DJI RS 4 Pro.
Silnik FIZ

Wydajność silnika uległa znacznej poprawie, oferując bardziej precyzyjną kontrolę dla profesjonalistów i więcej wszechstronnych możliwości wykorzystywania języka filmowego.

Silnik regulacji ostrości DJI Focus Pro Motor.
Łączenie jednym przyciskiem

Obsługa łączenia jednym przyciskiem z modułem Hand Unit eliminuje konieczność ręcznego parowania, co przyspiesza uruchamianie i użytkowanie.

Korzystanie z funkcji stabilizatora DJI RS 4 Pro.
Niskie opóźnienie 10 ms

Prędkość silnika jest o około 30% większa w porównaniu z poprzednią generacją, [6] a opóźnienie wynosi zaledwie 10 ms.

Kamera zamontowana na urządzeniu z serii DJI Ronin i z przymocowanym modułem DJI Focus Pro LiDAR.
Trzystopniowa regulacja momentu obrotowego

Moment obrotowy silnika można regulować w celu dopasowania do szczelności pierścienia koła zębatego regulacji ostrości różnych obiektywów, co przekłada się na znacznie płynniejszą pracę.

Nagrywanie za pomocą kamery zamontowanej na stabilizatorze DJI Ronin.
Regulowany kierunek obrotu

Kierunek obrotu silnika może być elastycznie dostosowywany do różnych pozycji montażowych.

Stabilizator DJI z serii Ronin.
Kompatybilność z prętami 15 mm

Bardziej uniwersalny rozmiar dla wygodniejszego montażu.

Pracownik planu filmowego korzysta z gimbala DJI RS 4.
Magnetyczny uchwyt tłumiący

Teraz jeden operator może wyręczyć cały zespół. Filmowcy mają możliwość płynnego przełączania się między kontrolą ostrości i zoomu, co zapewnia intuicyjne i efektywne sterowanie.

Pracownik planu filmowego korzysta z gimbala DJI RS 4 Pro.
Kontrola ostrości

Ostrość można łatwo regulować za pomocą przedniego pokrętła, którego prędkość da się ustawić w przedziale od 1 do 100. Dzięki temu możesz dostosować zakres obrotu do swoich potrzeb!

Nagrywanie z samochodu.
Sterowanie zoomem

Przednie pokrętło można przełączyć na sterowanie zoomem, co pozwoli na szybką manipulację ogniskową w celu uzyskania bardziej dynamicznej pracy obiektywu.

Sterowanie kamerą za pomocą zdalnego monitora DJI.
Magnetyczne tłumienie

W trybie ostrości można regulować współczynnik tłumienia, a w trybie Zoom pokrętło przełącza się z trybu tłumienia na tryb sprężynowy.

Sprzęt DJI Ronin.
W zestawie
DJI Focus Pro LiDAR
DJI Focus Pro LiDAR
x1
DJI Focus Pro Grip
DJI Focus Pro Grip
x1
DJI Focus Pro Motor
DJI Focus Pro Motor
x1
DJI Focus Pro futerał
DJI Focus Pro futerał
x1

*Przy pierwszym użyciu DJI RS 4 wymagana jest aktywacja urządzenia za pomocą aplikacji DJI Ronin.

1. Dane zostały zmierzone poprzez porównanie czasu pracy DJI RS 4 wyposażonego w uchwyt z akumulatorem DJI RS BG70 i DJI RS 4 wyposażonego w uchwyt z akumulatorem DJI RS BG21. Czas pracy został zmierzony w pomieszczeniu o temperaturze 25°C, gdy gimbal był wyważony i nieruchomy, do momentu aż poziom naładowania osiągnął 3% (przy czym uchwyt z akumulatorem zasilał tylko stabilizator).

2. Po przełączeniu się między nagrywaniem w pionie i w poziomie gimbal wymaga ponownego wyważenia.

3. Więcej szczegółów na temat kompatybilności aparatów i obiektywów znajdziesz na stronie Ronin Series Compatibility Search.

4. Zestaw DJI RS 4 Combo zawiera DJI Focus Pro Motor. W przypadku wersji podstawowej silnik jest dostępny w oddzielnej sprzedaży.

5. W porównaniu z silnikiem regulacji ostrości DJI RS Focus Motor (2022).

6. W sprzedaży oddzielnie.

7. Zmierzono w pomieszczeniu o temperaturze 25°C, gdy gimbal był wyważony i nieruchomy, do momentu aż poziom naładowania osiągnął 3% (przy czym uchwyt z akumulatorem zasilał tylko stabilizator).

