Jak aktywować usługę DJI Care Refresh + ?

W naszej ofercie pojawiła się możliwość przedłużenia ubezpieczenia DJI Care Refresh - dzięku usłudze DJI Care Refresh + ochrona może zostać przedłużona o rok, z jedną płatną wymianę produktu podczas okresu obowiązywania. Kod DJI Care Refresh + można zakupić w naszym sklepie w formie elektronicznej, kod aktywacyjny należy akywować na stronie DJI aby uruchomić usługę.

Aby przedłużyć okres ochrony za pomocą kodu aktywacyjnego DJI Care Refresh+, przewidziano 3 sytuacje, w których jest to możliwe.

Dotyczy dronów (Mavic, Phantom)

Sytuacja 1:

Jeśli masz aktywny standardowy plan DJI Care Refresh możesz w szybki i prosty sposób aktywować (przedłużyć) DJI Care Refresh o rok. Formularz na stronie DJI.com obejmuje trzy proste kroki.

Sytuacja 2:

Jeśli Twój Care Refresh wygasł do 30 dni kalendarzowych, można po przesłaniu i pozytywnej akceptacji filmu weryfikacyjnego przez DJI skorzystać z aktywacji. Niezbędna jest weryfikacja Twojego filmu przez techników DJI. Jeśli weryfikacja będzie pozytywna, możesz w szybki i prosty sposób aktywować (przedłużyć) DJI Care Refresh o rok. Formularz na stronie DJI.com obejmuje trzy proste kroki

Sytuacja 3 (możliwość tylko do 08.08.2020r.):

Jeśli Twój Care Refresh wygasł ponad 30 dni kalendarzowych temu, po przesłaniu i akceptacji filmu weryfikacyjnego przez DJI można skorzystać z aktywacji. Niezbędna jest weryfikacja Twojego filmu przez techników DJI. Jeśli weryfikacja będzie pozytywna, możesz w szybki i prosty sposób aktywować (przedłużyć) DJI Care Refresh o rok. Formularz na stronie DJI.com obejmuje trzy proste kroki. Pamiętaj - ten sposób dostępny jest tylko do dnia 08.08.2020r.

Dla stabilizatorów i kamer

Sytuacja 1:

Jeśli masz aktywny standardowy plan DJI Care Refresh możesz w szybki i prosty sposób aktywować (przedłużyć) DJI Care Refresh o rok - 3 krokowym formularzem na stronie DJI.com.

Sytuacja 2:

Jeśli Twój Care Refresh wygasł, skontakuj się z naszym działem DJI Care Refresh-DJI ARS w celu uzyskania dokładnych informacji nt. możliwości aktywacji DJI Care Refresh+.

Przykładowe scenariusze aktywacji

Pytanie: Rok temu wygasło ubezpieczenie DJI Care Refresh dla mojego drona Mavic Pro. Czy w takiej sytuacji mogę aktywować DJI Care Refresh+?
Odpowiedź: Tak, do dnia 08.08.2020 r. (włącznie) możesz przesłać wideo weryfikacyjne do DJI. Technicy sprawdzą Twój film i pozwolą na aktywację przedłużenia DJI Care Refresh+ poprzez formularz na stronie DJI (link). Możliwość aktywacji przez formularz będzie możliwa przez 72 godziny od momentu pozytywnej akceptacji. Jeśli nie wykonasz takiej weryfikacji do dnia 08.08.2020 r., w późniejszym terminie nie będzie możliwości skorzystania z tej limitowanej oferty czasowo.

Pytanie: Posiadam aktualnie kamerę Osmo Action i moje ubezpieczenie kończy się za dwa miesiące. Czy w tej sytuacji również mogę przedłużyć DJI Care Refresh+?
Odpowiedź: Tak, jeśli aktualnie ubezpieczenie jest ważne, możesz przedłużyć okres swojego ubezpieczenia o kolejny rok. Należy pamiętać, że DJI Care Refresh+ będzie obowiązywać, dopiero kiedy standardowa usługa DJI Care Refresh zakończy obowiązywać. W ciągu okresu trwania DJI Care Refresh+ będzie do dyspozycji jedna odpłatna wymiana urządzenia za pośrednictwem DJI.

Pytanie: Mój plan ubezpieczeniowy DJI Care Refresh dla Mavic 2 Pro zakończył się 17 dni temu. Czy w takiej sytuacji istnieje możliwość przedłużenia okresu o rok?
Odpowiedź: Tak, możesz przedłużyć DJI Care Refresh o jeden rok planem DJI Care Refresh+. Należy wykonać materiał wideo weryfikacyjny, aby móc skorzystać z formularza aktywacji.

Pytanie: Ponad miesiąc temu skończyło się DJI Care Refresh dla mojej kamery. Czy mogę skorzystać z DJI Care Refresh+?
Odpowiedź: Nie, w takiej sytuacji niestety nie możesz skorzystać z przedłużenia DJI Care Refresh+.

Pytanie: Nigdy nie miałem DJI Care Refresh. Czy mogę zakupić DJI Care Refresh+?
Odpowiedź: Nie, należy pierw zakupić i aktywować DJI Care Refresh, aby móc skorzystać z aktywacji planu DJI Care Refresh+.

pixel