DJI Mavic Air 2

Kod produktu: 022646  
 | 

Wariant:

Polecamy:

3 899 PLN

Kod DJI Care Refresh - Mavic Air 2

Zobacz produkt

ZAMKNIJ

  Powiadom mnie o dostępności

KORZYSTAJ ZE SPRZĘTU BEZ OBAW

Wymiana produktu w przypadku
uszkodzenia lub zalania*

Kolizja, upadek czy zalanie to nie problem. Gdy masz aktywowany DJI Care Refresh, za niewielką opłatą możesz wymienić produkt, jeśli ulegnie uszkodzeniu, na zupełnie sprawną jednostkę.*

Kod DJI Care Refresh - Mavic Air 2

449 PLN

   INFORMACJA

   Produkt niedostępny. Zapoznaj się z najnowszymi modelami z Serii Mavic.

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   MAVIC AIR 2
   FLY MORE COMBO

   4 799 PLN

   Wersja Fly More Combo została rozszerzona o dodatkowe akcesoria. Zwiększ funkcjonalność i komfort lotów Mavic Air 2. Zestaw zawiera m.in dodatkowe akumulatory, hub ładowania oraz filtry ND.

   Mavic Air 2

   Poziom wyżej

   Zobacz film

   Mavic Air 2 to połączenie mocy i niewielkich rozmiarów przeniesione na niespotykany dotąd poziom, oferujące zaawansowane funkcje i kompaktowość. Inteligentne tryby nagrywania oraz doskonała jakość oferowanych zdjęć umożliwiają stworzenie podniebnych arcydzieł. Bezpieczniejsze i jeszcze bardziej inteligentne loty pozwalają na podniesienie poziomu Twojej pracy, dostarczając przy tym mnóstwa zabawy.

   Zdjęcia 48MP | Filmy 4K/60fps

   Transmisja wideo do 6 km w 1080p

   Do 34 minut maksymalnego czasu lotu

   FocusTrack

   Zdjęcia | Filmy | Panorama w HDR

   8K Hyperlapse

   Filmy 4K/60fps

   Najwyższa jakość na wyciągnięcie ręki

   Stwórz idealne ujęcia z powietrza dzięki płynnemu nagrywaniu w jakości 4K w 60 klatkach na sekundę. Płaski tryb kolorów D-Cinelike przechowuje znacznie więcej informacji o obrazie, niezbędnych do profesjonalnej postprodukcji. Kodek HEVC (H.265), przy mniejszej ilości zajętego miejsca, gromadzi więcej informacji i zachowuje pełen zakres dynamiczny nagrania.

   Filmy HDR

   Domyślnie dynamiczny

   Sekretem wyjątkowych nagrań HDR jest wysokiej jakości sensor Quad Bayer, który sprawia, że pojedyncza klatka oddziela poziom ekspozycji w różnych obszarach, dzięki czemu poprawnie zachowuje jasne oraz ciemne detale. Obraz jest złożony z warstw, aby wykreować barwne, zbalansowane i przyciągające oko ujęcie z wysokim zakresem dynamiki. Dodatkowo istnieje możliwość zrobienia panoram HDR.

   48MP zdjęcia

   Wysoka szczegółowość

   Dzięki 1/2 calowemu sensorowi CMOS, Mavic Air 2 jest w stanie uchwycić imponujące 48MP zdjęcia. Przygotuj się na przeniesienie swojej podniebnej treści poziom wyżej.

   48 Megapixelowa kamera oferuje ogromną ilość pixeli, co przekłada się na wysoką szczegółowość nawet, gdy przybliżysz zdjęcie.

   SmartPhoto

   Pełna optymalizacja

   Mavic Air 2 został wyposażony w technologię SmartPhoto, która łączy rozpoznawanie środowiska, tryb HyperLight oraz tryb HDR. Rozpoznawanie środowiska dostosowuje parametry kamery w 5 kategoriach: wschód słońca, niebo, trawa, śnieg oraz drzewa. Tryb HyperLight optymalizuje zdjęcia zrobione w słabych warunkach oświetleniowych. Wykorzystując 3-osiową stabilizację gimbala aparat wykonuje najwyższej jakości zdjęcia, nawet mimo wietrznej pogody i nieprzewidywalnego środowiska. [1]

   W zbyt jasnych warunkach oświetleniowych HDR znacznie poprawia zakres dynamiki, dostosowując parametry ekspozycji i układa warstwy tak, aby uzyskać bardziej żywe, wysokiej jakości zdjęcia.

