DJI ogłasza program AirWorks 2017 jako pomoc we wprowadzeniu dronów do pracy

DJI - światowy lider w produkcji cywilnych dronów uruchomił rejestrację uczestników konferencji Airworks, która odbędzie się w Denver w dniach 7-9 listopada. Coroczne spotkanie, na 3 dni zgromadzi cały globalny ekosystem dronów. Odbędą się prezentacje branżowe, warsztaty praktyczne i sesje szkoleniowe. Wszystko z myślą o pracy dronów na niebie całego świata.

Wykorzystanie dronów w celach przemysłowych stale rośnie. Analitycy przewidują, że komercyjne zastosowanie technologii dronów zaliczając do tego oprogramowanie i usługi zostaną wycenione na ponad 127 miliardów dolarów. Dziś drony są używane do nieosiągalnych dotąd celów w gałęziach przemysłu od rolnictwa po budownictwo. Odegrały ważną rolę w udzielaniu pomocy służbom i w ciągu 4 lat przyczyniły się do uratowania życia 59 osobom.

“Wkraczamy w okres w którym drony będą pracować i wykonywać zadania które często są uważane jako nudne, brudne bądź niebezpieczne jak np. zbadanie lub przeprowadzenie inspekcji sieci energetycznej wysokiego napięcia.”- powiedział Jan Gasparic, szef Działu Partnerstwa Przemysłowego DJI. Airworks 2017 zbierze liderów branży innowacji i nowych pomysłów którzy pomogą wdrożyć drony do pracy w ich przedsiębiorstwach i da im świeże spojrzenie na przyszłość przemysłowej technologii DJI.

W Airworks, uczestnicy będą studiować obecne i przyszłe trendy przemysłu dronów, uzyskując praktyczne doświadczenie w warsztatach branżowych z pięciu gałęzi w tym rolnictwo, budownictwo, energię, infrastrukturę i bezpieczeństwo publiczne. Ponadto będą mieli okazję obejrzeć prezentację kierownictwa DJI, konsultować swoje pomysły w grupie usługodawców i profesjonalistów z branży. Uczestnicy dowiedzą się jak drony zmieniają przemysł i jak sprawić, aby w obecnych czasach zostały wykorzystane do pracy.

Rejestracja uczestników jest dostępna pod adresem: enterprise.dji.com/airworks

pixel