7 Sekretów kreatywnego “power couple”: DJI Mini 2 & DJI Pocket 2

Istnieją związki, w wypadku których powiedzenie “para idealna” jest jak najbardziej prawdziwe. Często, kiedy spotkamy taką w rzeczywistości, nie jesteśmy w stanie powstrzymać podziwu.

A jeśli taki duet nie tylko wygląda dobrze, ale też wspólnie czyni dobro, można go określić jako “power couple”. Na szczęście, przeznaczenie nie jest jedynym czynnikiem, który sprawia, że w podobnych związkach wszystko układa się tak doskonale. DJI Mini 2 i DJI Pocket 2 prezentują: 7 cech szczęśliwej, kreatywnej pary, od której wszyscy możemy się czegoś nauczyć.

Sekret nr 1 – Jeśli chcecie zajść daleko, idźcie razem

Główną siłą napędową naszej kreatywności jest ciekawość. Niemal nigdy nie będzie ona wystarczająco wykorzystana. W wypadku par, nigdy nie będzie też wystarczająco współdzielona! Zabierając DJI Mini 2 i DJI Pocket 2 na swoją kolejną przygodę, możesz mieć pewność, że Twoja ciekawość zostanie maksymalnie zaspokojona. Z jednego powodu obydwa urządzenia zaprojektowano w taki sposób, aby mogły Ci towarzyszyć w podróży - są kompaktowe, poręczne i lekkie jak piórko.

Czas lotu DJI Mini 2 wynosi do 31 minut, a jego waga nie przekracza 249 g. To oznacza, że korzystając z niego, polecisz dalej niż jakimkolwiek innym dronem takiej klasy.

Co więcej, ważąc jedynie 249 g, DJI Mini 2 może polecieć do większej liczby miejsc niż jakikolwiek inny dron podobnej jakości. A jeśli znajdziesz się gdzieś, gdzie ten kompaktowy FlyCam nie będzie miał możliwości działania, DJI Pocket 2 będzie natychmiast gotowy do nagrywania wszystkiego, co przykuje Twoją uwagę, z dokładnie taką samą płynnością jak nasz minidron - niezależnie od tego, czy filmujesz w budynkach, podczas przejażdżki, a nawet pod wodą.

Podróżujcie i twórzcie wspólnie, a następnie wróćcie do domu z podwójnie cudownymi wspomnieniami.

Sekret nr 2 – Pozwól, aby Twoja słabość stała się siłą Twojej drugiej połówki

Jak każda inna świetna drużyna, kreatywne pary instynktownie skupiają się na sobie nawzajem, łącząc siły w akcji. W wypadku DJI Pocket 2 i DJI Mini 2, jeden jest świetnym słuchaczem, a drugi ma oko na większe sprawy.

Dzięki technologii DJI Matrix Stereo DJI Pocket 2 tworzy idealne wrażenie dźwięku przestrzennego w każdym wideo. Cztery mikrofony na uchwycie nieprzerwanie dostosowują się do kierunku kamery, aby uczynić wspomnienia jeszcze bardziej dynamicznymi, a co za tym idzie autentycznymi.

Kiedy więc DJI Mini 2 wykonuje jedno ze swoich magicznych “selfie-po-jednym-dotknięciu”, DJI Pocket 2 nagrywa Wasze słodkie rozmowy, okrzyki radości, ochrypły śmiech czy gwizdane piosenki o miłości. Kiedy połączysz zyskane w ten sposób materiały, poczujesz się jak w swoim własnym filmie: zobaczysz siebie i swoją drugą połówkę z lotu ptaka, słysząc jednocześnie Wasze głosy - czyste, głośne i wyraźne. Napisy końcowe. The end.

Sekret nr 3 – Zawsze miejcie na siebie oko

Pokaż, że Ci zależy, zachowując świadomość tego, gdzie w danym momencie jest Twój partner lub przyjmując rolę publiczności, gdy to on ma znaleźć się w centrum uwagi. Pamiętajcie też, żeby po prostu mieć oko na siebie nawzajem.

Dzięki 3-osiowym gimbalom DJI Pocket 2 i DJI Mini 2 umożliwiają uchwycenie ruchów Twoich i Twojego partnera najpłynniej, jak się da. Obydwa mają też najbardziej stabilną technologię śledzenia - DJI Pocket 2 wykorzystuje ActiveTrack 3.0, a DJI Mini 2 oferuje QuickShots i transmisję OcuSync 2.0. Te “chwytające chwile” urządzenia z pewnością będą “mieć na siebie oko”, wykonując stabilne ujęcia, których gwiazdami będziecie Wy.

Sekret nr 4 – Macie ze sobą wiele wspólnego? Wykorzystajcie to!

Im więcej podobieństw nas łączy, tym lepiej się ze sobą dogadujemy - to żadna nowość. W tym kontekście DJI Mini 2 i DJI Pocket 2 to prawdziwe bratnie dusze. Ich motto to nie tylko dzielenie się tym, co lubią, ale robienie tych rzeczy w praktyce - wspólnie.

Oprócz tego, że mogą tworzyć niesamowicie płynne materiały, wykonują też wysokiej jakości obrazy i filmy, mieszcząc się w niemal każdej torbie - zostaw więc swoją starą, nieporęczną kamerę w domu. DJI Mini 2 robi zdjęcia 12 MPX z 4x zoomem, a DJI Pocket 2 oferuje 64 MPX jakość fotografii i nawet 8x zoom. Obydwa urządzenia nagrywają filmy 4K. Mogą też tworzyć panoramy. Są łatwe w obsłudze i inteligentne, a każde z nich ma przy tym specjalną, dedykowaną aplikację. Wszystko to sprawia, że fantastycznie sprawdzają się również podczas spontanicznych akcji.