   HyperLight optymalizuje zdjęcia zrobione w słabych warunkach oświetleniowych, co skutkuje mniejszym poziomem szumu i zwiększeniem przejrzystości obrazu.

   Panorama HDR

   Uchwyć pełniejsze zdjęcie

   Mavic Air 2 oferuje najbardziej zaawansowany tryb panoramy. Posiada wysoki zakres dynamiki z żywymi i niewiarygodnie dokładnymi kolorami.

   Inteligentne funkcje

   Nagraj filmowe ujęcia

   Aby dać z siebie jeszcze więcej, Mavic Air 2 łączy możliwości kamery z inteligentnymi trybami nagrywania, dzięki czemu fotografia z lotu ptaka staje się niezwykle prosta.

   FocusTrack

   Władca przestworzy

   Uchwyć bez większego wysiłku profesjonalny materiał dzięki funkcji FocusTrack. To łatwy w użyciu zestaw inteligentnych trybów składający się z Active Track 3.0, Spotlight 2.0, oraz Point of Interest 3.0, który umożliwi Ci uwolnienie w pełni swojej kreatywności.

   Ten wygodny tryb umożliwia swobodne latanie dronem, podczas gdy kamera automatycznie podąża za zaznaczonym przez nas wcześniej obiektem.

   Dzięki najnowszej wersji technologii AtiveTrack podążanie za obiektem i unikanie przeszkód jest płynniejsze niż kiedykolwiek. W tej wersji funkcja odnajdywania ścieżek została znacznie ulepszona, a przewidywanie ruchu utraconego obiektu jest znacznie szybsze i bardziej dokładne. Dodatkowo technologia ta zachowuje śledzony obiekt w środku kadru, nawet jeśli zniknie on za drzewem.

   POI 3.0 poprawia możliwości POI 2.0 - szczególnie na poziomie rozpoznawania płaskich powierzchni. Podczas gdy POI 2.0 mógł stracić cel podczas śledzenia, najnowsza wersja radzi sobie bez trudu. POI 3.0 jest w stanie dynamicznie śledzić obiekty ruchome takie jak ludzie, samochody czy łodzie.

   8K Hyperlapse

   Czas i ruch

   Mavic Air 2 ma możliwość nagrywania niesamowitych ujęć Hyperlapse w jakości 8K. Dzięki profesjonalnej aplikacji DJI Fly osiągniesz świetne efekty bez skomplikowanej postprodukcji. Wystarczy, że ustawisz jeden z trybów: Free, Circle, Course Lock czy Waypoint; a aplikacja zrobi resztę. [2]

   QuickShots

   Ogranicza Cię tylko wyobraźnia

   Uchwyć prawdziwie filmowe kadry za pomocą trybów automatycznych - QuickShots. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję, a Mavic Air 2 zaplanuje i wykona złożony lot, aby stworzyć wysokiej jakości profesjonalne ujęcie. Dodaj muzykę, efekty i filtry za pomocą intuicyjnych szablonów i prześlij swoje dzieło bezpośrednio do kanałów social media.

   Lot i bezpieczeństwo

   Bezpieczniejszy lot dla zachwycającej treści

   OcuSync 2.0

   Zwiększone możliwości

   OcuSync 2.0 umożliwia transmisję na żywo z kamery drona w 1080p FHD nawet do 6 km. Zaznaj większej wolności lotu, aby uchwycić idealne ujęcia. [3]

   Podwójna częstotliwość 2.4/5.8GHz

   Niezawodny sygnał, płynny lot

   W czasie rzeczywistym [4] automatycznie przełącza na częstotliwość z najniższym poziomem zakłóceń, co znacznie poprawia jakość transmisji w trudnym środowisku i zwiększa bezpieczeństwo lotu.

   Akumulator i lot

   Lataj dłużej

   Dzięki akumulatorowi, który zapewnia do 34 minut lotu zyskujesz pewność, że zdążysz uchwycić epickie, dynamiczne nagrania z maksymalną prędkością 68 km/h w trybie sportowym. [5]

   Unikanie przeszkód

   Lataj bezpieczniej

   Mavic Air 2 skanuje swoje środowisko w 3 kierunkach: z przodu, z tyłu i z dołu. Oświetlenie pomocnicze poprawia widoczność drona, a dodatkowa warstwa ochronna, w postaci systemu omijania przeszkód, umożliwia przesunięcie granicy tego, co jest dla operatorów możliwe.

