Premiera DJI Mini 2 – nowy, lekki dron dla każdego

Przedstawiamy DJI Mini 2 - nowego drona, który w małej, składanej konstrukcji mieści ogromny potencjał. Idealnie nada się dla początkujących i nie tylko. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że może stać się wymarzonym towarzyszem podróży - z łatwością zmieścisz go do torby lub plecaka i stworzysz niepowtarzalne ujęcia, gdziekolwiek się znajdziesz.

Czym wyróżnia się następca Mavic Mini? Jedną z jego ważniejszych zalet jest wyjątkowo lekka waga - nie przekracza ona 249 g! Nowy dron DJI waży więc tyle, co przeciętne jabłko, a ponadto jest tak mały, że mieści się w dłoni. Może więc towarzyszyć Ci niemal wszędzie, gdzie się udasz.

Tak kompaktowa konstrukcja mieści w sobie jednak potężne możliwości. DJI Mini 2 wyposażony został w kamerę, która umożliwia nagrywanie filmów 4K/30 FPS. Ich niezrównaną stabilizację zapewnia 3-osiowy gimbal. Tworzenie profesjonalnych ujęć ułatwia aż 4-krotny zoom, który świetnie sprawdzi się szczególnie podczas kręcenia z różnych dystansów. Wszystko to sprawia, że niezależnie od tego, czy jesteś ostrożnym operatorem, czy wolisz cieszyć się brawurowym lotem, łatwo i przyjemnie utrwalisz najpiękniejsze chwile w wyjątkowych obrazach.

Warto wiedzieć, że DJI Mini 2 będzie idealnym dronem również dla początkujących. Jest nie tylko lekki i kompaktowy, ale też wyjątkowo mało skomplikowany w obsłudze. Co więcej, oferuje szereg inteligentnych funkcji, które sprawiają, że wykonywanie kreatywnych ujęć staje się bajecznie proste, a zarazem bezpieczne. Idealnym przykładem będą QuickShots - tryby, które pozwalają niemal bez wysiłku nagrywać zaskakujące oryginalnością, profesjonalne materiały. Na uwagę zasługują również zróżnicowane możliwości tworzenia Panoram, dzięki którym z łatwością przygotujesz prawdziwe fotograficzne arcydzieła. Za bezpieczeństwo lotu odpowiada między innymi funkcja Return to Home.

Nowy dron DJI wyposażony został również w udoskonalony system OcuSync 2.0. Sprawia on, że następca Mavic Mini umożliwia niezawodną transmisję wideo w jakości Full HD na odległość nawet 6 km! Dzięki temu szybko zapomnisz o problemach z połączeniem i słabej jakości przesyłu. Z DJI Mini 2 polecisz jeszcze dalej i odkryjesz zupełnie nowe, fascynujące widoki.

Maksymalny czas lotu DJI Mini 2 wynosi aż 31 minut. To wystarczająco dużo, aby cieszyć się swobodnym lotem i przygotować idealne ujęcie. Dokładnie zaplanuj każdy szczegół i stwórz nagranie lub zdjęcie w pełni zgodne z Twoją wizją. Nowy produkt DJI da Ci na to odpowiednio długi czas!

Czy wiesz, w jaki sposób możesz w pełni wykorzystać potencjał naszego najnowszego drona? Z pomocą aplikacji DJI Fly! QuickTransfer umożliwia pobieranie nagranych przez Ciebie materiałów z prędkością nawet 20 MB/s, a dzięki funkcji Trimmed Download wygodnie je przytniesz przed dalszą obróbką. Wykorzystując dostępne w specjalnym edytorze kreatywne szablony, odmienisz nieco charakter swoich filmów czy zdjęć, a automatyczna optymalizacja obrazu wydobędzie z nich to, co najpiękniejsze - uwydatni bogactwo kolorów i podkreśli najmniejsze nawet szczegóły.

DJI Mini 2 będzie dostępny do kupienia w wersji podstawowej oraz Combo - z dodatkowymi akcesoriami. Co znajdziesz w rozszerzonym zestawie? Aż 3 akumulatory (standardowe opakowanie zawiera tylko 1), specjalny hub umożliwiający ich sekwencyjne ładowanie, zwiększającą bezpieczeństwo lotu blokadę na śmigła, ładowarkę USB 18 W oraz praktyczną torbę, która ułatwi przechowywanie i transport drona. Wszystkie te akcesoria sprawią, że następca Mavic Mini  stanie się jeszcze prostszy i wygodniejszy w użytkowaniu!

Nowy dron DJI będzie dostępny w sprzedaży od zaraz. Cena DJI Mini 2 w wersji podstawowej wynosi 2199 zł. Zestaw rozszerzony Combo będzie kosztować 2899 zł.

pixel