A zatem, do dzieła! Spędźcie razem dzień w parku miejskim, twórzcie sztukę, idźcie na spacer, jedźcie nad jezioro, odpocznijcie w lesie. Wybierzcie się na narty lub na rower, pływajcie, weźcie udział w górskiej wyprawie lub po prostu trzymajcie się za ręce, podziwiając zachód słońca. DJI Mini 2 i DJI Pocket 2 są gotowe na wszystko w każdym momencie. Wykorzystaj to, aby perfekcyjnie uchwycić tę specjalną chwilę!

Sekret nr 5 – Pamiętaj: zaufanie jest kluczowe

Nawet bratnie dusze muszą mieć przestrzeń tylko dla siebie. A pozwolenie swojej drugiej połówce na wolność, której czasami potrzebuje, bywa zarówno niezbędne, jak i trudne.

DJI Mini 2 zawsze wie, gdzie jest jego dom. Jeśli zajdzie taka potrzeba, powróci po jednym naciśnięciu przycisku. Po prostu ciesz się swobodą w powietrzu i lataj na odległość do 6 km dzięki potężnym możliwościom transmisji tego niewielkiego, ale potężnego drona. Nawet wiatry o prędkości do 10 m/s nie stanowią dla niego problemu!

Z drugiej strony mamy natomiast DJI Pocket 2. Odkrywanie świata przez cały dzień nie zawsze idzie zgodnie z planem, a urządzenie może wyślizgnąć Ci się z ręki. Na szczęście, wbudowana funkcja Drop Aware sprawia, że w takiej sytuacji gimbal obróci kamerę, aby chronić ją przed skutkami ewentualnego uderzenia w ziemię. Jeśli dodatkowo umieścisz DJI Pocket 2 w wodoodpornym etui,  może on nawet nagrywać pod wodą na głębokości do 60 m. Jak widać, obydwa urządzenia są w stanie zadbać o swoje bezpieczeństwo, dzięki czemu łatwiej im ufać sobie nawzajem. A zaufanie jest… Cóż, z pewnością wiesz, w czym rzecz.

Sekret nr 6 – Miłość to coś, co tworzycie razem

Mimo że istnieją dobre powody, aby zatrudnić profesjonalnego fotografa do przeprowadzenia Waszej sesji zdjęciowej, możecie się świetnie bawić, testując, nagrywając i tworząc obrazy samodzielnie. A z DJI Pocket 2 i DJI Mini 2 w Waszym ekwipunku otrzymujecie wszystkie możliwości, jakość i perspektywy, których Wam trzeba.

Zależy Wam na selfie na łódce? Doskonałym pomysłem może być powietrzne wideo, na którym się całujecie, zawierające jednocześnie perfekcyjnego timelapsa “zza kulis pocałunku” wykonanego za pomocą DJI Pocket 2. Myślicie o spacerze i trzymaniu się za rękę na polu lawendy? Nakręćcie je jednocześnie z największej i najmniejszej możliwej odległości! A może bitwa na śnieżki w Alpach? Stwórz imponujące nagranie z lotu ptaka, w tym samym czasie goniąc swoją drugą połówkę i filmując ten pościg z widoku pierwszej osoby. Kiedy połączysz materiał wykonany za pomocą drona DJI Mini 2 i ręcznej kamery DJI Pocket 2, wszystko stanie się możliwe! 

Sekret nr 7 – Twórzcie jeszcze piękniejsze wspomnienia

Jak mówi tekst klasycznej piosenki o miłości, nigdy nie chcesz niczego przegapić. Pragniesz na zawsze zatracić się w cudownej chwili? Oczywiście! Piękne wspomnienia stanowią esencję każdej dobrej historii - szczególnie tej o miłości.

DJI Pocket 2 i DJI Mini 2 tworzą filmy i zdjęcia, które na swój sposób “żyją”, dzięki jakości, dźwiękom, perspektywie i dodatkowym funkcjom. Kiedy jednak zakończysz nagrywanie, praca tych urządzeń wcale nie zostanie przerwana. Obydwa korzystają z ogromnych możliwości swoich dedykowanych aplikacji. Edytor AI i tryb Story mode pozwalają na dodawanie muzyki i efektów, aby zmienić Twoje materiały wykonane za pomocą DJI Pocket 2 w kinowe filmy w zaledwie kilka chwil. DJI Mini 2 oferuje z kolei QuickTransfer i inne natychmiastowe opcje edycji, które sprawiają, że cudowne wspomnienia biorą się właściwie “z powietrza”.

Jaka jest najlepsza cecha tych funkcji? Zarówno DJI Mimo, jak i DJI Fly umożliwiają edycję materiałów uzyskanych za pomocą obu urządzeń, nie tylko tego, któremu dedykowane jest oprogramowanie. Po prostu uruchom aplikację, mieszaj, wycinaj i udostępniaj swoje dzieła. Nie potrzebujesz drogiego programu do montażu - szybko się o tym przekonasz!

Na koniec, być może najlepsze, co możemy wynieść z naszego spotkania z kreatywną parą DJI Pocket 2 i DJI Mini 2. Wykonywanie wspaniałych filmów i zdjęć jest proste, ekscytujące i daje mnóstwo radości. Ale wykorzystywanie tych materiałów, aby tworzyć, edytować i dzielić się najpiękniejszymi wspomnieniami… To już prawdziwa miłość.

Życzymy więc wszystkim wesołych walentynek!

Polecane

pixel