   Sensor wizyjny zapewnia wysoką dokładność do 22 metrów.

   Sensor wizyjny zapewnia wysoką dokładność do 23.6 metra.

   Sensor wizyjny, sensor podczerwieni. Oświetlenie pomocnicze z pozycjonowaniem wizualnym, bezpieczne lądowanie i dobra widoczność w powietrzu. Można je ręcznie wyłączyć.

   Advanced Pilot Assistance Systems (APAS) 3.0 [6] wykorzystuje zaawansowaną technologię mapowania by płynnie podążać i skutecznie omijać przeszkody w różnych sytuacjach. W porównaniu do poprzedniej generacji poprawiono znacznie unikanie przeszkód i automatyczne planowanie lotu, dzięki czemu znacznie zwiększone zostało bezpieczeństwo lotu.

   DJI Fly App

   Prosta edycja

   Aplikacja DJI Fly sprawia, że tworzenie fantastycznego filmu jest wygodniejsze niż kiedykolwiek. Wbudowany edytor DJI Mimo umożliwia ręczne zastosowanie zaawansowanych funkcji i szablonów, umożliwiając błyskawiczne tworzenie profesjonalnych materiałów.

   Aparatura sterująca

   Z myślą o pilotach

   Ergonomiczna aparatura została zaprojektowana na nowo, by zwiększyć wygodę uchwytu. Cechuje się imponująco długim działaniem akumulatora, który wynosi aż 240 minut. [7] Nowe mocowanie umożliwia proste i szybkie zamontowanie smartfona a antena znacznie poprawia doświadczenia użytkownika.

   Filtry ND

   Narzędzie dla profesjonalistów

   Mavic Air 2 oferuje dwa zestawy filtrów ND, które pomogą w kontroli ekspozycji. Pierwszy zestaw składa się z filtrów ND 16/64/256 i jest pomocny podczas dostosowywania szybkości przesłony w trudnych warunkach oświetleniowych. Drugi zestaw, zawierający filtry ND 4/8/32, umożliwia robienie żywych, jasnych zdjęć nawet przy niskiej wartości ISO. [8]

   [1] Zdjęcia wykonane w trybie SmartPhoto mają rozdzielczość 12MP.
   [2] Rozdzielczość 8K jest dostępna w trybie Free i Waypoint.
   [3] Specyfikacja maksymalnego zasięgu lotu jest wskaźnikiem trwałości i odporności łącza radiowego. Zawsze przestrzegaj lokalnych zasad i przepisów oraz używaj drona w zasięgu wzroku.
   [4] Ze względu na lokalne przepisy, niektóre kraje nie obsługują transmisji 5,8 GHz.
   [5] Maksymalny czas lotu można uzyskać lecąc pod kątem 9° przy prędkości 5,1 m/s, w bezwietrznych warunkach pogodowych.
   [6] APAS 3.0 i FocusTrack nie są dostępne podczas nagrywania w 4K przy 60, 50 i 48 fps, 2,7K przy 60, 50 i 48 fps i 1080p przy 120 i 240 fps.
   [7] Żywotność baterii sprawdzono za pomocą telefonu z Androidem w środowisku wolnym od zakłóceń.
   [8] Filtry ND16/64/256 znajdują się w zestawie Fly More Combo. Zestaw filtrów ND4/8/32 można zakupić oddzielnie.

   Podczas wykonywania zdjęć i filmów wyświetlanych na tej stronie przestrzegano wszystkich odpowiednich przepisów i regulacji.

   Często zadawane pytania

   Produkt

   Jakie są główne zalety Mavica Air 2 w stosunku do Mavica Air?

   Lepsza kamera, obniżony poziom hałasu w trakcie lotu, czas lotu oraz zasięg i nowa aplikacja DJI Fly - to główne elementy, które sprawią, że użytkowanie Mavica Air 2 będzie jeszcze przyjemniejsze

   Jakiej aplikacji mam używać aby latać Mavic Air 2?

   Mavica Air 2 współdziała z aplikacją DJI Fly. Wypróbuj nowego samouczka w aplikacji aby nauczyć się bezpiecznych lotów.

