2020-08-31

DJI OM 4: funkcje i unboxing.

DJI OM 4: Co jest w pudełku?

DJI OM 4 Osmo mobile 4 unboxing

Oprócz DJI OM 4 otrzymujesz magnetyczny pierścień mocujący, który zatrzaskuje telefon na gimbalu i innych metalowych powierzchniach. W zestawie znajduje się również magnetyczna klamra na telefon, która zabezpiecza smartfon podczas użytkowania. Statyw/ Grip, który zapewnia dodatkową stabilność, a także pozwala wydłużyć rączkę. Wygodny pokrowiec, pasek na nadgarstek, kabel do ładowania oraz instrukcję obsługi.

DJI OM 4: Główne funkcje

Magnetyczne mocowanie 

DJI OM 4 to stabilizator wideo wyposażony w elegancką magnetyczną klamrę do telefonu i magnetyczny pierścień mocujący. Wszystko, co musisz zrobić, to przymocować telefon do klamry lub przykleić pierścień i zacząć tworzyć. Jeśli ktoś zadzwoni podczas nagrywania, po prostu odłącz telefon, odbierz połączenie.

osmo mobile 4 magnetyczne mocowanie

Mobilność

Nowy gimbal ma kompaktowe rozmiary, dzięki czemu można go złożyć i wrzucić do plecaka, torebki lub etui do przechowywania. DJI OM 4 to idealny towarzysz wędrówek.

osmo mobile 4 przechowywanie

DynamicZoom

Nagrywasz wideo, które potrzebuje dodatkowego polotu? Wypróbuj kreatywną funkcję DynamicZoom, zoom, który zapewnia ujęcie w hollywoodzkim stylu przy minimalnym wysiłku. 

osmo mobile 4 dynamic zoom

Sterowanie gestami

Dawno minęły czasy, kiedy trzeba było prosić przechodnia o zrobienie dla Ciebie zdjęcia. Dzięki tej, sprytnej funkcji nowego gimbala DJI, niezależnie od tego, czy jesteś na spotkaniu rodzinnym, czy na imprezie przy basenie, potrzebujesz tylko prostego gestu, aby zrobić zdjęcie lub rozpocząć nagrywanie wideo z gimbala.

osmo mobile 4 sterowanie gestami

ActiveTrack 3.0

A co z energicznym dzieckiem lub wesołym szczeniakiem, który jest zawsze w ruchu? ActiveTrack 3.0 to doskonała funkcja nowego stabilizatora, która umożliwia śledzenie obiektu i tworzenie stabilnego obrazu z gimbala. Dzięki ulepszonej, dokładności rozpoznawania dzieci i zwierząt, DJI OM 4 jest idealnym stabilizatorem wideo podczas wizyty w psim parku lub rodzinnego pikniku.

DJI OM 4 active track

CloneMe Pano

Czy kiedykolwiek chciałeś być w wielu miejscach w tym samym czasie? Oto Twoja szansa. Funkcja CloneMe tworzy jedną niesamowitą panoramę z kilku zdjęć, zatrzymując się, abyś miał wystarczająco dużo czasu, aby przejść do następnej klatki i przyjąć pozę. Nie potrzebujesz żadnych umiejętności post-edycji, aby uzyskać tę epicką iluzję.

DJI OM 4 clone

Tryb opowieści

Tryb fabularny zawiera kilka szablonów dostępnych za jednym dotknięciem, idealnych na przyjazny niedzielny brunch, wycieczkę do miasta lub nagrywanie ulubionych chwil. Kiedy skończysz nagrywać wideo z gimbala, wybierz szablon lub utwórz własny. Możesz stworzyć film gotowy do udostępnienia w mediach społecznościowych.

osmo mobile 4 story mode

Dla kogo jest DJI OM 4?

Rodzin

Nie masz czasu na kreatywność dzięki gorączkowemu trybowi życia? Włącz tryb gotowości, aby zatrzymać nagrywanie w pracowity dzień i wrócić do nagrywania w dowolnym momencie. ActiveTrack 3.0 i tryb Sport pozwalają na nadążanie za dziećmi i zwierzętami, zapewniając stabilny obraz bez względu na aktywność.

osmo mobile 4 rodzina

Par

Uchwyć razem najlepsze chwile i podziel się swoim dziełem ze światem. Twórz własne szablony za pomocą aplikacji DJI Mimo, aby skondensować swoje ulubione chwile w zabawne klipy.

osmo-mobile-4-pary

Vlogerów

Dzięki szybkiej konfiguracji i sterowaniu jedną ręką ten niezwykle wszechstronny stabilizator wideo jest idealny do tworzenia własnych filmów z gimbalem. Wypróbuj DynamicZoom, ekscytującą funkcję, która zniekształca materiał, dzięki czemu Twoje vlogi będą lepsze niż kiedykolwiek.

osmo mobile vlog

Podróżników

Ten nowy, niesamowicie łatwy gimbal DJI można zabrać na każdą przygodę. Wiele trybów panoramy zapewnia dodatkową kreatywną elastyczność, a funkcje takie jak Hyperlapse pozwalają na naprawdę oszałamiające wideo z gimbala, bez względu na to, gdzie podróżujesz.

Studentów

Niezależnie od tego, czy tworzysz wideo z gimbala do szkolnego projektu, czy kolejny viralowy film z przyjaciółmi, DJI OM 4 jest wszystkim, czego potrzebujesz, aby uchwycić swoje chwile. Użyj funkcji Quick Roll, aby łatwo przechodzić między orientacjami, spróbuj również trybu zwolnionego tempa, aby spowolnić szczegóły i uzyskać imponujący film.

pixel