Unboxing Mavica Air 2-najważniejsze cechy i funkcje

Unboxing Mavica Air 2 - najważniejsze cechy i funkcje

Dzięki Mavic Air 2 przeniesiesz swoje zdjęcia i filmy na wyższy poziom. Oferuje on zdjęcia w rozdzielczości 48 MP, SmartPhoto, wideo 4K / 60 kl./s, funkcję HDR, FocusTrack, lot do 34 minut i wiele, wiele więcej! Specjalnie dla Was zrobiliśmy unboxing, żebyście mogli dokładnie zobaczyć, co znajduje się w środku oraz poznać wszystkie funkcje tego niesamowitego drona.

W zestawie Combo

 • DJI Mavic Air 2 x1
 • Aparatura sterująca x1
 • Inteligentny akumulator x3
 • Śmigła (6 par)
 • Torba transportowa x1
 • Hub ładowania akumulatorów x1
 • Zestaw filtrów (ND16 / ND64 / ND256) x1
 • Adapter powerbank do akumulatorów x1
 • Zabezpieczenie gimbala x1
 • Zapasowe drążki aparatury x2
 • Ładowarka sieciowa x1
 • Kabel zasilający x1
 • Kable do aparatury (Micro USB, USB-C, Lightning)
 • Kabel USB do transmisji 

W zestawie Single

 • DJI Mavic Air 2 x1
 • Aparatura sterująca x1
 • Inteligentny akumulator x1
 • Śmigła (3 pary)
 • Zabezpieczenie gimbala x1
 • Zapasowe drążki aparatury x2
 • Ładowarka sieciowa x1
 • Kabel zasilający x1
 • Kable do aparatury (Micro USB, USB-C, Lightning)
 • Kabel USB do transmisji
zestaw DJI Mavic Air 2 Fly More Combo
Zestaw Fly More Combo
dron Mavic air 2
aparatura sterująca do mavica Air 2
Transmisja wideo: do 6 km 1080pCzas lotu: 34 min
HDR FocusTrack
Zdjęcia 48 MP & Wideo  4K/60fps8K Hyperlapse

Wydajność kamery

Mavic Air 2 zapewnia niezwykłe parametry kamery. Zobaczmy, co potrafi.

Zdjęcia 48MP

Zdjęcia 48 MP oraz 1/2' matryca CMOS obsługiwana przez technologię Quad Bayer. Wykonuj fotografie w krystalicznie czystej rozdzielczości.

zdjęcia wykonywane dronem

Wideo 4K/60 kl./s

Mavic Air 2 oferuje nagrywanie wideo w 4K / 60 fps, 2,7 K / 60 fps i 1080p / 240 fps, co jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą poprawić swoje umiejętności. Dzięki D-Cinlike pozwala na zachowanie detali, pozwalając Ci na stworzenie profesjonalnych materiałów. 

Wideo wykonywane dronem 4K/60 kl./s

Wideo HDR

Najnowszy Mavic został wyposażony w wideo HDR, które jest obsługiwane przez wysokowydajną technologię Quad Bayer. Dzięki czujnikowi, HDR pozwala Ci na przechwycenie obrazów z zachowaniem wszystkich szczegółów i niezwykłych kolorów. 

Wideo HDR

SmartPhoto 

Mavic Air 2 posiada funkcję SmartPhoto, która integruje HDR, HyperLight oraz rozpoznawanie kadru, aby móc stworzyć idealne ujęcie. Funkcja HyperLight poprawia zdjęcia, które zostały wykonane w słabych warunkach oświetleniowych poprzez łączenie wielu zdjęć i usuwanie ewentualnych szumów. Rozpoznawanie scenerii optymalizuje parametry fotografowania na podstawie rozpoznania zachodu słońca, jasności nieba, koloru trawy, itd. HDR korzysta z zaawansowanych algorytmów, aby zoptymalizować zakres dynamiki danego obrazu. Dzięki SmartPhoto stworzysz oszałamiające fotografie.

Smart Photo

Panorama HDR

Dla tych, którzy szukają niesamowicie szerokich ujęć w postaci miniatury, którą można udostępnić na swoich social media, Mavic Air 2 oferuje najbardziej zaawansowany tryb panoramy DJI, który zachwyca żywymi kolorami i zachowaniem wszystkich detali.

Panorama HDR w mavicu Air 2

Stabilizacja

Korzystając ze znanego już 3-osiowego gimbala DJI, Mavic Air 2 pozwala na tworzenie kinowych ujęć nawet podczas wiatru. Możesz uzsykać doskonałe materiały, bez względu na to, jak trudne będzie to ujęcie.

Filmowe ujęcia

FocusTrack to łatwy w obsłudze pakiet inteligentnych trybów fotografowania, który zapewnia Ci pełną kontrolę.

ActiveTrack 3.0

Jeśli poszukujesz drona, który będzie za Tobą podążał, Mavic Air 2 może zrobić to, dodatkowo unikając przeszkód dzięki ActiveTrack 3.0. Korzystając z najlepszej jak do tej pory technologii śledzenia poruszających się obiektów DJI, możesz zidentyfikować obiekt, nawet po zgubieniu go na moment dzięki algorytmom, które przewidują jego pozycję. Co więcej, ulepszono zarówno proces unikania przeszkód jak i rozpoznawanie obiektów.

Active Track 3.0

Spotlight 2.0

Ten inteligentny tryb pozwala na utrzymanie danego obiektu w środku kadru.