   Czy kontroler Mavica 2 jest kompatybilny z Mavic Air 2?

   Nie, nie jest kompatybilny

   Czy Mavic Air 2 jest kompatybilny z Smart Controllerem?

   W nadchodzących aktualizacjach zostanie dodane wsparcie dla kompatybilności Mavica Air 2 i Smart Controller

   Jak poprawnie zamontować śmigła?

   Zamontuj śmigła z białym oznaczeniem na silniki z takim samym oznaczeniem. Następnie, śmigła bez oznaczeń zamontuj na silniki bez oznaczeń. Upewnij się, że śmigła zamontowane są poprawnie, w innym wypadku dron nie będzie miał możliwości wystartowania.

   Czy Mavic Air 2 jest kompatybilny z systemem gogli DJI Goggles lub DJI Goggles RE?

   Nie, nie jest kompatybilny

   Jakich kart MicroSD powinienem użyć?

   Rekomendowane karty MicroSD:


   SanDisk Extreme PRO 64GB UHS-II V30 A2 microSDXC

   SanDisk High Endurance 64GB UHS-III V30 microSDXC

   SanDisk Extreme 64GB UHS-III 64GB V30 A1 microSDXC

   SanDisk Extreme 256GB UHS-III A2 microSDXC

   Lexar 667x 64GB UHS-II V30 A2 microSDXC

   Lexar High-Endurance 64GB UHS-III V30 microSDXC

   Samsung EVO Plus (Yellow) 64GB UHS-III V30 microSDXC

   Samsung EVO Plus (Red) 64GB UHS-III microSDXC

   Samsung EVO Plus 128GB UHS-III microSDXC

   Samsung EVO Plus 256GB UHS-III microSDXC

   Kingston V30 128GB UHS-III microSDXC

   Netac 256GB UHS-III A1 microSDXC

   Czy Mavic Air 2 jest wodoodporny?

   Nie, DJI Mavic Air 2 nie jest wodoodporny

   Jak mogę zamontować filtry ND?

   Delikatnie przytrzymaj kamerę aby uniknąć uszkodzenia, powoli przekręć filtr aby go zdemontować lub zamontować. Upewnij się, że filtr ND został zamontowany bezpiecznie, aby uniknąć przypadkowego odczepienia w trakcie lotu

   Czy Mavic Air 2 posiada dodatkowe oświetlenie LED?

   Tak, Mavic Air 2 jest wyposażony w dodatkową lampę LED skierowaną w podłoże, podobnie jak w przypadku serii Mavic 2. Poprawia bezpieczeństwo lotów.

   Czy Mavic Air 2 posiada wielokierunkowe wykrywanie przeszkód?

   Nie. Mavic Air 2 wykrywa przeszkody znajdujące się przed, za lub pod dronem.

   Jaka jest różnica między systemami APAS 2.0 a APAS 3.0?

   System APAS 3.0 został bardzo mocno usprawniony w porównaniu do poprzednich generacji. System tworzy mapę otoczenia w czasie rzeczywistym. Aktualnie jest najlepszym systemem unikania przeszkód w ofercie DJI.

   Jaka jest różnica między systemami Active Track 2.0 oraz Active Track 3.0?

   APAS 3.0 bardzo usprawnia możliwości śledzenia i rozpoznawania przedmiotów przez Mavica Air 2 w trybie Active Track. W momencie utraty możliwości śledzenia, systemy są w stanie bardzo szybko i sprawnie powrócić do pełni funkcjonalności jednocześnie unikając ewentualne przeszkody.

   Jak został ulepszony system transmisji OcuSync 2.0?

   OcuSync 2.0 wspiera częstotliwości 2.4 GHz oraz 5.8 GHz. Dzięki automatycznej zmianie pasma i większej odporności na zakłócenia, transmisja w jakości 1080p ma zasięg do 10 km (bez zakłóceń, bez przeszkód, w trybie FCC)

   Czy aparatura sterująca posiada złącze HDMI?

   Nie, nie posiada złącza HDMI.

   Jak mogę poprawić odbiór sygnału?

   Uchwyt na urządzenie mobilne jest jednocześnie obudową dla anten. Upewnij się, że anteny są skierowane w stronę drona. Sprawdź instrukcję w celu uzyskania dalszych informacji na temat ustawienia anten. Dodatkowo, upewnij się, że nie masz przy sobie dodatkowych urządzeń mogących generować zakłócenia. Wyłącz WiFi oraz Bluetooth w telefonie.

