Przygotuj się! Najlepsze akcesoria do dronów dla każdego pilota (2020)

Możesz bez większych przeszkód używać dronów DJI od razu po wyjęciu z pudełka. Dodatkowe oprzyrządowanie pozwoli jednak przenieść Twoje doświadczenie na zupełnie nowy poziom.

Wielu początkujących pilotów często pomija podobne kwestie, dopóki podczas lotu nie odczują, że czegoś im brakuje. Aby pomóc Ci skompletować najbardziej przydatne wyposażenie i ułatwić latanie, przygotowaliśmy listę top 10 akcesoriów do dronów. Będziesz zaskoczony, jak bardzo zestaw odpowiednich przyborów może zrewolucjonizować Twój czas w przestworzach!

Spis treści:


Top 10 akcesoriów do dronów DJI

Akumulatory

Dla wielu pilotów około 20 minut lotu to żadna zabawa. Posiadanie przynajmniej 3-4 zapasowych akumulatorów jest konieczne szczególnie w przypadku profesjonalnych powietrznych fotografów. Nie chcesz, żeby Twój czas lotu był zbyt ograniczony? Zabierz ze sobą kilka dodatkowych akumulatorów i wznieś się w przestworza na dłużej!

Jakich akumulatorów do dronów szukasz:

DJI Mini 2 / DJI Mavic Air 2 / DJI Mavic Mini / DJI Mavic Pro 2 lub DJI Mavic 2 Zoom / DJI Spark / Seria DJI Phantom 4 / DJI Inspire 2 / DJI Tello


Śmigła

Kiedy Twojemu dronowi zabraknie energii, możesz po prostu go naładować i kontynuować lot. Jeśli jednak uszkodzone zostanie śmigło, musisz natychmiast sprowadzić swojego bezzałogowca na ziemię i je wymienić. Gdy nastąpi wypadek, te delikatne elementy urządzenia zazwyczaj psują się jako pierwsze. Warto więc zawsze mieć ich kilka pod ręką - dokładnie tak, jak zawsze masz zapasową oponę w samochodzie. To sprawi, że w przypadku kryzysowej sytuacji będziesz odpowiednio zabezpieczony i szybko poradzisz sobie z problemem. Co więcej, dodatkowe śmigła nie są zbyt drogie - nie musisz więc długo zastanawiać się nad ich zakupem. Pamiętaj, aby zamówić je razem ze swoim dronem - dzięki temu zaoszczędzisz na kosztach dostawy!

Jakich śmigieł do drona szukasz: 

DJI Mini 2 / DJI Mavic Air 2 / DJI Mavic Mini / DJI Mavic 2 Pro lub DJI Mavic 2 Zoom / DJI Mavic Air / DJI Inspire 2 / DJI Tello / DJI Tello Edycja Iron Man


Filtry ND

Aby Twoje ujęcia były pełniejsze, a detale jeszcze bardziej wyraźne, mogą przydać się filtry ND, które pomogą w kontroli ekspozycji. Dzięki temu możesz wybrać odpowiedni zestaw tak, aby łatwiej było Ci dostosować szybkość przesłony w trudnych warunkach oświetleniowych lub poprawić kolory na jasnych i żywych zdjęciach, nawet przy niskiej wartości ISO. Wiele elementów poprawianych na etapie postprodukcji, można wyeliminować w momencie robienia zdjęcia poprzez zakup odpowiedniego filtra, co znacząco ułatwia pracę i pozwala skupić się na robieniu najpiękniejszych ujęć.

Jakich filtrów ND szukasz:

DJI Mavic Air 2 / DJI Mavic 2 Pro lub DJI Mavic 2 Zoom / DJI Inspire 2


Hub ładowania

Nie jesteś fanem czekania, aż Twoje akumulatory zostaną naładowane jeden po drugim? Pozwól hubowi ładowania zająć się wszystkim za Ciebie! To praktyczne, szybkie i niezawodne akcesorium może ładować wiele akumulatorów jednocześnie. Jego inteligentne funkcje pozwalają zasilać je w sekwencjach zależnych od ich poziomu naładowania - od wysokiego do niskiego. Zyskaj więc całą energię, jakiej potrzebujesz, z hubem DJI!

Jaki hub ładowania jest Ci potrzebny: 

DJI Mini 2 / DJI Mavic Air 2 / DJI Mavic Mini / DJI Mavic Pro 2 lub DJI Mavic 2 Zoom / DJI Inspire 2 / DJI Tello


Torby transportowe

Wielu pilotów zabiera swoje drony wszędzie, gdzie się wybierają, aby nigdy nie przegapić szansy na lot. Jeśli jesteś jednym z nich, możesz też mieć podobne obawy - związane na przykład z ryzykiem zadrapania, uderzenia czy zarysowania urządzenia w trakcie transportu. Chcesz zyskać pewność, że Twój bezzałogowiec jest dobrze chroniony? Specjalnie zaprojektowana torba będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Umożliwia ona bezpieczny transport drona i wszystkich jego akcesoriów. Niektóre modele mogą nawet przechować również laptopa. Wszystkie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby gwarantować skuteczność, funkcjonalność, wytrzymałość i komfort.

