DJI zaprezentował drona DJI Mavic Mini

DJI przedstawia nowego drona DJI Mavic Mini.

DJI zaprezentowało właśnie nowego drona w swojej ofercie. DJI Mavic Mini to niewielki dron z wielkimi możliwościami. Doskonały dla początkujących użytkowników. Pozwala tworzyć świetnej jakości materiały wideo i zdjęcia, nawet przez zupełnych nowicjuszy.

Niewielki wymiary

Jego niewielka waga wynosząca zaledwie 249 gramów pozwala na zabranie go ze sobą praktycznie wszędzie. Jest ona również istotna z powodu przepisów dot. rejestracji dronów w niektórych państwach. Pomimo niewielkich gabarytów, Mavic Mini posiada zaskakujące możliwości!

DJI Mavic Mini

Wideo

Kamera z matrycą 1/2.3’’ wraz z 3-osiowym gimbalem pozwala na uzyskanie niezwykle płynnych, wręcz kinowych ujęć w nagraniach wideo. Maksymalna rozdzielczość 2,7K zapewnia możliwości do stworzenia naprawdę pięknych materiałów, a zdjęcia wykonane w rozdzielczości 12 MP zachwycą każdego.

Łatwość obsługi DJI Mavica Mini

Aparatura sterująca

Dedykowana aparatura sterująca Mavica Mini pozwala na transmisję obrazu na żywo z drona w rozdzielczości HD, w odległości nawet do 2 km od urządzenia.

Dzięki aplikacji DJI Fly masz możliwość jeszcze łatwiejszej kontroli nad swoim urządzeniem, a wszystko dzięki uproszczeniu interfejsu, który jest teraz jeszcze bardziej intuicyjny. Dodatkowo aplikacja zawiera wbudowane samouczki, które z łatwością pomogą Ci nauczyć się wykonywać poprawnie loty dronem.

DJI Mavic Mini w trakcie lotu

Inteligentne funkcje Mavica Mini

Inteligentne tryby QuickShots, znane również z innych dronów DJI, pozwalają na stworzenie niemalże kinowych ujęć w zaledwie kilka chwil. Tryby znane z innych dronów DJI, takie jak Dronie, Circle, Helix i Rocket pozwolą stworzyć imponujący film i od razu opublikować go w swoich mediach społecznościowych.

Nowy tryb CineSmooth pozwala na zwolnienie prędkości lotu drona, co umożliwia na uzyskanie jeszcze większej precyzji ujęć.

Dzięki możliwości wyboru szablonów nagrań w aplikacji DJI Fly nawet początkujący użytkownicy mogą uzyskać fantastyczny materiał wideo i to bez potrzeby uczenia się trudnych programów do edycji wideo.

Prezentacja nowego drona

Dłuższy czas lotu

Niewielkie rozmiary i mała waga Mavica Mini pozwalają na wydłużenie czasu lotu względem innych podobnych dronów dostępnych na rynku. Przy odpowiednich warunkach, DJI Mavic Mini utrzyma się w powietrzu nawet do 30 minut.

Wersja Fly More Combo

Wersja Fly More Combo

Dron DJI Mavic Mini poza podstawową wersją, będzie dostępny również w rozszerzonej wersji Fly More Combo. Poza standardowym wyposażeniem wersja Fly More Combo posiada w zestawie 2 dodatkowe akumulatory, specjalną ładowarkę - Hub ładowania 2w1, osłony na śmigła oraz przenośne etui.

Już teraz możecie zamówić DJI Mavic Mini w cenie 1799 PLN i DJI Mavic Mini Fly More Combo w cenie 2249 PLN!

Realizacja zamówień rozpocznie się 12 listopada, wg kolejności ich złożenia.

Więcej o nowych produktach dowiecie się tutaj:

pixel