Premiera nowego drona – DJI Mavic Air 2

DJI zaprezentował nowego drona - DJI Mavic Air 2. Tym samym potwierdziły się informacje o nowym produkcie bedacym następca popularnego modelu Mavic Air, który swoją premierę miał ponad dwa lata temu. Dron od razu stał się wielkim hitem i z pewnością jego następca będzie cieszył się równie dużą popularnością, tym bardziej, że premiera Mavic Air 2 uznawana jest za najważniejszą w tym roku.

DJI mavic Air 2

Swoim wyglądam nowy dron przypomina mniejszą wersję Mavica Pro, waży 570 g i może latać z prędkością do 68 km/h. Maksymalny czas lotu to 34 minuty. Dodatkowo dron oferuje lepszy zasięg dzięki transmisji OcuSync 2.0, która umożliwia lot nawet nawet do 6 km i przesyła obraz na żywo, w rozdzielczości 1080p, bezpośrednio z kamery.

Dron wyposażony jest w inteligentne czujniki, skanujące otoczenie w 3 kierunkach, które zapewniają bezpieczniejsze loty użytkownikom.

DJI Mavic Air 2 gwarantuje płynne nagrywanie w jakości 4K w 60 klatkach na sekund. Dron posiada 1/2 calowy sensor CMOS Sony IMX586 i jest wyposażony w technologię SmartPhoto, która łączy rozpoznawanie środowiska, tryb HyperLight oraz tryb HDR. Tryb HyperLight optymalizuje zdjęcia zrobione w słabych warunkach oświetleniowych. Wykorzystując 3-osiową stabilizację gimbala aparat wykonuje najwyższej jakości zdjęcia, nawet mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych. Mavic Air 2 wyposażony jest w inteligentne tryby lotu, które ułatwiają stworzenie profesjonalnych ujęć

Nowością może być nowa ergonomiczna aparatura, charakteryzująca się komfortem użytkowania i dłuższym działaniem akumulatora. 

Produkt będzie dostępny w wersji podstawowej w cenie 3999 PLN oraz w wersji Fly More Combo, która będzie kosztować 4999 PLN

pixel