Jak wybrać dobry prezent na I komunię?

Pierwsza komunia to ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka. Jest to również okazja do obdarowania go prezentami komunijnymi. Znalezienie oryginalnego upominku stanowi często nie lada wyzwanie. Obecnie wśród dzieci ogromną popularnością cieszą się nowoczesne, elektroniczne upominki, takie jak drony, kamery czy stabilizatory do kamer, które mogą połączyć doskonałą zabawę z rozwojem pasji dziecka do nowych technologii oraz fotografowania i filmowania. Produkty marki DJI pozwolą dziecku zarejestrować niezapomniane chwile oraz otaczające je świat z zupełnie innej perspektywy.

Przygotowaliśmy zestawienie 5 propozycji prezentów komunijnych, które z pewnością zaskoczą i ucieszą każde dziecko.

DJI Tello Iron Man Edition

DJI Tello Iron Man Edition to idealny pomysł na prezent dla najmłodszych fanów Marvela. Jego wzornictwo zainspirowane jest klasyczną zbroją Iron Man’a. Tello Iron Man Edition jest idealny do nauki latania dronem podczas odkrywania świata Avengers. Dzięki dedykowanej, pełnej przygód aplikacji Tello Hero każdy może poczuć się jak prawdziwy superbohater. Tello Iron Man Edition został zaprojektowany w oparciu o kamerę 5MP zapewniając płynny podgląd w rozdzielczości HD 720p. Tello Iron Man Edition zawiera również wiele inteligentnych funkcji lotu, w tym Throw & Go, 360 i tryb Bounce. 

Osmo Mobile 2

DJI Osmo Mobile 2 to gimbal stworzony z myślą o tych, którzy chcą tworzyć materiały filmowe za pomocą smartfona. Doskonała stabilizacja, intuicyjne oprogramowanie i wygodny uchwyt to cechy charakterystyczne stabilizatora Osmo Mobile 2. Dzięki lekkiej konstrukcji, inteligentnym funkcjom i trwałej baterii, możliwe jest wykonanie ujęć z niesamowitą jakością i precyzją. Osmo Mobile 2 to solidny i funkcjonalny gimbal w bardzo atrakcyjnej cenie, dzięki czemu doskonale sprawdzi się jako prezent dla najmłodszych miłośników nowych technologii.

Osmo Pocket

Dzięki niewielkim rozmiarom, łatwym w użyciu funkcjom i dedykowanej aplikacji Mimo, DJI Osmo Pocket jest ciekawym, a jednocześnie potężnym narzędziem do uchwycenie otaczającego Cię świata. Może być używany niezależnie lub poprzez podłączenie do telefonu. DJI Osmo Pocket posiada 1/2.3" matrycę i może nagrywać wideo w 4K/60 klatek na sekundę. Osmo Pocket jest to idealna kamerka dla wszystkich miłośników mediów społecznościowych.

Tello Boost Combo

Urządzenie które cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci, które nie tylko bawi, ale również uczy. Ten dron doskonale radzi sobie w powietrzu oraz pomaga najmłodszym poznać tajniki kodowania. Tello wyposażony jest w wysokiej jakości procesor obrazu, dzięki czemu wykonuje niesamowite zdjęcia i filmy. Zestaw Tello Boost Combo jest dostarczany z trzema dodatkowymi akumulatorami, hubem ładowania akumulatorów i innymi akcesoriami.

Spark + aparatura

DJI Spark to dron, który zapewnia sporo frajdy wszystkim użytkownikom, niezależnie od wieku. Jest on wyposażony w najnowsze technologie DJI, które pozwolą uchwycić perspektywę z lotu ptaka. Dzięki inteligentnym trybom sterowania lotem, mechanicznemu gimbalowi i kamerze o niewiarygodnej jakości obrazu, DJI Spark umożliwi Ci przekraczanie granic Twojej kreatywności.

pixel