Kod produktu: DJIOM3S

DJI Osmo Mobile 3 - PRZEDSPRZEDAŻ

499 PLN
Formy dostawy
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Produkt dostępny w przedsprzedaży. Realizacja zamówień nastąpi zgodnie z ich kolejnością. Przewidywane rozpoczęcie realizacji zamówień to koniec sierpnia. Dostępność produktu będzie ograniczona.

W przedsprzedaży dostępna jest także wersja Combo - Osmo Mobile 3.

Gwarancja dostawy jutro. Zamów jeszcze przez:

Najnowszy stabilizator DJI

DJI Osmo Mobile 3 to najnowszy produkt z serii Osmo Mobile. Wyróżnia go składana konstrukcja, długi czas pracy oraz jeszcze bardziej rozbudowana aplikacja mobilna - DJI MIMO. Gimbal zapewnia jeszcze bardziej płynny i stabilny obraz. Składana konstrukcja pozwala zabrać Osmo Mobile 3 w każde miejsce. Waży zaledwie 405 g, jest przenośny, lekki i idealny do zabrania go w każdą podróż.

DJI Osmo Mobile 3
stabilizator osmo mobile 3

Dwa warianty zestawu

Osmo Mobile 3 dostępne jest w dwóch wariantach. Oferowany produkt to wersja standardowa (bez statywu oraz etui). Aktualnie trwa również przedsprzedaż wersji rozszerzonej (Combo). Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pod tym adresem.

Ergonomiczny uchwyt

Dzięki doskonałej konstrukcji gimbala, Osmo Mobile 3 może być używany przez bardzo długi czas bez uczucia zmęczenia. Wygodny uchwyt idealnie leży w dłoni, umożliwiając tworzenie wideo bez żadnych ograniczeń.

gimbal osmo mobie 3
Osmo mobile 3 od DJI

ActiveTrack 3.0 oraz Hyperlapse

Aby uchwycić dynamiczne ruchy, wystarczy wybrać funkcję śledzenia obiektu ActiveTrack 3.0. Funkcja ta pozwala na płynne i dokładne śledzenie poruszającego się obiektu w kadrze. Niezwykłe połączenie elektronicznej stabilizacji obrazu (EIS) i stabilizacji gimbala to zestaw doskonały do nagrywania filmów Hyperlapse.

Dolly Zoom & Tryb Sport

Dolly Zoom to fantastyczny sposób na dodanie dodatkowego akcentu kinowego w Twoim wideo. Dzięki suwakowi w aplikacji służącemu do przybliżenia i umożliwiającemu dostosowanie prędkości powiększenia, możesz odtworzyć słynny „efekt Hitchcocka” na urządzeniu mobilnym. Dzięki w pełni zoptymalizowanym algorytmom Osmo Mobile 3 pozwala z łatwością rejestrować akcję odbywającą się w szybkim tempie.

stabilizator OM3
nowe funkcje Osmo mobile 3

Kreatywne tryby pracy

Panorama: Przechwytuj całe krajobrazy dzięki automatycznym panoramom 3×3 i 180°. Timelapse: Przyspiesz czas i ruch, żeby w łatwy sposób uzyskać oszałamiające efekty. Slow Motion: Zachowaj wspaniały ruch ze wszystkimi szczegółami. Osmo Mobile 3 może nagrywać pod każdym kątem za pomocą przycisku M i spustu migawki. Odkrywaj niezwykłe funkcje, takie jak Quick Roll, która pozwala na płynne przechodzenie z orientacji pionowej na poziomą.

Łatwo edytuj i udostępniaj

Tryb Story pozwala na skorzystanie z wielu szablonów, które za pomocą filtrów, muzyki i innych dodatków sprawią, że Twoje nagranie będzie jeszcze bardziej kreatywne. Po rozbudowaniu swojego wideo o różne szablony muzyczne, efektowne przejścia i filtry, możesz łatwo i szybko udostępnić je w swoich social media.

stabilizator do telefonu Osmo mobile 3
gimabl do smartfonu

DJI Mimo

Aby doświadczyć pełnych wrażeń z kręcenia filmów, użyj Osmo Mobile 3 i aplikacji DJI Mimo. Znajdziesz w niej pomocne samouczki, różne szablony i wiele inteligentnych trybów. DJI Mimo pozwala odkryć więcej funkcji i pobudzić Twoją kreatywność.