Spotlight 2.0

POI 3.0

Point of Interest 3.0 wykorzystuje zaawansowaną technologię pozycjonowania, aby móc stworzyć zautomatyzowaną ścieżkę lotu oraz stały punkt, wokół którego będzie latał Mavic Air 2 utrzymując go w środku kadru. POI 3.0 może śledzić ludzi, a także samochody i inne poruszające się obiekty dając Ci możliwość tworzenia kreatywnych ujęć. 

POI 3.0

Hyperlapse 8K

Doskonała funkcja dla wszystkich twórców chcących zmienić swoje materiały w profesjonalne, kinowe ujęcia. Mavic Air 2 pozwala na płynne ukazanie upływu czasu i ruchu. Możesz w efektowny sposób uchwycić słońce znikające za horyzontem w pojedynczym ujęciu. Hyperlapse 8K pozwoli Ci wejść na wyżyny swojej kreatywności. Po prostu wybierz swoją scenę i pozwól aplikacji wykonać całą pracę za Ciebie w zaledwie kilka sekund! Uzyskane ujęcie nie wymaga postprodukcji, zaś możliwości są nieograniczone dzięki 4 różnym trybom Hyperlapse do wyboru.

Hyperlapse 8K w mavicu Air 2

QuickShots

Każdy twórca treści marzy o materiałach, które ulepszą jego kanał społecznościowy. Dzięki zaledwie kilku kliknięciom, QuickShots zapewni Ci oszałamiające tryby lotu, które uwolnią Twój potencjał. Dzięki szablonom, muzyce i efektom specjalnym, Twoje materiały będą wyglądały jak te z kinowych ekranów. Co więcej, elektroniczna stabilizacja obrazu sprawi, że ujęcia będą płynne i jeszcze bardziej imponujące.

Tryb QuickShots

Wydajność i bezpieczeństwo lotu

Mavic Air 2 łączy bezpieczeństwo lotu z imponującymi osiągami.

OcuSync 2.0

Nowa generacja OcuSync 2.0 oferuje transmisję wideo do 6km, a także transmisję na żywo w rozdzielczości 1080p FHD. Wideo można edytować bezpośrednio w aplikacji i udostępniać w mediach społecznościowych. Zmniejszono również interferencje ze względu na różne pasma częstotliwości oraz płynniejszą transmisję obrazu z kodowaniem H.265 oraz lepszą wydajność sygnału w porównaniu do poprzednich wersji. 

Transmisja wideo ocuSync 2.0

Wykrywanie Przeszkód

Dla bezpiecznego i wygodnego lotu, Mavic Air 2 został wyposażony w przednie, tylne i dolne czujniki wykrywania przeszkód. Ponadto dodatkowe oświetlenie na spodzie drona zwiększa widoczność i bezpieczeństwo w słabych warunkach oświetleniowych, pomagając bezpiecznie wylądować.

System APAS 3.0 (Advanced Pilot Assistance Systems)

APAS to zaawansowana funkcja mapująca teren w trakcie lotu, zapewniająca skuteczne omijanie przeszkód w poszczególnych scenariuszach. System omijania przeszkód DJI jest obecnie najlepszym rozwiązaniem na rynku, zapewniając bezpieczny lot niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Dwie częstotliwości

Mavic Air 2 został zaprojektowany na każdą okazję. By zwiększyć jego odporność na zakłócenia sygnału radiowego niezależnie od warunków, w której fotografujemy lub filmujemy, system automatycznie będzie przełączał połączenie pomiędzy pasmami 2.4/5.8 GHz dla zapewnienia stabilnej komunikacji między dronem a aparaturą w trakcie lotu.

Akumulator

Dzięki ulepszonemu napędowi Mavic Air 2 oferuje lot do 34 minut, więc nie musisz się spieszyć, żeby uzyskać idealne ujęcie. Z jego pomocą rozszerzysz swój kreatywny potencjał. 

Aplikacja DJI Fly

Aplikacja DJI Fly oferuje niezwykle prosty interfejs, dając Ci dostęp do wielu zaawansowanych funkcji i kreatywnych szablonów, które pomogą Ci uchwycić niezwykłe kadry, a następnie udostępniać je w swoich social media. 

Aplikacja DJI Fly

Akcesoria

Akcesoria do Mavica Air 2 pozwolą Ci na jeszcze więcej i jeszcze bardziej rozwiną Twoją kreatywność.

Aparatura

Aparatura posiada ulepszony akumulator i nową, ergonomiczną konstrukcję zapewniając Ci najlepszy komfort podczas sterowania. Za pomocą nowego zacisku możesz podłączyć do niej różne modele smartfonów, a zintegrowane anteny zapewniają najlepszą jakość lotu.

Aparatura sterująca do Mavica Air 2

Filtry ND

Mavic Air 2 posiada w zestawie dwa zestawy filtrów ND, które pozwalają kontrolować ekspozycję w celu uzyskania jak najlepszego ujęcia. Zestaw filtrów ND 16/64/256 znajduje się w zestawie Fly More Combo. Pozwala on na regulację czasów otwarcia migawki w trudnych warunkach oświetleniowych, a zestaw ND 4/8/32 jest doskonały do robienia jasnych zdjęć przy niskich wartościach ISO. 

DJI Care

Dzięki kompleksowej ochronie DJI Care, za niewielką, dodatkową opłatą masz możliwość wymiany na nową jednostkę, jeśli Twój dron ulegnie wypadkowi. 

Poziom wyżej

Twórcy treści, użytkownicy mediów społecznościowych, fotografowie i twórcy wideo - każdy będzie zachwycony nowym Mavic Air 2. W porównaniu do swojego poprzednika, Mavic Air 2 oferuje ulepszony system transmisji, dłuższy czas lotu i wiele, wiele więcej byś mógł przenieść swoje doświadczenia z lotu na wyższy poziom.

pixel