Mavic 2 Zoom: szeroki kąt vs. ujęcia z teleobiektywu

ujęcia z Mavica 2 Zoom

Za pomocą ujęcia szerokokątnego możesz uchwycić więcej szczegółów, co pozwala na stworzenie ekscytujących kompozycji krajobrazu, w których mała ogniskowa i szerokie pole widzenia mogą uchwycić większe obszary z niewielkiej odległości od obiektu.

Ujecia z teleobiektywu

Dzięki teleobiektywowi możesz wyróżnić fotograficzny obiekt, wyróżniając pierwszy plan i zarazem rozmywając tło, dzięki tej technice obraz wygląda profesjonalnie.

Sceny z nutką dramatu 

efekt Dolly Zoom

Ujęcia szerokokątne

Ujęcia szerokokątne mają mniejszą głębię ostrości, więc idealnie nadają się do fotografowania większych obszarów, w tym architektury oraz krajobrazów.

Ujęcia z teleobiektywu

Kinowe efekty

ujęcie z drona

Ujęcia szerokokątne

Point of Interest to ekscytujący tryb dedykowany dronom, jednak ujęcia szerokokątne w tym trybie nie kompresują pierwszego planu i tła.

Ujęcia z teleobiektywu

Zdjęcia wykonane teleobiektywem w trybie POI zapewniają dodatkową warstwę wizualnego efektu dzięki kompresji pierwszego planu oraz tła.

Bezpieczna fotografia z powietrza

Teleobiektyw jest bardzo przydatny. Wielu operatorów często musi bardzo zbliżyć się dronem do danego obiektu podczas fotografowania, więc zachowanie bezpiecznej odległości i doskonałe ujęcie nie zawsze idą ze sobą w parze. Dzięki Mavic 2 Zoom możesz wykonywać ujęcia interesujących Cię obiektów z daleka, bez żadnego ryzyka.

Mavic 2 Zoom: zbliż się do akcji

Zoom z drona DJI

Możliwość wyboru między teleobiektywem a szerokim kątem zwiększa zakres ustawień kamery, co niewątpliwie ułatwi wykonanie wyjątkowego ujęcia. Niezależnie od tego, czy chcesz uchwycić coś zadziwiającego w przyrodzie, czy po prostu chcesz uczynić latanie dronem jeszcze bezpieczniejszym, Mavic 2 Zoom Ci to zapewni.

pixel