Nowość od DJI – Spark 2*

Spark 2 - Najnowsza technologia w zasięgu Twojej dłoni

DJI właśnie przekroczyło granicę niezwykłej technologii. DJI Spark 2 to pierwszy w historii dron, w który możesz włożyć swój smartfon. Od teraz dronem może stać się Twój własny telefon, a Ty w każdym momencie możesz wzbić go w przestworza i tworzyć niesamowite ujęcia za pomocą kamery swojego smartfona.Pozwól swojemu smartfonowi zamienić się w drona

DJI Spark 2 możesz uruchomić ze swojej dłoni, a następnie sterować nim za pomocą gestów. Dzięki sztucznej inteligencji, Spark 2 zapamiętuje obiekt, który ma sfotografować lub nagrać wokół niego wideo. Posiada wiele ciekawych szablonów, by Twoje ujęcia były jeszcze bardziej kreatywne.


Łatwe użytkowanie

DJI Spark 2 to mini dron, w który możesz włożyć swój smartfon. Dzięki temu, że jego konstrukcja została starannie przemyślana przez inżynierów DJI, jest on kompatybilny z większością dostępnych na rynku smartfonów. Dla pewności, czy Twój smartfon będzie z nim działał poprawnie, zachęcamy do sprawdzenia listy kompatybilności.


Wyjątkowe sterowanie

Podczas tworzenia DJI Spark 2 inżynierowie zrezygnowali ze standardowych aparatur i postawili na jeszcze większą wygodę. Następcą Sparka możesz sterować za pomocą gestów lub głosu. Wykonaj prostą komendę, aby dron wystartował, wykonał zdjęcie lub nagrał wideo, a następnie bezpiecznie wylądował.Technologia rozpoznawania AI

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i sztucznej inteligencji AI, DJI Spark 2 samodzielnie rozpoznaje obiekty, a także powierzchnie, dzięki czemu wie pod jakim kątem ma się ustawić, by wykonać jak najlepsze ujęcie. Dodatkowo, automatycznie ustawia poprawne parametry i projektuje kompozycję ujęcia. Wszystko po to by móc stworzyć doskonały materiał. 

Cztery popularne szablony

Skorzystaj z czterech dostępnych szablonów dla jeszcze lepszych i ciekawszych ujęć. Po prostu wypowiedz nazwę danego trybu, a DJI Spark 2 sam wystartuje i wykona Twoje polecenie.


Najlepsze rozwiązania

Niezwykły dron pozwala na lot do 13 minut podczas których może odlecieć nawet do 15 metrów od miejsca startu. Pamiętaj, że jest to czas maksymalny i zależy od wagi Twojego smartfona.


Składany i lekki

Dzięki składanej konstrukcji DJI Spark 2, możesz go mieć zawsze przy sobie. Zajmuje niewiele miejsca, a dodatkowo waży zaledwie 103 gramy, czyli posiada mniej więcej połowę wagi Twojego smartfona. Dzięki możliwości złożenia śmigieł nie musisz zdejmować go ze swojego telefonu za każdym razem. 


Kultowy Active Track 3.0 

Spark 2 posiada tryb Active Track 3.0, co oznacza, że umożliwia śledzenie poruszających się obiektów. Nie ma znaczenia, czy biegniesz, jedziesz na rowerze, czy spacerujesz brzegiem morza, Spark 2 podąży za Tobą i stworzy zapierające dech ujęcia. 


Bezpieczny lot

Dzięki zaktualizowanemu systemowi Flight Autonomy, czujnikom z przodu, z dołu, jak i z tyłu, oraz możliwości śledzenia otaczającego go środowiska, automatycznie wykrywa przeszkody, nie dopuszczając do kolizji.

* Treść artykułu jest żartem. Nie ma miejsca w rzeczywistości.

pixel