Mavic Mini: Niesamowite wskazówki i pomysły na loty w pomieszczeniach!

Zabawa nie musi się kończyć, nawet jeśli utkniesz w domu! Nieważne czy jesteś filmowcem, czy po prostu chcesz się dobrze bawić. Mavic Mini jest doskonałym dronem do codziennych przygód. Poniższe wskazówki zostały zainspirowane zdjęciami wykonanymi przez Drone Film Guide.

1. Ruch zatrzymany

Mavic mini jest wyposażony w genialny aparat 2.7K, który jest stabilizowany przez trzyosiowy gimbal. Dzięki temu możesz używać go jako aparatu fotograficznego! Ustaw Mavica Mini w miejscu, w którym kadr będzie ładny. Zrób zdjęcie, następnie przenieś obiekt i zrób kolejne zdjęcie. Powtórz ten proces kilkukrotnie i połącz wszystkie zdjęcia w jeden film. Uzyskasz w ten sposób zabawny film poklatkowy.

Mavic Mini stop motion

2. Kreatywne ujęcia

Mavic mini jest niezwykle przenośny- jego waga to tylko 249g. Jest wystarczająco mały, aby zmieścił się w dłoni. To niesamowite narzędzie do robienia wyjątkowych zdjęć w pomieszczeniach.

Mavic Mini creative angles

3. Magiczny efekt podwojenia

Oto kolejna świetna wskazówka jak można wykorzystać Mavic Mini. Stabilizowany trzyosiowy gimbal utrzymuje perfekcyjnie nieruchome ujęcie. Wszystko, co musisz zrobić, to nagrać siebie bądź jakiś przedmiot, w różnych miejscach. Następnie będziesz musiał wykonać krótką edycję swojego wideo.

Mavic Mini magic twin effect

4. Timelapse

Tworzenie wideo w pomieszczeniach ma wiele zalet i kreatywnych możliwości. Od malowniczego zachodu słońca po zabawnego szczeniaka, stwórz timelapse wszystkiego, co lubisz dzięki Mavic Mini. Wystarczy znaleźć odpowiedni kadr, wybrać z menu aplikacji „DJI Fly” opcje „Timed Shot” oraz ustawić ekspozycję. Na końcu wystarczy połączyć wszystkie uzyskanie zdjęcia w jedno wideo. Superproste a efekt jest doskonały. Spróbuj sam wykonać taki timelapse!

Mavic Mini timelapse

5. Zdjęcia HDR

Następna wskazówka jest idealna dla wszystkich początkujących fotografów. Wnętrza pomieszczeń są pełne różnego rodzaju światła, przez co nie trudno jest uzyskać prześwietlone lub niedoświetlone zdjęcia. Jak możesz poprawić swoje zdjęcia w pomieszczeniach? Umieść Mavica Mini na płaskiej powierzchni i zrób kilka zdjęć tego samego ujęcia, ale z różnymi ustawieniami ekspozycji. Połącz te zdjęcia w programie graficznym, aby uzyskać oszałamiający obraz.

Mavic Mini hdr

6. Panorama

Możesz także używać Mavic Mini jak zwykłego aparatu do tworzenia imponujących panoram! Zrób serię zdjęć, upewniając się, że każde zdjęcie zachodzi na siebie. Połącz wszystkie te obrazy z w programie do edycji, aby stworzyć ultra szeroką panoramę!

Mavic Mini panorama

Mavic Mini: Kreatywne wskazówki na loty we wnętrzach.

Mavic Mini jest ultralekki, przenośny i idealny do codziennych przygód. Nawet jeśli utkniesz w pomieszczeniu, możesz nadal dobrze się bawić i tworzyć kreatywne filmy i zdjęcia. Kup Mavica Mini już dziś za jedyne 1799 zł i odkryj, jak łatwo można tworzyć niesamowite filmy!

pixel