DJI ogłasza konkurs fotografii lotniczych we współpracy z National Geographic

DJI, światowy lider dronów cywilnych i profesjonalnych, ogłosił konkurs fotografii lotniczej we współpracy z National Geographic. Konkurs będzie prowadzony od 5 września do 31 października na popularnej platformie udostępniania zdjęć - Instagram, dostępnej dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych i Kanady.

W konkursie fotografii lotniczej mogą wziąć udział zarówno amatorzy jak i profesjonalni fotografowie oraz użytkownicy, którzy po raz pierwszy korzystają z wielowirnikowców. Zainteresowani uczestnicy mogą przesyłać swoje najlepsze zdjęcia lotnicze do swojego konta aplikacji Instagram, zaznaczając swój wpis hasztagiem #MyMavicContest i #NatGeoTravel. Po zakończeniu konkursu, redakcja National Geographic wybierze 5 najlepszych wpisów. Każdy zwycięzca otrzyma nagrodę, którą będzie przenośny, wydajny i łatwy w obsłudze dron, DJI Mavic Pro, wyposażony w najnowocześniejszą technologię DJI.

"Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z National Geographic i tym, że możemy pomagać ludziom doświadczać przyjemności z fotografowania powietrznego i pozwolić na ujrzenie świata z innej perspektywy", powiedział Danny Zheng, wiceprezes działu marketingu w DJI. "Poza tym, konkurs fotograficzny i program wynajmu to świetny sposób na zachęcanie turystów i entuzjastów do uwolnienia ich kreatywności i rozszerzenia nieskończonych możliwości fotografii lotniczych".

Oprócz konkursu fotograficznego, DJI upubliczniło szczegółowe informacje na temat programu wynajmu, który jest otwarty dla wszystkich na całym świecie. Począwszy od 5 września do 31 października użytkownicy mogą zarejestrować się online, aby móc uczestniczyć w programie wynajmu. Wnioskodawcy będą mieli okazję skorzystać z produktu DJI Mavic Pro przez dwa tygodnie, zabierając go wszędzie tam, gdzie się udają, lub kiedy poczują inspiracje, aby stworzyć kolejne lotnicze arcydzieło. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę http://events.dji.com/mavicfreerental

"National Geographic z dumą pomógł pionierom w dziedzinie fotografii od czasu naszego pierwszego opublikowanego obrazu w 1905 roku. Od tamtego dnia gorąco popieramy pomysły i misje, które nie tylko "wykraczają poza" granice ludzkiego potencjału i dostarczają naszym fanom nowych perspektyw, ale także by wspierać nowe technologie, które mogą mieć pozytywny wpływ na nas wszystkich. Dlatego cieszymy się, że współpracujemy z DJI w tej innowacyjnej inicjatywie fotografii lotniczej "- powiedział Con Apostolopoulos, wiceprezes i dyrektor generalny National Geographic.

Szczegóły Konkursu Fotografii Lotniczej (dostępnej dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych i Kanady)

Czas trwania Konkursu: 5 września 2017 r., Godz. 12:01 (Eastern Standard Time) do 31 października 2017 r., Godz. 11:59 (Eastern Standard Time)

Data ogłoszenia nagrody: 13 listopada 2017 r

Jak wziąc udział: Wrzuć najlepsze zdjęcia z DJI Mavic Pro na swoje konto na Instagramie korzystając z hashtagów #MyMavicContest i #NatGeoTravel

Nagrody: 5 zwycięzców, każdy zostanie nagrodzony produktem DJI Mavic Pro

Więcej informacji na temat konkursu fotograficznego można znaleźć pod adresem: http://www.nationalgeographic.com/mymaviccontest/

Szczegóły programu wypożyczania sprzętu (dostępnego na całym świecie)

Czas trwania programu: 5 września 2017 r. Do 31 października 2017 r

Jak złożyć wniosek: zarejestruj się online, aby złożyć wniosek

Aby uzyskać więcej informacji o bezpłatnym programie wynajmu, odwiedź stronę: http://events.dji.com/mavicfreerental

pixel