DJI OM 4 vs DJI Osmo Mobile 3

DJI OM 4 to 3-osiowy składany stabilizator, umożliwiający nagrywanie płynnych ujęć. Ale, jaka jest różnica między DJI OM 4 a DJI Osmo Mobile 3

Jak już zapewne zdajecie sobie sprawę, nazwa najnowszego gimbala DJI do telefonu została uproszczona do DJI OM 4. Wraz ze zmianą nazwy, DJI OM 4 dostał nowe magnetyczne mocowanie  i mnóstwo nowych funkcji. Ten artykuł DJI OM 4 vs Osmo Mobile 3 porównuje konstrukcję, stabilizację i łatwość użytkowania obu gimbali DJI Osmo.

DJI OM 4 vs Osmo Mobile 3: Specyfikacja

DJI OM 4 vs Osmo Mobile 3: Projekt

Kiedy wprowadzono stabilizator do  smartfonów DJI Osmo Mobile 3, zaimponował użytkownikom swoją składaną i przenośną konstrukcją. Ułatwia to przenoszenie i sprawia, że jest to gimbal, którego możesz użyć do uchwycenia codziennych chwil swojego życia.

DJI OM 4: Magnetyczne mocowanie + składana konstrukcja.

DJI OM 4 jest wyposażony w magnetyczny system szybkiego mocowania, który upraszcza całe doświadczenie używania stabilizatora. Projektując stabilizator do smartfona, który można używać do codziennego nagrywania, inżynierowie DJI skupili się na poprawie szybkości używania gimbala. Nowy gimbal DJI to także wygodniejszy stabilizator wideo dla osób, które nagrywają długie materiały wideo.

Osmo mobile 4 magnetyczne mocowanie

Podsumowując, gimbale często wymagają wypoziomowania, a konfigurację urządzenia zajmuje pewien czas. Jeśli chodzi o fotografowanie codziennych czynności, liczy się każda sekunda. To była uwaga, którą DJI miał na myśli, dodając system magnetycznego mocowania do nowego DJI OM 4. Ale, jak działa to mocowanie? 

DJI OM 4: Jak działa magnetyczne mocowanie?

Sercem nowego DJI OM 4 jest ultralekki magnetyczny zacisk do telefonu, który łączy się z telefonem i utrzymuje go bezpiecznie na miejscu. Drugim dodatkiem jest nowy magnetyczny pierścień mocujący, który przykleja się z tyłu telefonu i łączy bezpośrednio z gimbalem za pomocą przyciągania magnetycznego. Dzięki temu nowemu mocowaniu proces poziomowania ograniczony jest do minimum!

DJI OM 4 magnetyczne mocowanie

Magnetyczny pierścień mocujący może również służyć jako podstawka do telefonu. Dzięki temu inteligentnemu mocowaniu możesz nagrywać płynne wideo, gdy  tylko nadejdzie inspiracja.

DJI OM 4: wspiera cięższe telefony.

Osmo mobile 4 ulepszone silniki

W porównaniu do DJI Osmo Mobile 3, DJI OM 4 ma mocniejszy silnik, który zapewnia większy moment obrotowy. Dlaczego jest to w ogóle przydatne? Cóż, oznacza to, że DJI OM 4 jest kompatybilne z cięższymi modelami smartfonów. Obsługa cięższych telefonów oznacza, że masz więcej opcji, co wszystko przekłada się na lepsze wrażenia podczas używania gimbala.

DJI OM 4 vs Osmo Mobile 3: Stabilizacja.

Mówiąc o lepszych wrażeniach z używania, przejdźmy do porównania stabilizacji. W końcu jest to jedna z najważniejszych rzeczy, które musisz wiedzieć przed zakupem gimbala do telefonu.

DJI OM 4: 3-osiowa stabilizacja gimbala

Nowy stabilizator DJI OM 4 jest wyposażony w ten sam 3-osiowy gimbal, co DJI Osmo Mobile 3, zapewniając niezwykle płynne wideo. Odnosi się to do sposobu, w jaki gimbal może stabilizować ruchy na trzech osiach: przód-tył, lewo-prawo i bok-bok. Oznacza to po prostu, że wszelkie ruchy, które wykonujesz w tych osiach, będą stabilizowane przez gimbal.

DJI OM 4 Gimbal do telefonu

Tak więc niezależnie od tego, czy biegasz w parku, czy nagrywasz nowy układ taneczny, wideo z gimbalem będzie płynne. DJI OM 4 po prostu wykonuje całą pracę za Ciebie, więc nie musisz się martwić, że Twoje ujęcia będą rozmazane. To duży plus dla użytkowników, którzy chcą fotografować w ruchu.

DJI OM 4 vs Osmo Mobile 3: Łatwość użytkowania

Jeśli chodzi o łatwość obsługi gimbali, DJI OM 4 oferuje ulepszone wrażenia dzięki zastosowaniu magnetycznego mocowania. Magnetyczny gimbal umożliwia konfigurację i gotowość do działania już w kilka sekund.

Stabilizator DJI OM 4

DJI Care Refresh

DJI Care Refresh dla DJI OM 4 już dostępne!

pixel