Jakiej torby transportowej szukasz: 

DJI Mini 2 / DJI Mavic Air 2 / DJI Mavic Mini


Karta SD

dji drone parts sd card-690x400

To ogromnie frustrujące, kiedy przygotujesz już wszystko do wykonania idealnego ujęcia, ale Twoja karta SD nie działa lub jest zapełniona. Możesz uniknąć podobnych problemów, mając pod ręką kilka kompatybilnych produktów tego rodzaju. Certyfikowana karta SD SanDisk umożliwia zapisanie każdego szczegółu Twojej przygody i eliminuje konieczność oczekiwania na transfer materiałów między urządzeniami. Pojemność 32 GB pozwala nagrać do 40 minut filmu 4K, a 64 GB do 80 minut.

Jakiej karty SD szukasz: 

SanDisk Extreme microSD Card 128GB / 64GB / 32GB


Mata do lądowania

DJI quadcopter parts landing pad-690x400

Czasami teren startu nie jest idealny i musisz się zastanowić, jak ochronić swojego drona przed mokrym podłożem, piaskiem, śniegiem itp. To przenośne i łatwe do złożenia akcesorium wyeliminuje Twoje obawy związane z ewentualnym uszkodzeniem gimbala lub kamery, kiedy odlatujesz i lądujesz na wymagających powierzchniach. W zestawie znajdziesz również kołki, dzięki którym stabilnie przymocujesz matę i zabezpieczysz ją nawet przed silnym wiatrem.

Jakiej maty do lądowania szukasz: 

Normalna / Zaawansowana


Osłona przeciwsłoneczna do kontrolera

Światło słoneczne nie jest Twoim przyjacielem, kiedy chcesz mieć dobry widok na ekran. Istnieje jednak łatwe rozwiązanie, które pozwoli Ci cieszyć się piękną pogodą i przyjemnym lotem w tym samym czasie. Wystarczy, że wykorzystasz dedykowaną osłonę przeciwsłoneczną! Ochroni ona Twój tablet lub telefon przed słońcem i zapewni Ci doskonały widok na wyświetlacz. To praktyczne akcesorium jest też składane, a co za tym idzie łatwe w transporcie.

Jakiej osłony przeciwsłonecznej szukasz: 

DJI Mavic Air 2

Osłona przeciwsłoneczna CrystalSky 


Ładowarka samochodowa

Ładowarka samochodowa umożliwia wygodne ładowanie drona nawet w czasie podróży. Możesz bez najmniejszych problemów ładować inteligentne akumulatory lub kontroler przez zapalniczkę samochodową. To praktyczne akcesorium DJI zostało wyposażone w ochronę przed niskim napięciem i przegrzaniem. Dzięki temu automatycznie przerywa ładowanie, kiedy napięcie akumulatora nie osiąga bezpiecznej wartości lub temperatura zapalniczki samochodowej staje się zbyt wysoka. Kup swoją ładowarkę i ciesz się bezpiecznym, szybkim ładowaniem.

DJI Mavic Air 2 / DJI Mavic 2 Pro lub DJI Mavic 2 Zoom / DJI Mavic Air / DJI Inspire 2 


Najlepsze akcesoria do DJI Mavic 

Pokrowiec

DJI Mavic accessories aricraft sleeve-690x400

Chcesz włożyć swojego drona do torby, ale obawiasz się jego zadrapania? Zapewnij mu dodatkową ochronę z pomocą tego praktycznego, wykonanego z miękkich i wytrzymałych materiałów pokrowca! Dzięki niemu Twój Mavic zyska zabezpieczenie przed pyłem i zużyciem, a Ty będziesz cieszyć się jego wygodnym i bezpiecznym transportem.

Pokrowiec na: 

Mavic Air 2 / Mavic 2

Osłona gimbala

DJI mavic accessories gimbal cover-690x400

Uderzenia w trakcie transportu mogą spowodować uszkodzenie gimbala kamery. Specjalna osłona pozwoli znacznie zmniejszyć Twoje obawy związane z podobnym ryzykiem. Dzięki temu solidnemu akcesorium pył, woda i uderzenia już nie będą aż tak przerażające!

Kup teraz

Najlepsze akcesoria do DJI Phantom 

CrystalSky

Wyjątkowo jasny ekran sprawia, że wszystko staje się widoczne w świetle słońca. To akcesorium idealnie sprawdzi się podczas nagrywania na zewnątrz. Zaprojektowane od podstaw, aby bezproblemowo współpracować z aplikacją DJI GO/DJI GO 4, oferuje Ci całkowitą kontrolę.

Kup teraz

pixel