DJI prezentuje nowy produkt: Mavic Pro Snow White

DJI światowy lider w dziedzinie dronów cywilnych i technologii obrazowania, uruchomił dziś limitowaną edycję Mavic Pro Alpine White, dostępną wyłącznie w Apple.com i salonach Apple w większości krajów. Nowa edycja bestsellerowego modelu będzie oferowana jako Holiday Combo. Zestaw zawiera aparaturę, dwa dodatkowe inteligentne akumulatory, dwie dodatkowe pary śmigieł oraz miękki pokrowiec. Cena detaliczna w USA to około 1049 USD.

Przenośny i bardzo łatwy w obsłudze DJI Mavic Pro, wyposażony w najbardziej innowacyjną technologię lotu. Aparatura i śmigła także są w kolorze alpejskiej bieli, aby nadać zestawowi spójny wygląd. Mavic Pro był pierwszym dronem, zaprojektowanym dla konsumentów, którego można było zabrać dosłownie wszędzie. Jest wystarczająco mały, aby wrzucić go do walizki i wystarczająco szybki w przygotowaniu do startu, aby wzbić się w powietrze dosłownie wszędzie. Po złożeniu zajmuje mniej więcej tyle miejsca, co butelka z wodą. Pomimo kompaktowych rozmiarów korpusu Mavic Pro Alpine White jest wyposażony w zaawansowany system stabilizacji obrazu, szereg wbudowanych inteligentnych funkcji i bezkompromisową wydajność lotu. Połączenie 3-osiowej stabilizacji obrazu i kamery rejestrującej obraz w 4K, system autonomicznego lotu do precyzyjnej nawigacji i omijania przeszkód oraz inteligentnymi trybami lotów Active Track, Tap Fly, i tryb Gesture Control.

Rodzina dronów Mavic Pro nadal wyznacza standardy w kategorii dronów konsumenckich. Dzięki systemowi transmisji wideo DJI OcuSync - Mavic Pro Alpine White może polecieć aż do 7 km (w strefie FCC) i jest w pełni kompatybilny z DJI Goggle. Ten ultra-lekki aerodynamiczny bezzałogowiec i najnowocześniejszy układ napędowy sprawiają, że Mavic Pro Alpine White zapewni 27 minut lotu, a jego prędkość maksymalna w trybie sport to aż 65 km/h. Limitowana edycja Mavic Pro Alpine White będzie najnowszym członkiem rodziny Mavic Pro, w której skład wchodzą już Mavic Pro i Mavic Pro Platinum. 

Cena i dostępność: 

Mavic Pro Alpine White Combo możemy nabyć już za 1049$ w USA. Zestaw zawiera aparaturę, dwa dodatkowe inteligentne akumulatory,  dwie dodatkowe pary śmigieł oraz miękki pokrowiec. Produkt jest teraz dostępny wyłącznie na stronie internetowej Apple.com oraz w sklepie online DJI, Od 16 listopada 2017 r. Będzie także dostępny w wypranych sklepach Apple oraz flagowych salonach DJI. 

DJI Care Refresh

DJI Care Refresh jest dostępny w wybranych krajach i zapewnia pełne ubezpieczenia dla właścicieli Mavic Pro Alpine White. DJI Care Refresh obejmuje przypadkowe uszkodzenie drona, gimbala lub kamery podczas normalnego użytkowania przez okres 12 miesięcy, a za dodatkową opłatą plan oferuje maksymalnie dwie pełne wymiany drona na nowy lub w stanie jak nowy. Opcja DJI Care Refresh jest dostępna w cenie 99$ w USA. Należy nabyć ubezpieczenie w ciągu 48h od momentu aktywacji lub zanim aktywujemy DJI Mavic Pro Alpine White. Po więcej informacji lub sprawdzenia dostępności usług w swoim kraju odwiedź stronę https://www.dji.com/service/djicare.

pixel