6 Niesamowitych rzeczy, które możesz robić z RoboMaster S1

6 Niesamowitych rzeczy, które możesz robić z RoboMaster S1

Zapraszamy do wspólnego odkrywania RoboMaster S1 i wszystkich ekscytujących rzeczy, które możemy robić dzięki temu robotowi edukacyjnemu. Od wszelkiego rodzaju zabaw po kreatywne programowanie, S1 odkrywa przed Tobą świat przygody w domowym zaciszu.

RoboMaster S1 to robot edukacyjny oferujący użytkownikom różnego rodzaju tryby zabawy, 46 programowalnych podzespołów i inteligentne funkcje AI. Dzisiaj pójdziemy o krok dalej i pokażemy kilka zastosowań S1, które urozmaicą zabawę w domu. 

Taniec

Zaczynamy zabawę! Pomimo tego, że S1 jest robotem edukacyjnym, został wyposażony w 6 programowalnych modułów AI, które zaprogramujesz w Scratchu lub Pythonie. Niezależnie od tego, czy wykonujesz trening, czy ćwiczysz taneczne ruchy, S1 dotrzyma Ci towarzystwa!

wykorzystanie Robomastera

Gry i Zabawy

Zabaw z RoboMaster S1 nigdy nie ma końca. S1 obraca i porusza wieżyczką góra/dół  w zakresie  540° × 65°. Dzięki silnikom bezszczotkowym umożliwia niebywałą kontrolę w trakcie każdej zabawy, która tylko przyjdzie Ci do głowy!

Robot edukacyjny w czasie zabawy

Możesz urozmaicić swoją przygodę w domu dzięki niesamowitym trybom Multiplayer i pokonywaniu toru przeszkód. Ślizgaj się po kuchennej podłodze, manewruj wokół stołu w jadalni i ścigaj się do linii mety!

Zabawa robomasterem S1

Możesz używać działka S1 do wykonywania różnych sztuczek. Kulki żelowe są nietoksyczne, a S1 posiada możliwość włączenia ograniczeń szybkostrzelności i kąta podniesienia wieżyczki, zapewniając ekscytującą, ale i bezpieczną zabawę w domu. 

Robot edukacyjny

Wyjdź na spacer

Jeśli masz dość siedzenia w domu, czemu by nie zrobić sobie przerwy i nie zabrać S1 na szybki spacer? System Rozpoznawania Gestów w S1 pozwala na wykonywanie poleceń na podstawie różnego rodzaju komend.

wykonywanie poleceń przez robomastera

Ćwicz parkowanie

System napędowy S1 składa się z 4 kół w układzie Mecanum, z czego każde zbudowane jest z 12 rolek, umożliwiając ruch w każdym kierunku i pełną kontrolę nad torem jazdy. Poćwicz parkowanie w różnych zakamarkach swojego domu.

parkowaie robomasterem

Wyślij wiadomość

Wgraj wiadomość do RoboMaster S1 i pozwól mu zrobić resztę. Unikalny system FPV dający podgląd na tor jazdy, daje Ci kontrolę, jakiej potrzebujesz. Możesz również zaprogramować 46 różnych podzespołów, lub użyć wbudowanej funkcji interkomu, by nagrywać i odtwarzać wiadomości głosowe

przekazywanie wiadomości za pomocą robomastera

Zbudujcie go razem

Budowanie S1 to nie tylko zabawa, ale i nauka. Dodatkowo pozwala Twoim dzieciom na wspólne spędzanie czasu. Budując swojego robota od każdej śrubki, po zaprogramowanie podzespołów, zapewnisz sobie i bliskim zabawę na wiele godzin. W przypadku jakichkolwiek problemów zawsze możesz zajrzeć do instrukcji obsługi lub wideo tutoriali.

Składanie Robomastera

Świat to Twoja arena

RoboMaster S1 rozwija kreatywność różnorodnością trybów i niezapomniane doświadczenie jazdy FPV. Sięgnij po S1 i rozpocznij zabawę w domu już dziś!

pixel