DJI zaprezentuje dwa nowe drony i unikalny tryb Sphere na IFA 2017

Cichszy Mavic Pro Platinum, Phantom 4 Pro w kolorze Obsidian i nowy tryb 'Sphere' dla DJI Spark sprawiają, że zdjęcia z powietrza sprawiają jeszcze więcej radości i doznań.

31 sierpnia 2017 r. - DJI, światowy lider produkcji cywilnych bezzałogowców oraz technologii fotografowania z lotu ptaka, wprowadził dwa nowe drony: Mavic Pro Platinum i Phantom 4 Pro Obsidian oraz wprowadził tryb ‘Sphere’ dla DJI Spark podczas targów IFA 2017 w Berlinie.

"DJI stale poszukuje sposobów na udoskonalanie swoich produktów i wprowadzanie nowych funkcji, z których wiele jest wynikiem pozytywnych opinii i próśb, które otrzymaliśmy od użytkowników na całym świecie", powiedział Paul Pan, Senior Product Manager. "Począwszy od naszego stabilizatora ręcznego Osmo Mobile Silver, DJI poszerzyło swoją gamę produktów, aby sprostać różnym potrzebom i stylowi życia naszych konsumentów. Podobnie, zrobiliśmy to samo z dwoma najbardziej charakterystycznymi dronami, Mavic Pro i Phantom 4 Pro. Nowo dodany tryb fotografii "Sphere' dla DJI Spark otworzy nowe możliwości fotografii lotniczej"

Nowy i ulepszony Mavic Pro Platinum

DJI Mavic Pro Platinum zbudowany jest na wszystkich zaawansowanych funkcjach znanych z Mavic Pro, które zrewolucjonizowały sposób lotów bezzałogowych statków powietrznych. Jest idealny dla turystów, amatorów fotografii i miłośników sportów ekstremalnych.

Z 11-procentowym wzrostem czasu lotu, wynoszącym teraz do 30 minut, oraz w połączeniu z 60-procentową redukcją hałasu, Mavic Pro Platinum dostarcza najlepsze wrażenia dronowe. Ponadto kompaktowy i mocny korpus wykonano z powłoki w atrakcyjnym kolorze platyny.

Wydłużony czas lotu i cichszą pracę osiągnięto dzięki połączeniu nowych elektronicznych sterowników prędkości (ESC) i świeżo zaprojektowanych śmigieł, które są również kompatybilne z obecnym modelem Mavic Pro.

Ponadto Mavic Pro Platinum to wciąż przenośny, wydajny i niezwykle łatwy w obsłudze dron. Wyposażony w stabilizowaną kamerę 4K, zasięg 3,5 km, innowacyjną technologię FlightAutonomy zdolną do wykrywania przeszkód do 15 m i szereg inteligentnych trybów lotu.

DJI Spark: twórz wspaniałe sferyczne zdjęcia panoramiczne

Spark to łatwy w obsłudze, dający wiele frajdy mini dron, który unosi się wprost z dłoni. Spark to pierwszy dron, którego można kontrolować gestami rąk. Jest tak inteligentny, że możesz nim wystartować i odlecieć, zrobić sobie selfie, nakręcić film czy wylądować, bez użycia nadajnika.

Dzięki nowo wprowadzonemu trybowi Sphere w funkcji fotografowania użytkownicy mają teraz więcej sposobów na wykorzystanie DJI Spark i mogą łatwo stworzyć panoramiczne zdjęcia z efektem rybiego oka. Swoje nagrania i zdjęcia można udostępnić bezpośrednio na serwisy społecznościowe, z których część obsługuje już interaktywne obrazy. Nowa funkcja zostanie wkrótce włączona do najbliższej aplikacji mobilnej DJI GO 4 i aktualizacji oprogramowania DJI Spark.

Ten tryb łączy się z niedawno ogłoszonymi aktualizacjami oprogramowania, które pozwalają użytkownikom na uzyskanie najlepszych doświadczeń latania z łatwymi w użyciu funkcjami zdjęć i wideo:

• Nowy gest, umożliwiający rozpoczęcie i zakończenie nagrywania wideo

• Ulepszone funkcje QuickShot zapewniające jeszcze lepszy, kinowy efekt

• Tryb fotografowania w 180 stopniach i zwiększona rozdzielczość obrazu

• Pełna integracja z DJI Goggles

• Optymalizacja funkcji PalmLaunch zapewnia lepszą stabilność po starcie

• Zwiększona dokładność sterowania w trybie QuickShot - Dronie

DJI Phantom 4 Pro Obsidian: doskonałe narzędzie dla profesjonalnej fotografii lotniczej.

Flagowy produkt Phantom 4 Pro, który sprawił, że uzyskanie profesjonalnego ujęcia z lotu ptaka stało się łatwiejsze dla każdego, powraca z nowym ekskluzywnym wyglądem. Phantom 4 Pro Obsidian to elegancki, pomalowany na matowo-szary kolor, wyposażony w galwanizowany, wykonany z magnezu gimbal na którym nie widać śladów palców. Produkt wymagający najwyższych standardów technik produkcji.

Dla profesjonalistów, którzy potrzebują doskonałości podczas robienia zdjęć i wideo oraz klienta komercyjnego dokumentującego ślub, Phantom 4 Pro Obsidian posiada duży 1-calowy obiektyw CMOS i możliwość nagrywania wideo w formacie 4K 60fps w celu zapewnienia najlepszego ujęcia w każdej sytuacji.

Phantom 4 Pro Obsidian oferuje najlepsze rozwiązanie zakresie profesjonalnych usług fotografii powietrznej.

pixel