Mavic Air 2: Czy jest idealnym dronem dla Ciebie?

Mavic Air 2 jest przeznaczony dla twórców treści, którzy chcą przenieść swoje nagrania na wyższy poziom. Od podróżników po entuzjastów technologii - dołącz do nas i zobacz, co potrafi Mavic Air 2 i u kogo sprawdzi się najlepiej. 

Twórcy treści

Każdy twórca marzy o czymś, co wprowadzi coś nowego na jego kanał społecznościowy. Mavic Air 2 to doskonały dron dla każdego użytkownika social media. Przenieś wszystko na wyższy poziom dzięki zdjęciom 48 MP, filmom 4K / 60 kl/s, FocusTrack i nie tylko! 8K Hyperlapse to zupełnie nowa funkcja, która umożliwia przekształcenie czasu i ruchu w ujęciu. Cztery tryby Hyperlapse pomogą Ci stworzyć arcydzieła filmowe bez konieczności postprodukcji. Mavic Air 2 zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby poprawić Twoją twórczą narrację.

Mavic Air 2

Podróżnicy

Niezależnie od tego, czy wędrujesz krętą drogą, czy wspinasz się na stromą górę, Mavic Air 2 zapewnia niesamowitą jakość nagrań i zdjęć. Każda podróż może być powodem do stworzenia kinowych arcydzieł. Wszystko dzięki funkcjom QuickShots, które zapewniają jeszcze płynniejsze i bardziej imponujące ujęcia. Mavic Air 2 łączy zaawansowane funkcje kamery w przenośnej, składanej konstrukcji, będąc gotowym na każdą przygodę.

Tryby nagrywania w Dronie Mavic Air 2

Fotografowie i operatorzy filmów lotniczych

Jeśli szukasz drona do tworzenia niesamowitych fotografii, Mavic Air 2 pozwoli Ci na uzyskanie najwyższej jakości obrazów. Od mieniących się raf po ślady kurzu, Mavic Air 2 rejestruje wszystko w krystalicznie czystej rozdzielczości 48 MP dzięki ½ “matrycy. Najnowszy dron z serii Mavic jest również obsługiwany przez technologię Quad Bayer. Bez względu na rodzaj ujęcia, którego szukasz, SmartPhoto integruje HDR, HyperLight i rozpoznawanie terenu, aby idealnie zoptymalizować każde zdjęcie. Mavic Air 2 oferuje nowoczesne podejście do technologii dronów, co czyni go idealnym dronem dla każdego fotografa.

Dron z technologią Quad Bayer

Miłośnicy sportu

Uchwycenie sportów ekstremalnych wymaga drona, który łączy w sobie wysoką wydajność lotu i wyjątkowe możliwości tworzenia zdjęć. Mavic Air 2 korzysta z technologii FocusTrack, który jest pakietem inteligentnych trybów fotografowania, w tym ActiveTrack 3.0, Spotlight 2.0 i POI 3.0. Jeśli szukasz drona, który może podążać za tobą podczas filmowania, Mavic Air 2 ma najlepszą jak dotąd technologię śledzenia stworzoną przez DJI. Obiekt może być śledzony z dużą prędkością, co daje swobodę tworzenia oszałamiających ujęć. Spotlight 2.0 doskonale nadaje się do utrzymywania obiektu na środku kadru. Dzięki POI 3.0 wykorzystuje zaawansowaną technologię pozycjonowania, aby utworzyć zautomatyzowaną ścieżkę lotu i stały punkt latania do najbardziej kreatywnych ujęć.

ujęcie z drona DJI Mavic Air 2

Studenci

Jeśli wybierasz się na weekendowy wypad lub studiujesz za granicą, a chcesz podzielić się swoimi przeżyciami z bliskimi w niezwykły sposób to Mavic Air 2 jest do tego świetnym narzędziem. Mavic Air 2 ma składaną konstrukcję, dzięki czemu idealnie nadaje się do noszenia w plecaku. OcuSync 2.0 oferuje transmisję wideo do 7 km i zapewnia transmisję na żywo w rozdzielczości 1080p FHD bezpośrednio z drona. Wszystkie nagrane materiały możesz edytować bezpośrednio w aplikacji DJI Fly i udostępniać je w mediach społecznościowych w zaledwie kilka sekund.

Nagrywanie dronem DJI

Mavic Air 2: Poziom wyżej

Mavic Air 2 to wyjątkowy dron, który oferuje ulepszone możliwości kamery, niezwykłą transmisję i wydajność lotu w porównaniu do Mavica Air. Niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem mediów społecznościowych, który chce kręcić zapierające dech w piersiach treści, czy fotografem poszukującym drona do zadań specjalnych, Mavic Air 2 oferuje nieograniczony potencjał twórczy. Nadszedł czas, aby rozpocząć swoją przygodę. 

pixel