8. Zmierzono w pomieszczeniu o temperaturze 25°C.

Specyfikacja
Porty Zimna stopka Otwór gwintowany 1/4"-20 Port aktualizacji oprogramowania sprzętowego USB-C (zasilanie/USB) Port danych USB-C (zasilanie/CVBS/CAN)
Czujnik obrazu Rozdzielczość: 1920×1440 FOV: 57,4° (w poziomie), 44,6° (w pionie), 70,1° (po przekątnej) Frame Rate: 30 kl. Odpowiednik ogniskowej: 30 mm
Czujnik ToF Punkty zasięgu: 76,800 Zasięg wykrywania 0,5-20 m FOV: Tryb szerokokątny: 65° (poziomo), 40° (pionowo), 76,1° (po przekątnej) Tryb teleobiektywu: 20° (poziomo), 20° (pionowo), 28,3° (po przekątnej) Frame Rate: 30 kl. Ekwiwalent ogniskowej: 30 mm (tryb szerokokątny) Dokładność pomiaru: ±1% do 3% (zależnie od odległości)
Uczenie maszynowe Śledzenie obiektu: Może rozpoznać do pięciu obiektów jednocześnie i wybrać jeden do śledzenia. Inteligentna identyfikacja obiektów: Człowiek, pojazd Obszar ostrości: Flex Spot (aktywacja blokady ostrości poprzez wykadrowanie obiektu i naciśnięcie spustu; obsługuje tylko autofokus, nie ActiveTrack); Szeroki (gdy obiekt jest zablokowany na człowieku, obsługuje zarówno autofokus, jak i ActiveTrack*; gdy obiekt jest zablokowany na pojeździe, obsługuje tylko autofokus, nie ActiveTrack). * ActiveTrack jest dostępny tylko w połączeniu z DJI RS 4 Pro lub DJI RS 3 Pro.
Właściwości elektryczne Pobór mocy: Średnio ok. 6,3 W, maks. 6,8 W Napięcie wejściowe =: 6,6-17,2 V
Temperatura pracy -20° do 45° C (-4° do 113° F)
Właściwości mechaniczne Wymiary korpusu : Około 68×25×57 mm (dł.×szer.×wys.) Waga: około 140 g
Metoda i pozycja montażu Może być montowany bezpośrednio przez zimną stopkę lub za pomocą otworu gwintowanego 1/4". Zaleca się montaż DJI Focus Pro LiDAR blisko osi optycznej kamery.
Częstotliwość pracy 2,400-2,4835 GHz
Moc nadajnika Bluetooth < 8 dBm
Właściwości mechaniczne Wymiary korpusu: Około 59×73×162 mm (dł.×szer.×wys.) Waga korpusu: Około 482 g
Metoda montażu Elastyczny montaż po lewej lub prawej stronie klatki za pomocą portu NATO
Ekran 1,8-calowy kolorowy ekran dotykowy
Port Port USB-C (DJI Focus Pro LiDAR) Port USB-C (silnik DJI Focus Pro) Port USB-C (port sterowania kamerą) Port USB-C (port ładowania akumulatora)
Czas pracy Około 2,5 godziny Zmierzone w środowisku o temperaturze 25° C (77° F) przy jednoczesnym zasilaniu uchwytu, LiDAR i silnika ustawiania ostrości, przy stale włączonym AF i w połączeniu z obiektywem manualnym.
Moc ładowania Obsługuje szybkie ładowanie PD 18 W
Model akumulatora BHX711-3000-7.2V
Napięcie zasilania 6.6-8.4 V
Temperatura pracy -20° do 45° C (-4° do 113° F)
Częstotliwość pracy 2,400-2,4835 GHz
Moc nadajnika Bluetooth < 8 dBm
Moc nadajnika 2,4 GHz (EIRP) < 20 dBm (CE/SRRC/MIC) < 26 dBm (FCC)
Odległość transmisji 2,4 GHz 160 m* 100 m** * Zmierzone zgodnie z normą FCC w niezakłóconym środowisku wolnym od zakłóceń. ** Zmierzone zgodnie z normami CE/SRRC/MIC w niezakłóconym środowisku wolnym od zakłóceń.
Właściwości mechaniczne Wymiary: Około 128×87×87 mm (dł.×szer.×wys.) Waga: Około 555 g (1,22 funta) (bez akumulatora)
Akumulator Model: NP-F55 Wejście: 6.3-8.4 V Wymiary: 71×38,6×21,1 mm (dł.×szer.×wys.)
Ekran Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 1,09 cala
Statyczny pobór mocy 0.83 W
Temperatura pracy -20° do 45° C (-4° do 113° F) (z wyłączeniem temperatury akumulatora)
Moc nadajnika 2,4 GHz (EIRP) < 20 dBm (CE/SRRC/MIC) < 26 dBm (FCC)
Odległość transmisji 2,4 GHz 160 m* 100 m** * Zmierzone zgodnie z normą FCC w niezakłóconym środowisku wolnym od zakłóceń. ** Zmierzone zgodnie z normami CE/SRRC/MIC w niezakłóconym środowisku wolnym od zakłóceń.
Właściwości mechaniczne Wymiary: Około 100×61×34 mm (dł.×szer.×wys.) ‌Weight: Około 123 g (0,27 funta) Średnica pręta: 15 mm Zęby przekładni wyjściowej: 30 Moduł przekładni wyjściowej: 0.8
Wydajność Maksymalny moment obrotowy: 0,6 N-m (8 V) Maksymalna prędkość: 300 obr/min (8 V)
Napięcie zasilania 6.6-17.2 V
Prąd przeciążenia 2 A, 8 V
Prąd 60 mA, 8 V
Temperatura pracy -20° do 45° C (-4° do 113° F)
Napięcie wyjściowe 6.6-17.2 V
Do pobrania
Podziel się swoją opinią
Twoja ocena:
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 930 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-19
Wszystko sprawnie. Proszę tylko sprawdzać folder SPAM ponieważ potwierdzenie płatności właśnie tam wylądowało.
2024-07-15
Bardzo szybka realizacja zamówienia i dobry kontakt (mailowy i telefoniczny). W efekcie kod przesłany mailem kilka godzin po jego zakupie
pixel