Tello – Dlaczego ten dron jest taki fajny?

Tello to idealny produkt do zabawy. Zapewnia dużą wygodę użytkowania, dzięki zastosowaniu najlepszej technologii w tak niewielkim urządzeniu. Przyjrzyjmy się bliżej nowemu flagowcu Ryze.

Aplikacja Tello

Czy kiedykolwiek operowałeś dronem? Nie? Żaden problem. Aplikacja Tello sprawia, że urządzenie jest zadziwiająco łatwe w obsłudze zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wystarczy, że uruchomisz aplikację na swoim telefonie. Tello posiada intuicyjny system sterowania, dzięki któremu możesz wykonywać oszałamiające manewry za pomocą jednego kliknięcia.

Niesamowita lekkość

Ten niebywale mały dron pomieści się w Twojej dłoni i waży zaledwie 80g (łącznie ze śmigłami i akumulatorem). Jego wytrzymała konstrukcja w połączeniu z zastosowaniem innowacyjnych technologii DJI, umożliwia Ci swobodne operowanie dronem. Po prostu wyjmij go i baw się dobrze!

Wykonywanie akrobacji

zabawa z dji tello

Poczuj się jak Jedi! Wyrzuć Tello w powietrze dzięki funkcji Throw&Go! Ale to dopiero początek. Możesz wykonać 8 różnych obrotów, przesuwając palcem po ekranie. Pozwól mu latać w górę i w dół za pomocą ruchów Twojej dłoni w trybie Bounce.

Nagrywaj krótkie ujęcia z funkcją EZ Shots

Funkcja EZ Shots umożliwia trzy tryby lotu: Circle, 360 oraz Up&Away - podczas nagrywania krótkich filmów. Dzięki zastosowanemu procesorowi Intel oraz elektronicznej stabilizacji obrazu możliwy jest płynny ruch kamery. Co więcej, możesz udostępniać nagrane materiały w mediach społecznościowych bezpośrednio ze swojego smartfona.

Kompatybilny z zestawem VR

Jesteś spragniony przygód? Tello umożliwia funkcję przesyłania obrazu do okularów VR, tak abyś mógł przeżywać niesamowite emocje podczas lotu z perspektywy pierwszej osoby.

Bezpieczny do latania we wnętrzach

zabawa z dji tello

Oprogramowanie Tello oraz jego zabezpieczenia zapewniają całkowitą ochronę podczas użytkowania. Start lub lądowanie następuje po jednym kliknięciu. Jego wizyjny system nawigacji gwarantuje precyzyjne poruszanie się w powietrzu. Co więcej, jeśli poziom naładowania akumulatora będzie zbyt niski, poinformuje Cię o tym alarm. Nawet gdy utracisz połączenie z urządzeniem, Tello bezpiecznie wyląduje dzięki zabezpieczeniom failsafe.

13-minutowy czas lotu

Wysoka wydajność akumulatora oferuje zdumiewająco długi czas lotu. Tello mieści się w ścisłej czołówce minidronów, które osiągają tak długi czas lotu.

Możliwość programowania

Tello łączy przyjemne z pożytecznym - dzięki niemu możesz nauczyć się podstaw programowania, jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc. Przy użyciu systemu kodowania Scratch opracowanego przez MIT, będziesz miał możliwość zaprogramowania własnych funkcji lotu. Jeśli jesteś zaawansowanym użytkownikiem, możesz użyć Tello SDK, przyczyniając się do rozwoju istniejących aplikacji. Sam przekonasz się, że Tello jest najmniejszym, najbardziej inteligentnym dronem na rynku.

Chcesz przeżyć coś niesamowitego w swoim życiu? Spraw sobie Tello i przekonaj się, jak ekscytujące może być latanie dronem!

pixel