   Jakie są zalety nowej aparatury sterującej?

   Aparatura sterująca Mavica Air 2 charakteryzuje się wydłużonym czasem pracy (do 240 minut), wygodniejszym uchwytem, ulepszoną konstrukcją anten oraz lepszą ergonomią uchwytu na telefon.

   Jakie rozdzielczości oraz formaty zdjęć są dostępne?

   Normalne zdjęcia mogą być robione w rozdzielczości 12 MP lub 48 MP. Dostępne są również pliki RAW dla bardziej zaawansowanej postrprodukcji.

   Jakie tryby wideo wspiera Mavic Air 2?

   Mavic Air 2 wspiera tryby wideo do 4K/60 kl/s, oraz wideo HDR do 4K/30 kl/s. Wideo w zwolnionym tempie dostępne są w rozdzielczości 1080p do 240 kl/s (zwolnienie x8)

   Czy mogę nagrywać w Dlog lub innym płaskim profilu kolorów?

   Mavic Air 2 umożliwia nagrywanie w płaskim profilu D-Cinelike

   Jakie są zalety filtra Quad Bayer?

   W trakcie nagrywania wideo, filtr Quad Bayer pozwala kamerze kontrolować krótki, średni i długi czas ekspozycji w tym samym zakresie pikseli, co w rezultacie pozwala osiągnąć większy zakres dynamiczny.
   W przypadku zdjęć, filtr pozwala tworzyć zdjęcia w wysokiej rozdzielczości do 48 MP

   Jakie są zalety kodeka H.265?

   HEVC (H.265) jest bardziej nowoczesnym kodekiem niż H.264; pozwala zawrzeć więcej informacji jednocześnie używając mniejszej ilości miejsca na karcie pamięci/dysku.

   Czy mogę używać manualnych ustawień kamery?

   Tak, jest możliwość używania manualnych ustawień kamery

   Czym jest tryb SmartPhoto?

   SmartPhoto zawiera w sobie tryby rozpoznawania scenerii, Hyperlight oraz HDR w jednym. Rozpoznawanie scenerii optymalizuje ustawienia kamery pod kątem różnych widoków oraz wspiera inteligetne rozpoznawanie pięciu kategorii: zachodu słońca, błękitnego nieba, trawy, śniegu oraz zielonych drzew. Hyperlight z kolei optymalizuje zdjęcia w nocy oraz przy słabym oświetleniu. Ostatnia część składowa SmartPhoto, czyli HDR, wybiera najlpesze zdjęcie z wielu dzięki adapcyjnemu algorytmowi, który dobiera automatycznie najlepsze parametry kamery

   W jakich trybach Hyperlapse mogę nagrywać w 8K?

   Rozdzielczość 8K może zostać użyta wyłącznie w trybie "free" oraz "CourseLock" i będzie dostępna w kolejnych aktualizacjach oprogramowania

   Czym jest tryb Focus Track?

   FocusTrack składa się z trzech różnych inteligentnych trybów śledzenia. ActiveTrack 3.0, Point of Interest 3.0 (POI) oraz Spotlight 2.0. Wszystkie te tryby oferują różne możliwości śledzenia w różnych sytuacjach.

   Jakie inteligentne tryby lotu są dostępne w Mavicu Air 2?

   Quick Shot, Hyperlapse, Focus Track

   Czy jakieś ustawienia wideo NIE są dostępne w trakcie używania funkcji APAS 3.0 lub FocusTrack?

   APAS 3.0 oraz FocusTrack nie są dostępne jeśli korzystamy z nagrywania 4K w klatkarzu 60/50/48 kl/s oraz 1080p w 120 i 240 kl/s

   Jak mogę aktualizować oprogramowanie Mavica Air 2?

   Można zaktualizować oprogramowanie za pośrednictwem aplikacji DJI Fly lub skorzystać z oprogramowania DJI Assistant 2 for Mavic (dostępne na Windows raz Mac). Oprogramowanie można znaleźć na oficjalnej stronie DJI.

   Co mogę zrobić jeśli wersje oprogramowania aparatury sterującej oraz akumulatora nie są zgodne?

   Niezbędne będzie użycie DJI Fly lub DJI Assistant 2 for Mavic aby zaktualizować oprogramowanie.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj