DJI Care Refresh – ubezpieczenie drona

Nieoczekiwane wypadki mogą zdarzyć się w każdej chwili. Bez względu na to, czy się na nie przygotujesz, niektóre zdarzenia są nieuniknione. Dlatego właśnie DJI Care Refresh jest po to, aby zagwarantować Ci, że nieszczęśliwy wypadek nie opróżni Twojego portfela.

Co to jest DJI Care Refresh?

DJI Care Refresh to ubezpieczenie od szkód powstałych w wyniku wypadku. Naprawa drona po wypadku może być kosztowna i czasochłonna, a standardowe gwarancje na produkty DJI nie obejmują przypadkowych uszkodzeń. DJI Care Refresh pokrywa koszt naprawy urządzenia i sprawia, że możesz poczuć się bezpiecznie podczas Twoich wakacyjnych lotów.

Oto jak działa DJI Care Refresh:

DJI Care Refresh jest aktualnie dostepne dla DJI Mavic Air, DJI Mavic Pro, DJI Phantom 4 Pro, DJI Phantom 4 Advanced, DJI Inspire 2, DJI Spark i DJI Phantom 3 SE. Oferuje do dwóch wymian sprzętu za dodatkową opłatą w okresie jednego roku.

DJI Care Refresh obejmuje wszystkie rodzaje wypadków: błąd operatora, zakłócenia sygnału, uszkodzenia spowodowane przez wodę i wiele innych. Warunkiem skorzystania z ubezpieczenia jest dostarczenie uszkodzonego wraku podczas skorzystania z procedury DJI Care Refresh.

*W przypadku Inspire 2, DJI Care Refresh dla gimbala i kamery należy zakupić oddzielnie. Aby ubezpieczyć drona i kamerę, musisz kupić DJI Care Refresh dla Inspire 2 oraz dla kamery X4 lub X5S.

Czy warto kupować DJI Care Refresh?

Wszyscy wiedzą, że to, czy warto kupić ubezpieczenie, czy nie, sprowadza się do ceny. Poniżej przedstawiono początkowy koszt DJI Care Refresh dla każdego drona oraz koszt każdej wymiany w ramach ubezpieczenia.

Po zakupie ubezpieczenia możesz cieszyć się obsługą VIP. Naprawy realizowane w ramach wymiany są również realizowane priorytetowo w serwisie producenta. Po zakupie w naszym sklepie ARS-online.pl, wszystkie formalności odnośnie wymiany załatwimy za Ciebie. Oczywiście, możesz we własnym zakresie zrealizować wymianę w ramach ubezpieczenia. Aby tego dokonać należy skontaktować się z działem DJI Care Refresh (djicare@dji.com)

ubezpieczenie drona - DJI Care refresh

Weźmy na przykład Mavic Pro. DJI Care Refresh kosztuje około 15% całkowitej ceny (3899 zł) drona. W ciągu 1 roku, koszt pierwszej wymiany wynosi 539 zł, natomiast koszt drugiej wymiany wynosi 759 zł. W przypadku dwukrotnej wymiany zapłacimy łącznie 1817 zł (519 zł+539 zł+759 zł). Innymi słowy, wydasz średnio 908,5 zł za każdą wymianę na nowy lub równoważny z nowym produkt w zakresie wydajności i niezawodności. Nie musimy dodawać, że DJI Care Refresh jest warte swojej ceny!

Najwygodniejszym sposobem nabycia DJI Care Refresh jest zakupienie go wraz z produktem DJI. Jeśli zostanie zakupiony z nowym dronem, ubezpieczenie automatycznie zostanie przypisane do Twojego drona po jego aktywacji.

Jeśli właśnie kupiłeś nowego drona - DJI Mavic Air, DJI Mavic Pro, DJI Phantom 4 Pro, DJI Phantom 4 Advanced, DJI Inspire 2, DJI Spark lub DJI Phantom 3 SE, a Twój dron został aktywowany do 48 godzin, możesz zakupić DJI Care Refresh osobno w naszym sklepie internetowym.

DJI Care Refresh zostanie aktywowany automatycznie w ciągu 24 godzin, a Twoja umowa serwisowa zostanie wysłana do Ciebie pocztą elektroniczną.

Jeśli Twój dron został aktywowany ponad 48 godzin temu i nadal chcesz otrzymać DJI Care Refresh, nie martw się! Po prostu prześlij film weryfikacyjny pokazujący, że Twój produkt jest całkowicie sprawny, a otrzymasz możliwość zakupu ubezpieczenia.

ubezpieczenie drona DJI

Mamy nadzieję, że ten artykuł dostarczy Ci wyczerpujących informacji na temat DJI Care Refresh. Oferta Care Refresh został stworzona, aby ubezpieczyć Twojego drona w rozsądnej cenie. Mamy nadzieję, że wszyscy nasi operatorzy będą mogli latać spokojnie i pewnie. W idealnym świecie wypadki nigdy by się nie zdarzyły. Jeśli jednak do nich dojdzie, DJI Care Refresh sprawi, że nie będzie to zbyt kosztowne.

pixel