Tello Iron Man Edition – Unboxing

Tello Iron Man Edition jest wynikiem współpracy Marvela, Ryze Tech i DJI. W tym artykule, będziemy przeprowadzać unboxing Tello Iron Man Edition i pokażemy Ci, jak w pełni wykorzystać możliwości nowego drona!

Tello Iron man Edition

Tello Iron Man zawiera wszystko, czego będziesz potrzebował do natychmiastowego startu. Wewnątrz pudełka znajdziesz następujące elementy:

Dron Tello Iron man

  • Tello Iron Man Edition x1
  • Akumulator x1
  • 4 pary śmigieł
  • komplet osłon śmigieł
  • kkabel Micro USB
  • Narzędzie do wyjmowania śmigieł

Wraz z powyższymi elementami otrzymasz również instrukcję obsługi.

Wygląd

Chociaż rozmiar i kształt są identyczne jak w standardowych Tello i Tello EDU, obudowa drona Tello Iron Man Edition ma wzór klasycznej zbroi Iron Mana. Zawiera charakterystyczny reaktor łukowy oraz pokryte złotem silniki i końcówki śmigieł a kształt drona zachowuje zwartą i wydajną konstrukcję standardowego Tello.

dron Tello Iron manTello Iron man

Tello Iron Man Edition jest tej samej wielkości, kształtu i wagi co standardowy Tello. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że jest niezwykle wygodny do noszenia, co pozwala latać w dowolnym miejscu i czasie.

unboxing Tello Iron man Edition

Kamera

Tello Iron Man Edition posiada dynamiczny system kamer z elektroniczną stabilizacją obrazu, transmisją 720p HD i zdjęciami 5 MP. Wyposażony jest również w przetwornik CMOS 1/5" i 82,6° FOV.

Tello Iron man Edition

To połączenie pozwala użytkownikom na niezwykle płynne nagrywanie materiałów filmowych i obrazów wysokiej jakości.

dron tello Iron man

Tello Iron Man Edition może być sparowany ze smartfonem, aby zapewnić transmisję wideo w czasie rzeczywistym z szybkością 720p/30fps. Pobierz i poznaj aplikację Tello Hero, aby w pełni wykorzystać wszystkie możliwości tego drona. Oprócz 100-metrowej maksymalnej odległości transmisji, Tello Iron Man Edition zawiera również wiele inteligentnych funkcji lotu, w tym Throw & Go, 360 i tryb Bounce.

testy drona tello Iron man

Akumulator Tello Iron Man Edition ma pojemność 1100 mAh i waży tylko 26 g. Może obsługiwać loty do 13 minut na pełnym naładowaniu, dając użytkownikom swobodę dalszego odkrywania.

Tello Iron man

Tello Iron Man Edition łączy w sobie wszystko, co kochasz w Tello z zabawnymi atrybutami Marvel's Iron Man. Kup teraz i naucz się latać jak bohater!

Ryze Tello Iron Man

pixel