DJI otwiera pierwszą w Japonii arenę dla dronów

DJI otwiera pierwszą w Japonii arenę dla dronów. Nowy budynek w Tokio, który umożliwia latanie i testowanie najnowszych technologii na żywo.

DJI, światowy lider w branży dronów cywilnych i powietrznej technologii obrazowania, otworzy swoją pierwszą arenę w Japonii o nazwie "DJI Arena By JDRONE Tokyo", w sobotę 21. października. Na 535 metrach kwadratowych znajdą się nie tylko przestrzenie do latania ale także sklep detaliczny oraz punkt oferujący wsparcie techniczne. DJI Arena w Tokio będzie zarządzana i obsługiwana przez Authorized Dealer Japan Circuit we współpracy z DJI Japan.

Powierzchnia do latania wyposażona jest w siatki zabezpieczające oraz tor, który można modyfikować dla chcących przetestować swoje umiejętności. Powierzchnia handlowa zaprezentuje całą gamę produktów nie tylko dla początkujących konsumentów, ale także profesjonalistów oraz przedsiębiorstw. Na hali Tokyo DJI Arena, klienci będą mogli również kupić wszystkie najnowsze drony DJI, w tym Sparka, którego można kontrolować za pomocą gestów rąk, kompaktowego i składanego Mavica Pro Platinum oraz inteligentnego Phantoma 4 Pro Obsidian z kamerą najwyższej jakości.

"W związku ze wzrostem zainteresowania technologiami powietrznymi, koncepcja areny DJI to nowy sposób na zaangażowanie nie tylko hobbystów, ale także tych, którzy rozważają wykorzystać tą technologię w swojej pracy lub po prostu są podekscytowani lataniem dronami", powiedział Moon Tae-Hyun, Dyrektor ds. Zarządzania marką i operacjami DJI.

"Możliwość przejęcia kontroli nad dronem i wypróbowania najnowszej technologii osobiście, może tylko wzbogacić doświadczenie klienta. Kiedy ludzie rozumieją, jak to działa i jak łatwo jest latać, odkryją również jakie zalety niesie ze sobą ta technologia. Pozwoli im to spojrzeć w zupełnie inny sposób na nowy świat możliwości "- kontynuował.

DJI Arena będzie otwarta na indywidualne i grupowe rezerwacje, a także na imprezy firmowe, jako miejsce gdzie będzie można wziąć udział w warsztatach DJI New Pilot Experience dla wszystkich. Powierzchnia wewnętrzna pozwala również klientom korzystać z dronów przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych na zewnątrz.

"Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z DJI przy otwieraniu pierwszej DJI Arena w Japonii", powiedział Tetsuhiro Sakai, prezes Japan Circuit. "Niezależnie od tego, czy jesteś wykwalifikowanym pilotem, czy kimś, kto myśli o zakupie pierwszego drona zapraszamy wszystkich, którzy chcą się uczyć, doświadczyć tego osobiście i dobrze się przy tym bawić. Nowa DJI Arena będzie nie tylko służyć jako miejsce spotkań entuzjastów dronów, ale także pomoże nam dotrzeć do nowych klientów i wszystkich zainteresowanych poznaniem tej niesamowitej technologii."

DJI Arena w Yongin, w Korei Południowej otworzyło w ubiegłym roku pierwsze DJI Arena. Od czasu otwarcia koreańska DJI Arena przyciąga hobbystów jak i entuzjastów z całego świata. Arena stała się także popularnym miejscem organizowania zjazdów firmowych oraz imprez dla grup szkolnych i rodzin, czyli w skrócy - wszystkich zainteresowanych poznawaniem powietrznych technologii DJI.

Tokyo DJI Arena znajduje się przy 3 Chome-30 Hosoda Katsushika-ku, Tōkyō-do 124-0021.

Godziny otwarcia: W dni powszednie (oprócz środy) 18:00 - 21:00

Środa, sobota, niedziela i święta 10:00 - 21:00

pixel