2020-03-25

Black Friday 2018 w DJI ARS

Za kilka dni polskie sklepy opanuje zakupowe szaleństwo z okazji największego wydarzenia sprzedażowego — Black Friday.

Black Friday w Polsce znane jako Czarny Piątek to nieoficjalnej święto miłośników zakupów wywodzące się ze Stanów Zjednoczonych. Przypada ono zawsze na pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia i jest początkiem okresu świątecznych zakupów.

Czarny Piątek to doskonała okazje do zakupu produktów w bardzo atrakcyjnej cenie. Sklepy organizują najlepsze wyprzedaże i największe promocje w całym roku.

DJI ARS również przygotowało specjalną ofertę na Black Friday, dzięki której można liczyć na niższe ceny wybranych produktów zarówno w salonach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym. Oferta promocyjna będzie obowiązywać w dniach 23.11.2018-26-11.2018

Rabaty od kilku do nawet kilkudziesięciu procent obejmują takie produkty jak drony czy gimbale. Dostępne są również akcesoria producentów: PGY Tech, B&W, Gamesir, Blitzwolf, Baseus, SanDisk, które w trakcie Black Friday będa dostępne z bardzo atrakcyjnymi rabatami:

PGYTECH do -90%

PolarPro do -60%

Sandisk, B&W, Baseus, Blitzwolf, GameSir do -30%

Sprawdź naszą propozycję i dołącz do największej imprezy sprzedażowej roku.

Mavic Air

Mavic Air

Cena w Czarny Piątek: 3199 PLN

Mavic Air to połączenie przenośności i wydajności lotu, które jest gotowe na każdą Twoją przygodę. Jest to świetny dron zarówno dla początkujących, jak i dla profesjonalnych fotografów, zdolny do robienia zdjęć wideo w 4K 30 klatek na sekundę. Z rabatem w wysokości 400 PLN, Mavic Air jest doskonałym wyborem zakupu w Czarny Piątek!

Mavic Air FMC

Mavic Air Fly More Combo

Cena w Czarny Piątek: 3980 PLN

Mavic Air Fly More Combo zawiera dodatkowe przedmioty i akcesoria, które pomogą Ci czerpać więcej radości z podniebnych lotów. W zestawie znajdują się aparatura sterująca, trzy dodatkowe akumulatory oraz cała gama akcesoriów, które zainspirują Cię do tworzenia inspirujących materiałów. Zakup zestawu Fly More Combo w Czarny Piątek jest tańszy aż o 400 PLN !

DJI Mavic Pro Fly More Combo

Mavic Pro Fly More Combo

Cena w Czarny Czwartek: 4499 PLN

Mavic Pro jest kompaktowym, ale wydajnym dronem, który pozwoli Ci spojrzeć na świat z innej perspektywy. W zestawie znajdują się 3 akumulatory oraz akcesoria, które pozwolą jeszcze lepiej wykorzystać możliwości Mavica Pro. Cena w Black Friday objęta jest rabatem w wysokości 650PLN!

Mavic Pro Alpine White Fly More Combo

Mavic Pro Alpine White Fly More Combo

Cena w Czarny Piątek: 4299 PLN

Mavic Pro Alpine White Fly More Combo został zaprojektowany z myślą o nieograniczonej eksploracji, zwiększonej wytrzymałości i doskonałych wrażeniach z lotu. Jest to doskonały wybór dla każdego, kto poszukuje drona o zwiększonej wytrzymałości i przyjemnym locie.

Phantom 4 advanced

Phantom 4 Advanced

Cena w Czarny Piątek: 4699 PLN

DJI Phantom 4 Advanced, to ulepszona wersja modelu Phantom 4. Dron został wyposażony w całkowicie nową kamerę z matrycą 1" CMOS, z obiektywem 20 megapikseli, oraz kierunkowy system wykrywania przeszkód. Dokonując zakupu w Czarny Piątek, oszczędzasz aż 400 PLN!

Phantom 4 Pro

Cena w Czarny Piątek: 5999 PLN

DJI Phantom 4 Pro to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie dronów z serii Phantom. Wytrzymała konstrukcja, inteligentne systemy omijania przeszkód oraz doskonała kamera gwarantują bezpieczeństwo filmowania i tworzenia najbardziej złożonych ujęć w trudnych warunkach. Oferta na Black Friday uwzględnia rabat w wysokości 400 PLN.

Tello

Tello

Cena w Czarny Piątek: 399 PLN

Kup Tello w Czarny Piątek! To niedrogi mini dron wyprodukowany przez Ryze Tech, posiadający technologię DJI. Tello zawiera zabawne tryby lotu pozwalające odkryć radość z lotu. Tello jest świetnym dronem dla początkujących i doskonałym towarzyszem zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Tello Boost Combo

Cena w Czarny Piątek: 549 PLN

Zestaw Tello Boost Combo jest dostarczany z trzema dodatkowymi akumulatorami, hubem ładowania akumulatorów i innymi akcesoriami. Zestaw jest zdecydowanie tańszy niż zakup wszystkich elementów oddzielnie i z okazji Czarnego piątku jest tańszy o 140 PLN!

DJI Spark

Spark Alpine White + Aparatura

Cena w Czarny Piątek: 1799 PLN

DJI Sparkiem to dron z inteligentnymi opcjami lotu, mechanicznym gimbalem i kamerą o wysokiej wydajności. Jest to świetny dron dla początkujących, który może być świetnym prezentem. Zestaw zawiera dodatkowo aparaturę sterującą, jeden dodatkowy akumulator, trzy zestawy śrub i kilka innych akcesoriów. Dostępny z rabatem w wysokości 100 PLN!

DJI Spark

Spark Fly More Combo

Cena w Czarny Piątek: 2349 PLN

Zestaw zawiera aparaturę sterującą, dwa dodatkowe akumulatory, osłony śmigieł i kilka innych akcesoriów. Zestaw Combo jest zdecydowanie tańszy niż zakup wszystkich przedmiotów oddzielnie! W trakcie Black Friday produkt dostępny taniej o 400 PLN!

DJI Goggles RE

DJI Goggles RE

Goggles RE: 2199 PLN 

Goggles RE + Plecak: 2499 PLN

Goggles RE Combo: 3099 PLN

Gogle DJI mają zupełnie nowy wygląd i są wyposażone w moduł transmisyjny OcuSync. Dzięki niezrównanej jakości obrazu i intuicyjnej obsłudze, DJI Goggles RE pozwala doświadczyć lotu jak nigdy dotąd.

Osmo Mobile 2

DJI Osmo Mobile 2

Cena w Czarny Piątek: 519 PLN

Osmo Mobile 2 to przenośny gimbal dla każdego, kto chce tworzyć materiały filmowe za pomocą smarfona. Dzięki lekkiej konstrukcji, inteligentnym funkcjom i trwałej baterii, możliwe jest  wykonanie ujęć z niesamowitą jakością i precyzją.

DJI Osmo

DJI Osmo

Cena w Czarny Piątek: 519 PLN

Sabilizator ręczny DJI Osmo to zupełnie nowa jakość w dziedzinie nagrywania materiałów wideo. Dzięki potrójnej stabilizacji obrazu uchwycisz każdą chwilę w najlepszej jakości.

DJI Osmo+

DJI Osmo+

Cena w Czrny Piątek: 1999 PLN

DJI Osmo + to ulepszona wersja stabilizatora Osmo, wyposażona m.in. w 7-krotny ZOOM. Dzięki temu możesz jeszcze lepiej uchwycić to, co aktualnie chcesz nagrać.

pixel