Kod produktu: 020427

DJI Mavic Mini

1 799 PLN

Korzystaj ze swojego sprzętu swobodnie i bez obaw o uszkodzenie

DJI Care Refresh umożliwia wymianę sprzętu np. po upadku, zalaniu czy kolizji.

Kod DJI Care Refresh - Mavic Mini

Zobacz produkt

ZAMKNIJ

Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa

Produkt dostępny w regularnej sprzedaży.

Dostępna jest także wersja Fly More Combo.

Gwarancja dostawy jutro. Zamów jeszcze przez:

Korzystaj ze swojego sprzętu swobodnie i bez obaw o uszkodzenie

DJI Care Refresh umożliwia wymianę sprzętu np. po upadku, zalaniu czy kolizji.

Kod DJI Care Refresh - Mavic Mini

ZAMKNIJ

MAVIC MINI FLY MORE COMBO

2249 PLN

Wersja Fly More Combo została rozszerzona o dodatkowe akcesoria. Zwiększ funkcjonalność i komfort lotów Mavic Mini. Zestaw zawiera m.in dodatkowe akumulatory.

Poszerz swoje horyzonty

Kompaktowy, ale jednocześnie potężny DJI Mavic Mini jest idealnym towarzyszem podczas uwieczniania Twoich chwil w niezwykły sposób. W połączeniu z łatwą w użyciu aplikacją DJI Fly, będziesz mógł cieszyć się z łatwości latania i zupełnie inną, nową perspektywą.

Ultralekki: 249g[1]

Maks. czas lotu: 30 min [2]

Zasięg transmisji HD: 2 km [3]

Czujnik wizyjny + GPS [4]

3-osiowy gimbal i kamera 2,7 K

Intuicyjne nagrywanie i prosta edycja wideo

Kompaktowy i Przenośny

Lekki jak smartfon

Ważący 249 gramów Mavic Mini jest tak lekki, jak smartfon. Dzięki swojej niewielkiej wadze znajduje się wśród dronów, które aktualnie w wielu krajach, zwolnione są z przepisów obowiązkowej rejestracji. [1]

Łatwy w użyciu

Szybka i łatwa obsługa

Nowa aplikacja DJI Fly oferuje prostą i intuicyjną obsługę, umożliwiając tworzenie niesamowicie wysokiej jakości ujęć za pomocą kilku kliknięć. Zawiera również samouczek latania, który w szybki sposób nauczy Cię bezpiecznej obsługi Mavica Mini.

Bezpieczne latanie

Mniej obaw, więcej latania

Mavic Mini (w wersji Fly More Combo) wyposażony został w osłony śmigieł 360°, które chronią śmigła przed uszkodzeniem i poprawiają bezpieczeństwo lotu, a dzięki dolnemu systemowi wizyjnemu i GPS, Mavic Mini może unosić się w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz zachowując wyjątkową stabilność.

Łatwe w użyciu szablony

Twórz przy pomocy aplikacji

Aplikacja DJI Fly oferuje różne szablony, dzięki którym można stworzyć niesamowite ujęcia za pomocą jednego kliknięcia. Nawet osoba zupełnie początkująca, niemająca doświadczenia w edycji wideo, może stworzyć niesamowity materiał, którym zachwyci swoich znajomych w mediach społecznościowych.

Gimbal stabilizujący kamerę

Zmień zwykłe chwile w dzieło sztuki

Mavic Mini wykonuje zdjęcia w rozdzielczości 12MP i nagrywa wideo w 2,7K, a doskonałą stabilność i piękne, płynne ujęcia, zapewnia 3-osiowy gimbal.

2.7K

Aparatura

Zobacz to, co widzi Mavic Mini

Dedykowana aparatura zapewnia nieprzerwaną łączność, transmisję wideo w jakości HD oraz niskie opóźnienie na odległość aż do 2 km[3]. Odłączane drążki aparatury można łatwo przechowywać w środku kontrolera dla jeszcze wygodniejszego transportu.

Wydłużony czas lotu

Mniej ładowania, więcej latania

Niewielka waga Mavica Mini pozwala mu utrzymywać się w powietrzu znacznie dłużej niż jakikolwiek inny, tego typu dron obecny na rynku. Ciesz się czasem lotu aż do 30 minut.

Mniejszy, lżejszy, lepszy

Laura

Przedsiębiorca i mama

“Mavic Mini pozwala mi uchwycić najbardziej cenne momenty z życia naszej rodziny, z zupełnie nowej perspektywy”

QuickShots

Niezwykłe ujęcia łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej

Ujęcia, które wyglądają zupełnie tak, jak te z hollywoodzkiego planu zdjęciowego są na wyciągnięcie ręki. Funkcja QuickShot zawiera takie tryby, jak Dronie, Circle, Helix i Rocket. Po prostu wybierz któryś z nich, a Mavic Mini sam przejdzie w ruch i wykona skomplikowane ujęcie. Wybierz automatycznie wygenerowany, krótki film i udostępnij go znajomym w swoich kanałach social media.

Tryb CineSmooth

Płynniejszy ruch dla ujęć, które zachwycają

Zmniejsz prędkość lotu Mavica Mini, aby uzyskać jeszcze większą precyzję i stabilność. Ten tryb doskonale sprawdzi się w wąskich lub gęsto zabudowanych przestrzeniach.

Akcesoria

Uzyskaj jak najwięcej ze swojego Mavica Mini

Są niezliczone powody, by latać.

Ale może najlepszym powodem jest, po prostu....

bo możesz.

Uwagi:

  1. Podana waga obejmuje akumulator oraz śmigła. Przed użyciem sprawdź wszystkie obowiązujące zasady i przepisy w Twoim kraju. Lataj z rozwagą i w bezpiecznej odległości od innych osób. Na chwilę obecną nie jest wiadome, czy rejestracja drona będzie wymagana po wprowadzeniu nowych przepisów unijnych 1 lipca 2020 roku.
  2. Zmierzone przy stałej prędkości 14 km / h w warunkach bezwietrznych.
  3. 4 km dla FCC (model MT1SS5) i 2 km dla CE (model MT1SD25). Pomiary zostały wykonane w otoczeniu wolnym od zakłóceń.
  4. Pozycjonowanie wizyjne wymaga powierzchni o wyraźnej rzeźbie i odpowiedniego oświetlenia. Dostępne na wysokości od 0,5-30 metrów. Dokładność pozycjonowania w pionie i poziomie wynosi ± 0,1 m. GPS i system czujników wizyjnych pozwalają na stabilny lot.
  5. Zestaw Fly More Combo zawiera osłony śmigieł 360°
  6. Wszystkie lokalizacje lotów są wyświetlane przez funkcję Fly Spots i są oparte na dobrowolnie udostępnianych tagach i lokalizacjach przez użytkowników SkyPixel. DJI nie gromadzi ani nie udostępnia danych użytkownika bez jego wcześniejszej zgody. Aby uzyskać więcej informacji o polityce prywatności DJI, odwiedź stronę www.dji.com. Zawsze sprawdzaj i przestrzegaj obowiązujących zasad przed startem.
  7. Zestaw Fly More Combo zawiera Hub ładowania (2w1).
  8. Akcesoria są sprzedawane oddzielnie.
  9. Akcesoria muszą ważyć mniej niż 15 gramów. Wcześniej upewnij się, że, Adapter Snap i podłączone urządzenia są prawidłowo podłączone.
  10. Blokada śmigieł jest sprzedawana oddzielnie.